Juha Linkinen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1435
71 peliä
8-pallo
1456
58 peliä
9-pallo
~1430
13 peliä
Ura
Pelit
71
Voitto-%
59 %
42–29
Erä-%
56 %
159–125
Vire (10 viimeisintä)
HVHVVHHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Piilo 5. divisioona |
2 | 50 % | 38 % | 1435 |
| 2025 Linnunpönttö 5. divisioona |
6 | 33 % | 46 % | 1436 |
| 2024 Cantina 5 6. divisioona |
13 | 62 % | 62 % | 1439 |
| 2023 Cantina 5 5. divisioona |
15 | 67 % | 61 % | 1442 |
| 2022 Cotton II 5. divisioona |
14 | 64 % | 56 % | 1441 |
| 2020–21 Cotton II V-Divisioona |
10 | 50 % | 52 % | ~1440 |
| 2019–20 Cotton II IV-Divisioona |
11 | 64 % | 56 % | ~1440 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 58 | 60 % | 57 % | 1456 |
| 9-pallo | 13 | 54 % | 54 % | ~1430 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Kim Lindstedt Par Rocks 2 |
1341 | 8 | 0–3 | 69 % |
| 08.10.26 | Jari Saari Tuopin Bilis 2 |
1418 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 22.01.26 | Jan Rantanen Parakorona |
1350 | 8 | 1–3 | 62 % |
| 03.12.25 | Timo Ahokari Pub Heppari |
1250 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 18.11.25 | Jesper Häyrinen Parakorona |
1283 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 09.10.25 | Anni Vartiainen Moision Olkkari 2 |
~1160 | 9 | 2–3 | 86 % |
| 24.09.25 | Sami Maisalo Fox 2 |
1532 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 16.09.25 | Miia Keto Höveli 2 |
1298 | 9 | 2–3 | 78 % |
| 03.04.25 | Samuli Malka O'bass |
1459 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 19.03.25 | Niko Leikama Parakorona |
1490 | 9 | 2–3 | 45 % |
| 12.03.25 | Niko Leikama Parakorona |
1490 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 06.03.25 | Hannu Roos Parakorona |
1241 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 25.02.25 | Jonne Rinne Höveli 2 |
1423 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 28.01.25 | Atte Sundqvist Par Rocks 2 |
~1180 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 15.01.25 | Seppo Toivio Iloinen Härkä 3 |
1354 | 8 | 1–3 | 61 % |
| 18.12.24 | Jari Salakka Höveli 2 |
1169 | 8 | 3–0 | 86 % |
| 27.11.24 | Atte Sundqvist Par Rocks 2 |
~1180 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 12.11.24 | Alex Himberg Iloinen Härkä 3 |
~1290 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 05.11.24 | – Heppari |
8 | luovutus | ||
| 23.10.24 | Ville Tuomi O'bass |
1476 | 8 | 3–0 | 41 % |
| 08.10.24 | Kristian Aaltonen Par Rocks 2 |
1651 | 8 | 2–3 | 28 % |
| 25.09.24 | Alex Himberg Iloinen Härkä 3 |
~1290 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 19.09.24 | – Heppari |
8 | luovutus | ||
| 10.04.24 | Marko "Sälli" Järvinen Poimari II |
~1500 | 8 | 2–3 | 46 % |
| 04.04.24 | Joni Peippo Poimari II |
1380 | 9 | 0–3 | 63 % |
| 27.03.24 | Markus Kallio Poimari II |
1373 | 9 | 3–2 | 61 % |
| 21.03.24 | Samu Lahti Koivu 3 |
1188 | 8 | 3–0 | 88 % |
| 12.03.24 | Dani Lintervo Flex Kakkonen |
1340 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 07.03.24 | Mikko Vairinen Pulina |
~1260 | 8 | 3–1 | 69 % |
| 28.02.24 | Ari Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1374 | 8 | 3–2 | 55 % |
| 15.02.24 | Mika Tuominen Tuopin Bilis |
1551 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 07.02.24 | Marko "Sälli" Järvinen Poimari II |
~1500 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 01.02.24 | Jari Salakka Höveli 2 |
1169 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 23.01.24 | Ville Hilemaa Heppari |
~1150 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 07.12.23 | Marko Sihvonen Parakorona |
~1290 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 21.11.23 | William Karlsson Höveli 2 |
1401 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 25.10.23 | Petteri Viitanen Cantina 5 |
1323 | 8 | 2–3 | 70 % |
| 12.10.23 | Samu Lahti Koivu 3 |
1188 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 11.04.23 | Henri Laiho Pub Linnunrata 1 |
1550 | 9 | 0–3 | 33 % |
| 06.04.23 | Miikka "Miki" Salonen Pub Linnunrata 1 |
1287 | 9 | 3–0 | 79 % |
| 29.03.23 | Sami Peltoniemi Pub Linnunrata 1 |
~1190 | 9 | 3–1 | 75 % |
| 14.03.23 | Kristian Putkonen Pub Linnunrata 1 |
1186 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 15.02.23 | Anders Sandell Phoenix |
1487 | 9 | 2–3 | 34 % |
| 07.02.23 | Oskari Kirjonen Talli 2 |
~1230 | 9 | 3–1 | 66 % |
| 17.01.23 | Henri Laiho Pub Linnunrata 1 |
1551 | 8 | 0–3 | 29 % |
| 06.12.22 | Denis Kazistov Phoenix |
1637 | 8 | 0–3 | 24 % |
| 24.11.22 | Teijo Heikkinen Heppari |
1609 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 08.11.22 | Anders Sandell Pub Linnunrata 1 |
1487 | 9 | 3–1 | 38 % |
| 02.11.22 | Vesa Lahtinen Pulina |
1256 | 9 | 3–1 | 64 % |
| 25.10.22 | Jan Sarell Pirates |
1482 | 8 | 3–1 | 49 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29