Ere Ervasti
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1370
44 peliä
8-pallo
~1287
5 peliä
9-pallo
1455
39 peliä
Ura
Pelit
44
Voitto-%
48 %
21–23
Erä-%
51 %
92–88
Vire (10 viimeisintä)
VHHHVVHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 2 4. divisioona |
6 | 50 % | 46 % | 1370 |
| 2025 Moision Olkkari 2 5. divisioona |
19 | 53 % | 55 % | 1371 |
| 2024 Moision Olkkari 2 5. divisioona |
7 | 29 % | 43 % | ~1375 |
| 2023 Moision Olkkari 3. divisioona |
12 | 50 % | 52 % | ~1379 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 5 | 20 % | 40 % | ~1287 |
| 9-pallo | 39 | 51 % | 52 % | 1455 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Nääki Nieminen Basso 4 |
1429 | 9 | 3–2 | 40 % |
| 22.10.26 | Jani Heikkilä Galaxie 3 |
1405 | 9 | 0–3 | 49 % |
| 08.10.26 | Janne "Nalle" Malmberg Pub Linnunpönttö |
1477 | 8 | 2–3 | 38 % |
| 30.09.26 | Miikka Miki Salonen Iloinen Härkä 3 |
~1288 | 9 | 2–3 | 55 % |
| 24.09.26 | Jussi Kulonen Satama 2 |
~1263 | 9 | 3–2 | 64 % |
| 16.09.26 | Vesa Lahtinen Pulina |
1259 | 9 | 3–2 | 67 % |
| 11.04.26 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1236 | 9 | 1–3 | 73 % |
| 11.04.26 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1236 | 9 | 3–0 | 73 % |
| 09.04.26 | Veikka Lundelin Linnunpönttö |
1363 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 26.03.26 | Nääki Nieminen Linnunpönttö |
1428 | 9 | 2–3 | 48 % |
| 11.02.26 | Michael Castren Fox 2 |
~1378 | 9 | 1–3 | 66 % |
| 03.02.26 | Memma Tarvainen Parakorona |
1262 | 9 | 2–3 | 71 % |
| 29.01.26 | Teemu Tanninen Linnunpönttö |
1251 | 9 | 2–3 | 75 % |
| 20.01.26 | Tomi Pyhäranta Höveli 2 |
~1294 | 9 | 3–0 | 68 % |
| 15.01.26 | Lotta Myreen Par Rocks 2 |
1155 | 9 | 3–2 | 82 % |
| 06.01.26 | Eetu Lindholm Flex 2 |
~1225 | 9 | 3–0 | 66 % |
| 17.12.25 | Joni Lehtonen Pub Heppari |
903 | 9 | 3–0 | 95 % |
| 11.12.25 | Mikko Kalliomäki Fox 2 |
1410 | 9 | 1–3 | 56 % |
| 04.12.25 | Niko Leikama Parakorona |
1489 | 9 | 3–0 | 41 % |
| 27.11.25 | Nääki Nieminen Linnunpönttö |
1428 | 9 | 2–3 | 49 % |
| 20.11.25 | Tomi Pyhäranta Höveli 2 |
~1294 | 9 | 3–2 | 70 % |
| 06.11.25 | Susanna Skog Flex 2 |
1237 | 9 | 3–2 | 74 % |
| 30.10.25 | Tuire Laitinen Pub Heppari |
928 | 9 | 3–0 | 95 % |
| 09.10.25 | Veikka Lundelin Linnunpönttö |
1363 | 8 | 1–3 | 64 % |
| 18.09.25 | Mika Laine Flex 2 |
~1220 | 9 | 3–1 | 68 % |
| 05.03.25 | Markus Andersson Poimari II |
1370 | 9 | 1–3 | 54 % |
| 13.02.25 | Valtteri Rautio Flex Kakkonen |
1484 | 8 | 3–0 | 39 % |
| 23.01.25 | Vesa Lahtinen Pulina |
1260 | 9 | 1–3 | 75 % |
| 09.01.25 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1393 | 9 | 3–2 | 54 % |
| 05.11.24 | Janne Kivimäki Cantina Pirate |
1397 | 9 | 2–3 | 52 % |
| 24.10.24 | Valtteri Rautio Flex Kakkonen |
1483 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 19.09.24 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1534 | 9 | 1–3 | 68 % |
| 09.04.24 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1490 | 9 | 3–0 | 41 % |
| 04.04.24 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1490 | 9 | 1–3 | 44 % |
| 26.03.24 | Teijo "Tepi" Holmsten PocketPapat |
1441 | 9 | 3–1 | 42 % |
| 29.02.24 | Jan Sarell Pirates |
1493 | 9 | 2–3 | 41 % |
| 08.02.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1628 | 9 | 0–3 | 32 % |
| 01.02.24 | Miikka Fälden Semafori |
~1246 | 9 | 3–0 | 66 % |
| 24.01.24 | Ari Lågas Satama 1 |
1447 | 9 | 0–3 | 59 % |
| 16.01.24 | Toni Koski Höveli 1 |
1412 | 9 | 3–1 | 43 % |
| 07.12.23 | Jere Gröndahl OMG! |
1308 | 9 | 3–0 | 50 % |
| 23.11.23 | Jouni Ruotsi Semafori |
1410 | 9 | 3–2 | 38 % |
| 31.10.23 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1490 | 9 | 1–3 | 37 % |
| 18.10.23 | Jani Rautio OMG! |
1555 | 9 | 2–3 | 43 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29