Antti Toivonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1656
101 peliä
8-pallo
1690
80 peliä
9-pallo
~1490
9 peliä
10-pallo
~1500
2 peliä
Ura
Pelit
101
Voitto-%
56 %
57–44
Erä-%
54 %
222–190
Vire (10 viimeisintä)
VVHHVVHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Bar Koivu 2 3. divisioona |
2 | 100 % | 67 % | 1656 |
| 2024 Bar Koivu 1. divisioona |
8 | 38 % | 42 % | 1656 |
| 2022 Bar Koivu 2 2. divisioona |
15 | 67 % | 62 % | 1666 |
| 2020–21 Bar Koivu 2 II-Divisioona |
14 | 64 % | 58 % | 1675 |
| 2019–20 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
4 | 0 % | 14 % | 1675 |
| 2018–19 Bar Koivu 2 I-Divisioona |
13 | 77 % | 62 % | 1677 |
| 2017–18 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
13 | 23 % | 40 % | 1677 |
| 2016–17 Bar Koivu 1 I-Divisioona |
13 | 69 % | 62 % | 1679 |
| 2015–16 Bar Koivu 1 II-Divisioona |
9 | 56 % | 55 % | ~1680 |
| 2013–14 Koivu Mestaruussarja |
10 | 60 % | 54 % | ~1690 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 10 | 60 % | 54 % | – |
| 8-pallo | 80 | 59 % | 56 % | 1690 |
| 9-pallo | 9 | 44 % | 44 % | ~1490 |
| 10-pallo | 2 | 0 % | 40 % | ~1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Pertti Vigren Semafori |
1461 | 9 | 3–1 | 75 % |
| 22.10.26 | Mika Inermo Jams |
1479 | 9 | 3–2 | 72 % |
| 06.02.25 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1579 | 8 | 1–3 | 63 % |
| 30.01.25 | Timo Sipilä Poimari |
1542 | 9 | 3–4 | 68 % |
| 18.12.24 | Hanna Iivonen Korona 2 |
1399 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 05.12.24 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 19.11.24 | Marko Viitanen Galaxie 13 |
1598 | 8 | 0–3 | 66 % |
| 14.11.24 | Antton Laine Korona 1 |
1580 | 8 | 2–3 | 70 % |
| 23.10.24 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1750 | 9 | 0–4 | 40 % |
| 17.10.24 | Karoliina Taipale Pocket X |
1356 | 8 | 3–2 | 89 % |
| 22.04.23 | Jani Hallikas Talli |
1476 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 22.04.23 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1808 | 9 | 1–3 | 47 % |
| 22.04.23 | Antti Kuopio Iloinen Härkä |
1819 | 8 | 0–3 | 33 % |
| 06.04.23 | Juho Jalo Viskibassot |
1577 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 23.03.23 | Jani Hallikas Talli |
1476 | 9 | 1–3 | 87 % |
| 14.03.23 | Santtu Penttilä Flex |
1746 | 9 | 3–0 | 40 % |
| 07.03.23 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1643 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 07.02.23 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1384 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 01.02.23 | Kari Sinisalo Viskibassot |
1439 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 01.12.22 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1385 | 9 | 0–3 | 85 % |
| 24.11.22 | Jonne Järvi Viskibassot |
1349 | 8 | 3–0 | 88 % |
| 16.11.22 | Joonas Grönberg Talli |
1439 | 8 | 3–1 | 86 % |
| 08.11.22 | Miikkael "Miksu" Söderlund Flex |
1689 | 9 | 3–2 | 53 % |
| 18.10.22 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä |
1540 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 05.10.22 | Janne Haltia Viskibassot |
1578 | 8 | 3–0 | 62 % |
| ~03.03.21 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1728 | 8 | 3–2 | 45 % |
| ~17.02.21 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1594 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~10.02.21 | Markku Taurula Eku |
1383 | 8 | 3–0 | 83 % |
| ~03.02.21 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1699 | 8 | 2–3 | 41 % |
| ~13.01.21 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1623 | 8 | 1–3 | 79 % |
| ~09.12.20 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1728 | 8 | 1–3 | 44 % |
| ~02.12.20 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1593 | 8 | 3–1 | 69 % |
| ~25.11.20 | Harry Vihervirta Eku |
1592 | 8 | 3–2 | 66 % |
| ~18.11.20 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1701 | 8 | 3–1 | 44 % |
| ~11.11.20 | Mikko Nissilä Mr Fox |
1604 | 8 | 3–0 | 59 % |
| ~28.10.20 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1625 | 8 | 2–3 | 65 % |
| ~14.10.20 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1592 | 8 | 2–3 | 71 % |
| ~07.10.20 | Harry Vihervirta Eku |
1592 | 8 | 3–1 | 71 % |
| ~30.09.20 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1702 | 8 | 3–2 | 43 % |
| ~05.02.20 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2028 | 8 | 0–3 | 13 % |
| ~29.01.20 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1839 | 8 | 0–3 | 25 % |
| ~15.01.20 | Kai Keihola Jaska 1 |
1954 | 8 | 2–3 | 15 % |
| ~09.10.19 | Hans Roine Pocket 1 |
1683 | 8 | 0–3 | 52 % |
| ~10.04.19 | Mikael Granholm Team Apaja |
1651 | 8 | 3–2 | 55 % |
| ~03.04.19 | Janne Valtonen Team Apaja |
1713 | 8 | 3–2 | 46 % |
| ~27.03.19 | Mikael Granholm Team Apaja |
1651 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~20.03.19 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1552 | 8 | 3–2 | 67 % |
| ~27.02.19 | Reko Suomi Härkä V |
1509 | 8 | 3–0 | 66 % |
| ~13.02.19 | Tero Tähtinen Team Apaja |
~1550 | 8 | 3–0 | 64 % |
| ~30.01.19 | Matti Simolin Satama 1 |
1502 | 8 | 3–1 | 70 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29