Marcus Frimodig
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1539
52 peliä
8-pallo
1566
41 peliä
9-pallo
~1500
11 peliä
Ura
Pelit
52
Voitto-%
63 %
33–19
Erä-%
58 %
118–85
Vire (10 viimeisintä)
HVHVHHHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Cantina Pirate 3. divisioona |
6 | 33 % | 39 % | 1539 |
| 2025 Cantina Pirate 4. divisioona |
20 | 75 % | 65 % | 1540 |
| 2024 Cantina Pirate 5. divisioona |
17 | 76 % | 66 % | 1537 |
| 2023 Cantina Pirate 4. divisioona |
9 | 33 % | 42 % | ~1530 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 41 | 63 % | 58 % | 1566 |
| 9-pallo | 11 | 64 % | 59 % | ~1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Kalle Uro Semafori |
1616 | 8 | 1–3 | 40 % |
| 27.10.26 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1665 | 8 | 3–1 | 31 % |
| 13.10.26 | Mikko Nissilä O'bass |
1619 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 29.09.26 | Juha Hautakorpi Pub Jaska |
1347 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 22.09.26 | Janne Tolonen Bar Koivu 2 |
1583 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 16.09.26 | Henri Lehtonen Semafori |
1519 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 11.04.26 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1723 | 8 | 0–3 | 29 % |
| 11.04.26 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1643 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 07.04.26 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1526 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 31.03.26 | Daniel Stenlund Galaxie 3 |
1436 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 24.03.26 | Daniel Stenlund Galaxie 3 |
1436 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 10.02.26 | Lauri Randell Pulina |
1386 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 27.01.26 | Samuli Malka O'bass |
1458 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 20.01.26 | Nora Räbinä Iloinen Härkä 3 |
1335 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 14.01.26 | Ari Laakso Eku |
~1390 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 06.01.26 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1723 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 16.12.25 | Daniel Stenlund Galaxie 3 |
1435 | 8 | 2–3 | 75 % |
| 02.12.25 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1459 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 19.11.25 | Nora Räbinä Iloinen Härkä 3 |
1335 | 8 | 2–3 | 76 % |
| 11.11.25 | Ari Laakso Eku |
~1380 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 05.11.25 | Mika Tuominen Tuopin Bilis |
1563 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 28.10.25 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1457 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 21.10.25 | Lauri Randell Pulina |
1388 | 9 | 3–2 | 61 % |
| 07.10.25 | Sami Koskivaara O'bass |
1560 | 8 | 3–1 | 35 % |
| 30.09.25 | Jari Kraft Iloinen Härkä 3 |
1348 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 16.09.25 | Sami Gyalog Tuopin Bilis |
1300 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 12.04.25 | Antti "Putte" Numminen Poimari II |
1404 | 9 | 3–1 | 57 % |
| 12.04.25 | Marko "Sälli" Järvinen Poimari II |
~1500 | 8 | 0–3 | 49 % |
| 12.04.25 | Juho Lehto Poimari II |
1484 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 08.04.25 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1451 | 8 | 3–1 | 54 % |
| 02.04.25 | Niko Sjölund Galaxie 3 |
1597 | 8 | 3–2 | 30 % |
| 26.03.25 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1459 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 11.03.25 | Valtteri Rautio Flex Kakkonen |
1484 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 04.03.25 | Valtteri Rautio Flex Kakkonen |
1484 | 8 | 3–1 | 51 % |
| 25.02.25 | Jarkko Joensuu Poimari II |
~1420 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 04.02.25 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1460 | 8 | 1–3 | 46 % |
| 14.01.25 | Jesse Kärki Flex Kakkonen |
~1300 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 03.12.24 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1451 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 12.11.24 | Juha Salonen Flex Kakkonen |
~1100 | 9 | 3–0 | 84 % |
| 29.10.24 | Antti Veijola Poimari II |
~1170 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 15.10.24 | Jere Gröndahl Galaxie 3 |
1308 | 9 | 3–0 | 58 % |
| 24.09.24 | Valtteri Rautio Flex Kakkonen |
1483 | 8 | 3–1 | 39 % |
| 19.09.24 | Ere Ervasti Moision Olkkari 2 |
1377 | 9 | 3–1 | 32 % |
| 19.03.24 | Mika Lavi Fox |
1679 | 9 | 1–3 | 9 % |
| 13.03.24 | Tero Närvälä Basso 3 |
1583 | 8 | 1–3 | 15 % |
| 05.03.24 | Jani "Kantsa" Kallio GalaX |
1342 | 9 | 3–1 | 39 % |
| 29.02.24 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1311 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 06.02.24 | Ville Koskinen Pub Linnunrata 1 |
1223 | 9 | 3–1 | 58 % |
| 29.11.23 | Miika Koivikko Fox |
1619 | 8 | 1–3 | 11 % |
| 21.11.23 | Ben Lindström Basso 3 |
~1310 | 9 | 2–3 | 37 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29