Ville Kalasniemi
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1447
46 peliä
8-pallo
1467
33 peliä
Ura
Pelit
46
Voitto-%
39 %
18–28
Erä-%
42 %
75–103
Vire (10 viimeisintä)
HHHVVHHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Talli 1. divisioona |
1 | 0 % | 25 % | 1447 |
| 2017–18 Tapper`s InnTres III-Divisioona |
4 | 50 % | 53 % | 1466 |
| 2015–16 Tapper`s InnToo I-Divisioona |
10 | 40 % | 38 % | 1459 |
| 2014–15 Tapper´s InnToo II-Divisioona |
18 | 56 % | 55 % | 1479 |
| 2013–14 Tapper`s InnToo I-Divisioona |
13 | 15 % | 27 % | 1406 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 13 | 15 % | 27 % | – |
| 8-pallo | 33 | 48 % | 48 % | 1467 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Marianne Rusi Pirate V |
1403 | 8 | 1–3 | -18.9 |
| ~04.04.18 | Jyri Nurmi Galaxie3 |
1594 | 8 | 1–3 | -10.8 |
| ~21.03.18 | Jani Kallioinen Galaxie3 |
1444 | 8 | 2–3 | -18.4 |
| ~07.03.18 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1546 | 8 | 3–1 | +19.2 |
| ~14.02.18 | Sami Saksi Proffa 2 |
1482 | 8 | 3–1 | +17.1 |
| ~02.03.16 | Lauri Kauppinen Cotton pub |
1525 | 8 | 1–3 | -13.6 |
| ~24.02.16 | Esa Juvala Bar Puoliaika |
1545 | 8 | 0–3 | -13.3 |
| ~03.02.16 | Eetu Fromholdt Pocket 4 |
1670 | 8 | 0–3 | -8.6 |
| ~25.11.15 | Tony Launilahti Team Cassu |
1498 | 8 | 0–3 | -16.6 |
| ~18.11.15 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä 2 |
1441 | 8 | 1–3 | -20.1 |
| ~11.11.15 | Niko Mäki Iloinen Härkä 1 |
1520 | 8 | 3–2 | +16.2 |
| ~04.11.15 | Lauri Kauppinen Cotton pub |
1572 | 8 | 3–2 | +19.5 |
| ~21.10.15 | Kimi Toivonen Basso 2 |
1486 | 8 | 3–2 | +16.3 |
| ~07.10.15 | Eetu Fromholdt Pocket 4 |
1546 | 8 | 1–3 | -13.6 |
| ~30.09.15 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 1 |
1437 | 8 | 3–1 | +14.1 |
| ~01.04.15 | Janne Rantanen Fox 2 |
1556 | 8 | 2–3 | -13.1 |
| ~25.03.15 | Pekka Lindholm Fox 2 |
1498 | 8 | 2–3 | -16.5 |
| ~18.03.15 | Marko Kallio Pub Jaska 2 |
1428 | 8 | 3–0 | +12.9 |
| ~04.03.15 | Eero Kaunisto Galaxie 3 |
1593 | 8 | 1–3 | -12.2 |
| ~25.02.15 | Niina Vuori Basso 10 |
1458 | 8 | 3–2 | +14.4 |
| ~18.02.15 | Marko Nurmi Fox 2 |
1642 | 8 | 0–3 | -9.9 |
| ~11.02.15 | Kimmo Takkunen Cottun pub |
1495 | 8 | 3–2 | +16.4 |
| ~04.02.15 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 1 |
1466 | 8 | 3–1 | +15.7 |
| ~28.01.15 | Kimi Toivonen Basso 2 |
1501 | 8 | 3–2 | +18.2 |
| ~21.01.15 | Teemu Hietarinta Pocket 3 |
1486 | 8 | 3–1 | +18.3 |
| ~10.12.14 | Marko Kallio Pub Jaska 2 |
1490 | 8 | 3–1 | +19.4 |
| ~03.12.14 | Joonas Paasioksa Moision Olkkari 2 |
1497 | 8 | 3–0 | +20.6 |
| ~19.11.14 | Jussi Laaksonen BK-1 |
1568 | 8 | 0–2 | -9.0 |
| ~12.11.14 | Timo Roivainen Masa Team |
1426 | 8 | 2–1 | +17.8 |
| ~05.11.14 | Tomi Tervomaa Surutoin |
1500 | 8 | 1–2 | -11.4 |
| ~29.10.14 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1389 | 8 | 2–0 | +16.4 |
| ~22.10.14 | Totte Sarlin Pocket 5 |
1469 | 8 | 1–2 | -12.5 |
| ~08.10.14 | Titta Halonen Höveli 2 |
1484 | 8 | 1–2 | -12.5 |
| ~19.03.14 | Marko Jalonen Taimon Krouvi |
1554 | – | 1–3 | -9.9 |
| ~12.03.14 | Niko Ramstedt Jalokolo |
1501 | – | 0–3 | -12.7 |
| ~26.02.14 | Joel Pekkarinen Proffa 2 |
1468 | – | 3–2 | +18.6 |
| ~19.02.14 | Torsti Haapio Galaxie 2 |
1591 | – | 2–3 | -8.6 |
| ~12.02.14 | Ari Nissi Iloinen Härkä 2 |
1500 | – | 3–2 | +20.6 |
| ~29.01.14 | Sami Vuorisalo Tapper`s Inn |
1583 | – | 0–3 | -8.5 |
| ~08.01.14 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1494 | – | 2–3 | -12.6 |
| ~27.11.13 | Tony Jaekel Fox I |
1575 | – | 1–3 | -9.6 |
| ~20.11.13 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1518 | – | 1–3 | -12.5 |
| ~30.10.13 | Paavo Vaari Team Cassu |
1516 | – | 0–3 | -13.2 |
| ~23.10.13 | Sami Vuorisalo Tapper`s Inn |
1517 | – | 0–3 | -13.8 |
| ~16.10.13 | Esa Suominen Pirate 1 |
1484 | – | 1–3 | -16.0 |
| ~02.10.13 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1500 | – | 0–3 | -16.0 |
Päivitetty 05.11.26 12:29