Panikos Cleanthous
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1475
84 peliä
8-pallo
1481
57 peliä
9-pallo
1484
27 peliä
Ura
Pelit
84
Voitto-%
56 %
47–37
Erä-%
52 %
180–164
Vire (10 viimeisintä)
VVHVHHHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pirates 5. divisioona |
4 | 75 % | 67 % | 1475 |
| 2025 Pirates 2. divisioona |
11 | 18 % | 37 % | 1474 |
| 2024 Pirates 3. divisioona |
19 | 68 % | 54 % | 1474 |
| 2023 Pirates 3. divisioona |
11 | 27 % | 37 % | 1471 |
| 2022 Pirates 5. divisioona |
11 | 64 % | 60 % | 1472 |
| 2020–21 Ribido V-Divisioona |
12 | 75 % | 57 % | 1472 |
| 2019–20 Eku bilis II-Divisioona |
3 | 33 % | 50 % | ~1472 |
| 2018–19 Ripidomi IV-Divisioona |
13 | 69 % | 63 % | ~1472 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 57 | 54 % | 52 % | 1481 |
| 9-pallo | 27 | 59 % | 52 % | 1484 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Jari Salakka Höveli 2 |
1171 | 9 | 3–2 | 87 % |
| 22.10.26 | Niko Leikama Parakorona |
1489 | 9 | 3–0 | 45 % |
| 13.10.26 | Ville Aholainen Flex Pub |
1670 | 9 | 1–3 | 23 % |
| 08.10.26 | Eero Mikkonen Par Rocks 2 |
1229 | 9 | 3–0 | 80 % |
| 10.03.26 | Petri Nummi Taurus Iloinen Härkä |
1580 | 8 | 1–3 | 34 % |
| 04.03.26 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1680 | 8 | 1–3 | 23 % |
| 26.02.26 | Sami Vanne Raision Keilis |
1536 | 9 | 3–4 | 41 % |
| 21.01.26 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1565 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 14.01.26 | Markus Andersson Poimari |
1364 | 8 | 3–0 | 61 % |
| 03.12.25 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1648 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 04.11.25 | Ernest Legayada Satama 1 |
1757 | 8 | 0–3 | 17 % |
| 22.10.25 | Mikko Rautio OMG! |
1376 | 9 | 3–4 | 56 % |
| 30.09.25 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 1–4 | 35 % |
| 25.09.25 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 17.09.25 | Joni Louhela Satama 1 |
1655 | 8 | 1–3 | 21 % |
| 12.04.25 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1511 | 9 | 3–2 | 46 % |
| 12.04.25 | Janne Haltia Basso 3 |
1566 | 9 | 3–2 | 34 % |
| 01.04.25 | Timo Huhta Jaska |
1522 | 9 | 3–2 | 44 % |
| 26.03.25 | Petri Nummi Jaska |
1580 | 9 | 3–2 | 34 % |
| 12.03.25 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1723 | 8 | 1–3 | 16 % |
| 05.03.25 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1328 | 9 | 3–1 | 66 % |
| 11.02.25 | Sami Aikio Semafori |
1489 | 8 | 2–3 | 54 % |
| 21.01.25 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1582 | 9 | 0–3 | 32 % |
| 16.01.25 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1511 | 8 | 3–2 | 43 % |
| 17.12.24 | Kapa Linden Jaska |
~1377 | 8 | 2–3 | 70 % |
| 12.12.24 | Taneli Hotanen Semafori |
1506 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 26.11.24 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1411 | 9 | 3–1 | 58 % |
| 20.11.24 | Niko Karhu Empty Pockets |
1484 | 8 | 3–1 | 46 % |
| 30.10.24 | Sami Hovi Jaska |
1674 | 8 | 1–3 | 31 % |
| 22.10.24 | Kalle Karhunen Semafori |
~1326 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 10.10.24 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 01.10.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1633 | 9 | 3–2 | 29 % |
| 26.09.24 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1642 | 8 | 3–1 | 26 % |
| 17.09.24 | Pasi Höök Höveli 1 |
1342 | 8 | 3–2 | 60 % |
| 09.04.24 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1488 | 9 | 0–3 | 51 % |
| 03.04.24 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1413 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 28.03.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1630 | 9 | 0–3 | 31 % |
| 12.03.24 | Miikka Fälden Semafori |
~1246 | 9 | 3–1 | 76 % |
| 29.02.24 | Eero Junnila Moision Olkkari |
1421 | 9 | 2–3 | 56 % |
| 14.02.24 | Heikki "Mestariampuja" Ranne PocketPapat |
1394 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 23.01.24 | Niko Karhu Empty Pockets |
1483 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 05.12.23 | Teijo "Tepi" Holmsten PocketPapat |
1443 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 14.11.23 | Niko Karhu Empty Pockets |
1482 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 31.10.23 | Toni Hannula Satama 1 |
1687 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 17.10.23 | Hanna Sokajärvi PocketPapat |
1507 | 9 | 1–3 | 53 % |
| 14.03.23 | Anders Sandell Phoenix |
1487 | 8 | 1–3 | 48 % |
| 07.02.23 | Toni Junkkarinen Pub Linnunrata 1 |
1519 | 8 | 2–3 | 45 % |
| 31.01.23 | Jorma Saari Pulina |
1482 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 11.01.23 | Oskari Kirjonen Talli 2 |
~1233 | 9 | 0–3 | 83 % |
| 15.12.22 | Ville Viitanen Cotton II |
~1229 | 8 | 3–0 | 86 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29