Erkki Stockfelt
PocketPapat
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1490
47 peliä
8-pallo
1473
28 peliä
9-pallo
~1500
19 peliä
Ura
Pelit
47
Voitto-%
55 %
26–21
Erä-%
52 %
101–93
Vire (10 viimeisintä)
HVVVHVHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2023 PocketPapat 3. divisioona |
25 | 52 % | 50 % | 1490 |
| 2022 PocketPapat 4. divisioona |
22 | 59 % | 55 % | ~1490 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 28 | 57 % | 53 % | 1473 |
| 9-pallo | 19 | 53 % | 51 % | ~1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.24 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1488 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 20.04.24 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1413 | 9 | 3–0 | 63 % |
| 20.04.24 | Jani Lehtonen OMG! |
1615 | 9 | 3–2 | 27 % |
| 20.04.24 | Jouni Tammi OMG! |
1503 | 8 | 3–0 | 49 % |
| 09.04.24 | Ere Ervasti Moision Olkkari |
1379 | 9 | 0–3 | 59 % |
| 04.04.24 | Ere Ervasti Moision Olkkari |
1379 | 9 | 3–1 | 56 % |
| 26.03.24 | Joona Koivisto Moision Olkkari |
1822 | 9 | 2–3 | 9 % |
| 21.03.24 | Matti Stenholm Semafori |
1380 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 13.03.24 | Teemu Pursiainen Satama 1 |
1431 | 8 | 0–3 | 54 % |
| 05.03.24 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1529 | 8 | 2–3 | 42 % |
| 14.02.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1664 | 9 | 1–3 | 28 % |
| 08.02.24 | Jouni Tammi OMG! |
1502 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 30.01.24 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1410 | 8 | 2–3 | 67 % |
| 24.01.24 | Jouni Ruotsi Semafori |
1410 | 9 | 2–3 | 61 % |
| 16.01.24 | Ralf Brass Satama 1 |
1445 | 9 | 3–1 | 56 % |
| 11.01.24 | Joona Koivisto Moision Olkkari |
1823 | 8 | 0–3 | 11 % |
| 05.12.23 | Nico Vierikko Pirates |
1383 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 30.11.23 | Jani Lehtonen OMG! |
1617 | 9 | 0–3 | 31 % |
| 23.11.23 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1625 | 9 | 3–2 | 41 % |
| 14.11.23 | Kai Salonen Semafori |
1345 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 08.11.23 | Toni Hannula Satama 1 |
1687 | 8 | 3–1 | 24 % |
| 31.10.23 | Ere Ervasti Moision Olkkari |
1379 | 9 | 3–1 | 63 % |
| 17.10.23 | Roni Ruohonen Pirates |
1662 | 8 | 0–3 | 36 % |
| 11.10.23 | Mikko Saukkio OMG! |
1398 | 9 | 3–2 | 74 % |
| 03.10.23 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1409 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 22.04.23 | Miikka Kylmänen Akselintupa |
~1430 | 8 | 3–1 | 69 % |
| 22.04.23 | Elias Kaartosalmi Akselintupa |
1566 | 9 | 3–2 | 41 % |
| 22.04.23 | Jonne Rinne Cantina Pirate |
1426 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 22.04.23 | Jonne Rinne Cantina Pirate |
1426 | 8 | 0–3 | 51 % |
| 22.03.23 | Jari "Peku" Viljanen Tarkkis |
1622 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 07.03.23 | Mika Juvonen Cantina Pirate |
1202 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 28.02.23 | Mika Lehtimäki Jaska |
1351 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 15.02.23 | Tero Närvälä Basso 3 |
1583 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 07.02.23 | Juuso "väärä" Silfverhuth Iloinen Härkä 3 |
~1390 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 01.02.23 | Miikka Kylmänen Akselintupa |
~1430 | 8 | 1–3 | 70 % |
| 26.01.23 | Tommi Kankare Tarkkis |
1449 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 10.01.23 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1520 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 14.12.22 | Timo Huhta Jaska |
1524 | 9 | 2–3 | 39 % |
| 07.12.22 | Nääki Nieminen Basso 3 |
1428 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 30.11.22 | Juuso "väärä" Silfverhuth Iloinen Härkä 3 |
~1390 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 23.11.22 | Elias Kaartosalmi Akselintupa |
1564 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 15.11.22 | Noah Louhe Tarkkis |
~1300 | 9 | 3–1 | 51 % |
| 01.11.22 | Jami Kellosalo Cantina Pirate |
~1250 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 25.10.22 | Antti Nummelin Jaska |
1451 | 9 | 0–3 | 42 % |
| 18.10.22 | Miro Leino Basso 3 |
1540 | 9 | 2–3 | 37 % |
| 13.10.22 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1501 | 9 | 2–3 | 30 % |
| 05.10.22 | Juha Iltanen Akselintupa |
1369 | 9 | 3–0 | 43 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29