Memma Tarvainen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1260
50 peliä
8-pallo
~1213
20 peliä
9-pallo
1407
30 peliä
Ura
Pelit
50
Voitto-%
40 %
20–30
Erä-%
47 %
90–102
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHVVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Parakorona 5. divisioona |
3 | 0 % | 25 % | 1260 |
| 2025 Parakorona 5. divisioona |
19 | 47 % | 49 % | 1261 |
| 2024 Parakorona 6. divisioona |
21 | 43 % | 50 % | 1263 |
| 2023 Parakorona 5. divisioona |
7 | 29 % | 43 % | ~1261 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 20 | 30 % | 39 % | ~1213 |
| 9-pallo | 30 | 47 % | 52 % | 1407 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Markus Kallio Piilo |
1372 | 9 | 2–3 | 34 % |
| 13.10.26 | Atte Weppling Par Rocks 2 |
~1396 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 06.10.26 | Matti Häkkänen Eku |
1231 | 9 | 1–3 | 60 % |
| 12.03.26 | Henri Laiho Linnunpönttö |
1552 | 8 | 0–3 | 19 % |
| 05.03.26 | Nääki Nieminen Linnunpönttö |
1428 | 9 | 0–3 | 33 % |
| 26.02.26 | Jarmo Nieminen Flex 2 |
1316 | 9 | 3–1 | 44 % |
| 11.02.26 | Tuire Laitinen Pub Heppari |
928 | 9 | 3–0 | 90 % |
| 03.02.26 | Ere Ervasti Moision Olkkari 2 |
1372 | 9 | 3–2 | 29 % |
| 28.01.26 | Janne "Nalle" Malmberg Fox 2 |
1476 | 8 | 0–3 | 29 % |
| 22.01.26 | Nääki Nieminen Linnunpönttö |
1428 | 9 | 1–3 | 32 % |
| 06.01.26 | Kristian Aaltonen Par Rocks 2 |
1653 | 8 | 0–3 | 10 % |
| 11.12.25 | Timo Ahokari Pub Heppari |
1250 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 04.12.25 | Miia Lausmäki Moision Olkkari 2 |
1242 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 27.11.25 | Marko Nurmi Fox 2 |
1645 | 9 | 1–3 | 13 % |
| 18.11.25 | Henri Laiho Linnunpönttö |
1552 | 8 | 1–3 | 19 % |
| 11.11.25 | Miia Keto Höveli 2 |
1299 | 9 | 3–1 | 49 % |
| 04.11.25 | Linus Weppling Par Rocks 2 |
1496 | 9 | 3–1 | 42 % |
| 30.10.25 | Juha Salonen Flex 2 |
~1101 | 9 | 3–0 | 74 % |
| 22.10.25 | Tuire Laitinen Pub Heppari |
928 | 9 | 3–0 | 87 % |
| 08.10.25 | Teijo Kivelä Fox 2 |
1286 | 8 | 3–1 | 51 % |
| 23.09.25 | Tomi Pyhäranta Höveli 2 |
~1294 | 9 | 2–3 | 49 % |
| 16.09.25 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1233 | 9 | 3–1 | 61 % |
| 19.03.25 | Jesper Häyrinen Cantina 5 |
1284 | 9 | 1–3 | 47 % |
| 12.03.25 | Jesper Häyrinen Cantina 5 |
1284 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 06.03.25 | Mika Juvonen Cantina 5 |
1200 | 8 | 2–3 | 65 % |
| 26.02.25 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1501 | 8 | 0–3 | 26 % |
| 12.02.25 | Reino Oikelmus Heppari |
1211 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 04.02.25 | William Karlsson Höveli 2 |
1398 | 9 | 2–3 | 33 % |
| 28.01.25 | Esa Kovanen O'bass |
~1332 | 8 | 3–1 | 34 % |
| 22.01.25 | Miia Keto Cantina 5 |
1296 | 9 | 1–3 | 56 % |
| 15.01.25 | Kim Lindstedt Par Rocks 2 |
1339 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 18.12.24 | Jouni Reinikainen Iloinen Härkä 3 |
1338 | 9 | 2–3 | 46 % |
| 10.12.24 | Mika Välimäki Heppari |
~1193 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 03.12.24 | Kasper Suominen Höveli 2 |
1340 | 8 | 3–0 | 36 % |
| 27.11.24 | Milla Aaltonen O'bass |
1258 | 9 | 3–0 | 40 % |
| 20.11.24 | Jesper Häyrinen Cantina 5 |
1284 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 12.11.24 | Lotta Myreen Par Rocks 2 |
1156 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 30.10.24 | Nora Räbinä Iloinen Härkä 3 |
1337 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 22.10.24 | Tuire Laitinen Heppari |
933 | 9 | 3–0 | 77 % |
| 15.10.24 | Olli Enqvist Höveli 2 |
1355 | 9 | 0–3 | 42 % |
| 08.10.24 | Sami Koskivaara O'bass |
1561 | 9 | 1–3 | 35 % |
| 03.10.24 | Maria Säteri Cantina 5 |
~1153 | 9 | 3–1 | 53 % |
| 25.09.24 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1231 | 9 | 3–0 | 19 % |
| 20.03.24 | Juha Salonen Flex Kakkonen |
~1101 | 9 | 3–0 | 48 % |
| 13.03.24 | Kari Kuttila Iloinen Härkä 3 |
1206 | 9 | 0–3 | 51 % |
| 27.02.24 | Joni Lehtonen Heppari |
914 | 9 | 3–1 | 80 % |
| 23.01.24 | Jami Kellosalo Höveli 2 |
~1310 | 8 | 2–3 | 54 % |
| 08.11.23 | Ville Hilemaa Heppari |
~1146 | 9 | 2–3 | 41 % |
| 25.10.23 | Jorma Saari Pulina |
1488 | 8 | 2–3 | 21 % |
| 18.10.23 | Oula Tuomi Tuopin Bilis |
1367 | 9 | 0–3 | 48 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29