Ari Nieminen
Iloinen Härkä 3
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1368
69 peliä
8-pallo
1390
64 peliä
9-pallo
~1420
5 peliä
Ura
Pelit
69
Voitto-%
46 %
32–37
Erä-%
48 %
135–147
Vire (10 viimeisintä)
HVHHHVHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Iloinen Härkä 3 4. divisioona |
4 | 25 % | 33 % | 1368 |
| 2024 Iloinen Härkä 3 6. divisioona |
6 | 33 % | 38 % | 1370 |
| 2023 Iloinen Härkä 3 5. divisioona |
8 | 50 % | 58 % | 1374 |
| 2022 Iloinen Härkä 3 4. divisioona |
8 | 38 % | 39 % | 1377 |
| 2020–21 Härkä 3 V-Divisioona |
10 | 80 % | 64 % | 1388 |
| 2019–20 Härkä3 III-Divisioona |
5 | 20 % | 37 % | 1391 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
9 | 33 % | 43 % | 1393 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
10 | 50 % | 49 % | ~1400 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona A-lohko |
9 | 56 % | 51 % | ~1400 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 64 | 45 % | 48 % | 1390 |
| 9-pallo | 5 | 60 % | 50 % | ~1420 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.26 | Santtu Kiviniemi Pulina |
~1300 | 8 | 0–3 | 64 % |
| 12.11.25 | Juha Thamsen Pulina |
1240 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 22.10.25 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1722 | 8 | 1–3 | 14 % |
| 08.10.25 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1451 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 12.04.25 | Sami Koskivaara O'bass |
1562 | 8 | 2–3 | 24 % |
| 01.04.25 | Eero Mikkonen Par Rocks 2 |
1229 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 29.01.25 | Jani Engblom Höveli 2 |
1249 | 9 | 0–3 | 71 % |
| 15.01.25 | Petteri Viitanen Cantina 5 |
1328 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 04.12.24 | – Heppari |
8 | luovutus | ||
| 20.11.24 | Ville Tuomi O'bass |
1476 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 02.10.24 | Sami Koskivaara O'bass |
1561 | 9 | 1–3 | 57 % |
| 05.03.24 | Juha Salonen Flex Kakkonen |
~1100 | 9 | 3–0 | 78 % |
| 28.02.24 | Juha Linkinen Cantina 5 |
1442 | 8 | 2–3 | 45 % |
| 31.01.24 | Vesa Heiskanen Koivu 3 |
1468 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 21.11.23 | Juha Tasanko Parakorona |
1250 | 8 | 1–3 | 79 % |
| 15.11.23 | Juha Salonen Flex Kakkonen |
~1100 | 9 | 3–2 | 75 % |
| 09.11.23 | Petteri Viitanen Cantina 5 |
1324 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 25.10.23 | Reino Oikelmus Heppari |
1215 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 04.10.23 | Nico Vuorinen Tuopin Bilis |
1643 | 8 | 2–3 | 17 % |
| 15.03.23 | Tua Krusell Basso 3 |
~1430 | 9 | 3–2 | 44 % |
| 02.03.23 | Juha Iltanen Akselintupa |
1371 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 15.02.23 | Marko Vienonen Tarkkis |
~1410 | 8 | 3–2 | 42 % |
| 25.01.23 | Henri Tähtinen Jaska |
1674 | 8 | 0–3 | 16 % |
| 22.11.22 | Reko Suomi Cantina Pirate |
1480 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 26.10.22 | Teemu Ämmälä Akselintupa |
1352 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 19.10.22 | Mika "Lepa" Lehtinen Tarkkis |
1254 | 8 | 2–3 | 79 % |
| 05.10.22 | Reko Suomi Cantina Pirate |
1481 | 8 | 0–3 | 34 % |
| ~03.03.21 | Panikos Cleanthous Ribido |
1472 | 8 | 3–0 | 41 % |
| ~17.02.21 | Joni Lehtonen Lindan Pojat |
919 | 8 | 3–0 | 93 % |
| ~20.01.21 | Jussi Rautianen Ribido |
~1410 | 8 | 1–3 | 59 % |
| ~09.12.20 | Mika Välimäki Lindan Pojat |
~1210 | 8 | 3–2 | 78 % |
| ~25.11.20 | Markus Andersson Cotton II |
1359 | 8 | 0–3 | 63 % |
| ~11.11.20 | Esa Järvinen Ribido |
1486 | 8 | 3–1 | 35 % |
| ~04.11.20 | Rabi Rantanen Lindan Pojat |
1304 | 8 | 3–2 | 71 % |
| ~28.10.20 | Joonas Alatalo Koivu 3 |
~1300 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~14.10.20 | Teijo ( Tepi ) Holmsten PocketPapat |
~1450 | 8 | 3–0 | 48 % |
| ~07.10.20 | Esa Järvinen Ribido |
1486 | 8 | 3–2 | 30 % |
| ~29.01.20 | Otto Haaki Proffa2 |
1486 | 8 | 2–3 | 33 % |
| ~15.01.20 | Tomi Niemi Aura IV |
1510 | 8 | 2–3 | 29 % |
| ~13.11.19 | Veli-Matti Ahia Talli |
1561 | 8 | 0–3 | 33 % |
| ~23.10.19 | Jari Saari Satama II |
1427 | 8 | 0–3 | 50 % |
| ~16.10.19 | Kosti Koistinen Proffa2 |
~1350 | 8 | 3–0 | 53 % |
| ~20.03.19 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1775 | 8 | 1–3 | 12 % |
| ~06.03.19 | Vili Sjöroos Korona 2 |
~1300 | 8 | 2–3 | 73 % |
| ~30.01.19 | Markku Taurula Eku |
1390 | 8 | 0–3 | 54 % |
| ~16.01.19 | Reino Sirén Aura IV |
1472 | 8 | 2–3 | 52 % |
| ~28.11.18 | Markus Hänninen Taimon Krouvi |
1688 | 8 | 3–2 | 45 % |
| ~14.11.18 | Miro Leino Korona 2 |
1512 | 8 | 1–3 | 48 % |
| ~07.11.18 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1322 | 8 | 3–0 | 52 % |
| ~24.10.18 | Marko Kallio Jaska 3 |
1299 | 8 | 3–1 | 65 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29