Jani Heikkilä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1405
59 peliä
8-pallo
1334
29 peliä
9-pallo
1519
30 peliä
Ura
Pelit
59
Voitto-%
47 %
28–31
Erä-%
50 %
120–120
Vire (10 viimeisintä)
VVVVHVHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Galaxie 3 4. divisioona |
6 | 83 % | 73 % | 1405 |
| 2025 Galaxie 3 4. divisioona |
14 | 57 % | 54 % | 1404 |
| 2024 Galaxie 3 5. divisioona |
10 | 30 % | 40 % | 1398 |
| 2023 Galaxie 3 2. divisioona |
8 | 25 % | 39 % | 1398 |
| 2022 Galaxie 3 3. divisioona |
11 | 45 % | 50 % | ~1400 |
| 2020–21 Galaxie 3 IV-Divisioona |
10 | 50 % | 51 % | ~1400 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 29 | 38 % | 43 % | 1334 |
| 9-pallo | 30 | 57 % | 56 % | 1519 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Mikko Säteri Iloinen Härkä 3 |
1279 | 9 | 3–2 | 68 % |
| 28.10.26 | Vesa Lahtinen Pulina |
1259 | 9 | 3–0 | 68 % |
| 22.10.26 | Ere Ervasti Moision Olkkari 2 |
1370 | 9 | 3–0 | 51 % |
| 08.10.26 | Jouni Kulonen Satama 2 |
~1140 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 23.09.26 | Jani "Kantsa" Kallio Galaxie Shooters |
1343 | 9 | 1–3 | 66 % |
| 16.09.26 | Mikko Säteri Iloinen Härkä 3 |
1279 | 9 | 3–1 | 65 % |
| 11.04.26 | Jari Kraft Iloinen Härkä 3 |
1349 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 11.04.26 | Mikko Säteri Iloinen Härkä 3 |
1279 | 9 | 3–1 | 66 % |
| 07.04.26 | Mika "Lepa" Lehtinen Cantina Pirate |
1274 | 9 | 2–3 | 68 % |
| 31.03.26 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1471 | 9 | 2–3 | 44 % |
| 24.03.26 | Sami Tähtinen Cantina Pirate |
1576 | 9 | 3–1 | 34 % |
| 17.03.26 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1492 | 9 | 3–1 | 34 % |
| 12.03.26 | Jesse Murtomäki Galaxie Shooters |
1252 | 9 | 3–1 | 66 % |
| 03.03.26 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1471 | 9 | 3–1 | 36 % |
| 25.02.26 | Jami Hurme Cantina Pirate |
1353 | 9 | 3–0 | 45 % |
| 13.01.26 | Tomi Niemi Galaxie Shooters |
1505 | 8 | 0–3 | 29 % |
| 09.12.25 | Perttu Potinkara Eku |
1329 | 9 | 3–2 | 55 % |
| 02.12.25 | Jouni Kulonen Tuopin Bilis |
~1140 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 18.11.25 | Mikko Harju Pulina |
~1540 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 06.11.25 | Sami Koskivaara O'bass |
1560 | 8 | 0–3 | 23 % |
| 02.04.25 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1393 | 9 | 1–3 | 47 % |
| 27.02.25 | Vesa Lahtinen Pulina |
1260 | 9 | 0–3 | 67 % |
| 14.01.25 | Juha Hirvonen Moision Olkkari 2 |
1589 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 08.01.25 | Aleksi Kallio Poimari II |
~1280 | 9 | 2–3 | 73 % |
| 19.11.24 | Susanna Skog Flex Kakkonen |
1236 | 8 | 0–3 | 79 % |
| 29.10.24 | Mika Miikkulainen Pulina |
1424 | 8 | 1–3 | 53 % |
| 15.10.24 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1440 | 8 | 3–1 | 41 % |
| 01.10.24 | Kalle Viljanen Flex Kakkonen |
~1230 | 9 | 2–3 | 74 % |
| 24.09.24 | Jari Koivisto Moision Olkkari 2 |
~1120 | 9 | 3–0 | 69 % |
| 18.09.24 | Markus Andersson Poimari II |
1372 | 9 | 3–2 | 54 % |
| 07.03.24 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1461 | 9 | 1–3 | 43 % |
| 29.02.24 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1408 | 9 | 2–3 | 56 % |
| 01.02.24 | Eetu Oksanen Poimari |
1574 | 8 | 0–3 | 37 % |
| 17.01.24 | Sami Vanne Raision Keilis 2 |
1527 | 8 | 3–1 | 36 % |
| 13.12.23 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1457 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 16.11.23 | Niilo Kesälä Talli |
1432 | 9 | 2–3 | 57 % |
| 02.11.23 | Jouni Huhtinen Korona 2 |
1381 | 9 | 3–1 | 51 % |
| 12.10.23 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1626 | 8 | 1–3 | 19 % |
| 22.04.23 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1627 | 8 | 0–3 | 28 % |
| 23.03.23 | Jouni Ruotsi Semafori |
1412 | 8 | 3–0 | 38 % |
| 07.03.23 | Perttu Potinkara Eku |
1330 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 08.12.22 | Ari Lågas Satama 1 |
1440 | 9 | 2–3 | 51 % |
| 15.11.22 | Marko Viitanen Eku |
1584 | 9 | 2–3 | 40 % |
| 08.11.22 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1415 | 9 | 2–3 | 54 % |
| 02.11.22 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1612 | 9 | 3–0 | 30 % |
| 25.10.22 | Toni Kallio Korona 2 |
1588 | 9 | 3–2 | 24 % |
| 19.10.22 | Heikki Virta Poimari |
1369 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 13.10.22 | Mikko Rautio OMG! |
1388 | 9 | 3–2 | 34 % |
| 06.10.22 | Sami Gyalog Satama 1 |
1293 | 8 | 3–2 | 68 % |
| ~17.02.21 | Antti Nummelin Pub Jaska 3 |
1443 | 8 | 1–3 | 52 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29