Teijo "Tepi" Holmsten
PocketPapat
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1441
62 peliä
8-pallo
1463
51 peliä
9-pallo
~1428
11 peliä
Ura
Pelit
62
Voitto-%
55 %
34–28
Erä-%
54 %
140–120
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVHHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2023 PocketPapat 3. divisioona |
16 | 38 % | 46 % | 1441 |
| 2022 PocketPapat 4. divisioona |
15 | 60 % | 55 % | 1444 |
| 2019–20 Pocket Papat IV-Divisioona |
15 | 40 % | 47 % | 1445 |
| 2018–19 Pocket Papat IV-Divisioona |
16 | 81 % | 68 % | ~1450 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 51 | 57 % | 55 % | 1463 |
| 9-pallo | 11 | 45 % | 47 % | ~1428 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.24 | Jouni Tammi OMG! |
1503 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 20.04.24 | Antti Välilä OMG! |
1649 | 8 | 1–3 | 37 % |
| 26.03.24 | Ere Ervasti Moision Olkkari |
1379 | 9 | 1–3 | 58 % |
| 05.03.24 | Simo "simppa" Sainio Moision Olkkari |
1461 | 8 | 2–3 | 61 % |
| 29.02.24 | Ilkka Yliportimo Höveli 1 |
1534 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 14.02.24 | Teemu Tanninen Pirates |
1251 | 9 | 2–3 | 79 % |
| 08.02.24 | Joakim Von Frese OMG! |
1474 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 30.01.24 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1543 | 9 | 0–3 | 33 % |
| 16.01.24 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1383 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 13.12.23 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1502 | 8 | 3–1 | 44 % |
| 05.12.23 | Panikos Cleanthous Pirates |
1471 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 23.11.23 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1378 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 14.11.23 | Kalle Karhunen Semafori |
~1329 | 8 | 1–3 | 66 % |
| 31.10.23 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1530 | 8 | 2–3 | 38 % |
| 17.10.23 | Nico Vierikko Pirates |
1383 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 11.10.23 | Jani Lehtonen OMG! |
1617 | 9 | 2–3 | 26 % |
| 22.04.23 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 1–3 | 63 % |
| 22.04.23 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1396 | 9 | 3–0 | 57 % |
| 22.03.23 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1503 | 9 | 1–3 | 42 % |
| 07.03.23 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1396 | 9 | 3–2 | 59 % |
| 28.02.23 | Antti Nummelin Jaska |
1451 | 9 | 3–2 | 52 % |
| 15.02.23 | Henri Huurre Basso 3 |
1589 | 9 | 3–2 | 22 % |
| 01.02.23 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 3–1 | 59 % |
| 10.01.23 | Reko Suomi Cantina Pirate |
1479 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 30.11.22 | Jarmo Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1321 | 8 | 2–3 | 69 % |
| 23.11.22 | Arto Sipilä Akselintupa |
1545 | 8 | 0–3 | 57 % |
| 15.11.22 | Jerry Tuominen Tarkkis |
1499 | 8 | 1–3 | 39 % |
| 25.10.22 | Nico Suhonen Jaska |
~1264 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 18.10.22 | Morgan Hulston Basso 3 |
~1293 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 13.10.22 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1239 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 05.10.22 | Markus Poikonen Akselintupa |
1555 | 8 | 3–1 | 26 % |
| ~11.03.20 | Petri Lempinen Höveli1 |
1741 | 8 | 0–3 | 11 % |
| ~26.02.20 | Timo Sipilä Poimari2 |
1523 | 8 | 1–3 | 45 % |
| ~12.02.20 | Teemu Tanninen Höveli2 |
1252 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~29.01.20 | Timo Ahokari Lindan Pojat |
1297 | 8 | 3–2 | 66 % |
| ~15.01.20 | Jere Vähänikkilä IVP |
1496 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~08.01.20 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1334 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~11.12.19 | Kalle Hurme Jaska 3 |
1232 | 8 | 0–3 | 78 % |
| ~04.12.19 | Kai Laine Höveli1 |
1518 | 8 | 2–3 | 39 % |
| ~27.11.19 | Aino Julku Phoenix |
~1091 | 8 | 3–1 | 91 % |
| ~13.11.19 | Tomy Salo Höveli2 |
1410 | 8 | 2–3 | 53 % |
| ~30.10.19 | Timo Ahokari Lindan Pojat |
1299 | 8 | 1–3 | 72 % |
| ~23.10.19 | Hannu Santaluoto Pirate |
1458 | 8 | 2–3 | 46 % |
| ~16.10.19 | Jussi Nohkola IVP |
1409 | 8 | 2–3 | 61 % |
| ~09.10.19 | Mika "Lepa" Lehtinen Cotton II |
1238 | 8 | 3–2 | 94 % |
| ~02.10.19 | Jan Ilkka Moision Olkkari 2 |
1235 | 8 | 3–2 | 85 % |
| ~10.04.19 | Ville Heloluoto Phoenix |
~1290 | 8 | 3–0 | 79 % |
| ~27.03.19 | Katrin Ekstrand-Ingman Phoenix |
~1301 | 8 | 3–2 | 75 % |
| ~20.03.19 | Matti Häkkänen Moision Olkkari 2 |
1204 | 8 | 3–1 | 83 % |
| ~13.03.19 | Timo Ahokari Naapuri pubi |
1301 | 8 | 3–0 | 73 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29