Timo Ahokari
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1247
137 peliä
8-pallo
1243
129 peliä
9-pallo
~1460
8 peliä
Ura
Pelit
137
Voitto-%
38 %
52–85
Erä-%
44 %
239–308
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHVHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pub Heppari 5. divisioona |
4 | 0 % | 20 % | 1247 |
| 2025 Pub Heppari 5. divisioona |
18 | 33 % | 40 % | 1249 |
| 2024 Heppari 6. divisioona |
17 | 24 % | 36 % | 1255 |
| 2023 Heppari 5. divisioona |
17 | 41 % | 43 % | 1267 |
| 2022 Heppari 5. divisioona |
23 | 61 % | 57 % | 1279 |
| 2020–21 Lindan Pojat V-Divisioona |
17 | 35 % | 40 % | 1291 |
| 2019–20 Lindan Pojat IV-Divisioona |
18 | 33 % | 44 % | 1296 |
| 2018–19 Naapuri pubi IV-Divisioona |
13 | 31 % | 40 % | ~1300 |
| 2017–18 XXX IV-Divisioona |
10 | 50 % | 52 % | ~1310 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 129 | 36 % | 43 % | 1243 |
| 9-pallo | 8 | 75 % | 61 % | ~1460 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1335 | 8 | 1–3 | 39 % |
| 21.10.26 | Timo Moberg Tuopin Bilis 2 |
~1300 | 8 | 2–3 | 41 % |
| 07.10.26 | Ola Pohjola Flex Pub |
~1400 | 8 | 0–3 | 48 % |
| 30.09.26 | Jan Sarell Pirates |
1502 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 26.02.26 | Martin Markkanen Moision Olkkari 2 |
1488 | 8 | 1–3 | 22 % |
| 05.02.26 | Timo Takala Linnunpönttö |
1482 | 8 | 3–1 | 20 % |
| 28.01.26 | Tomi Pyhäranta Höveli 2 |
~1290 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 20.01.26 | Kim Lindstedt Par Rocks 2 |
1340 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 14.01.26 | Jarmo Nieminen Flex 2 |
1316 | 8 | 3–1 | 40 % |
| 07.01.26 | Teijo Kivelä Fox 2 |
1286 | 8 | 2–3 | 45 % |
| 17.12.25 | Martin Markkanen Moision Olkkari 2 |
1487 | 8 | 0–3 | 26 % |
| 11.12.25 | Memma Tarvainen Parakorona |
1262 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 03.12.25 | Juha Linkinen Linnunpönttö |
1436 | 8 | 0–3 | 27 % |
| 25.11.25 | Esa Järvinen Höveli 2 |
1476 | 8 | 1–3 | 22 % |
| 19.11.25 | Matthias Juan Meyn Par Rocks 2 |
~1030 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 11.11.25 | Susanna Skog Flex 2 |
1237 | 8 | 1–3 | 56 % |
| 05.11.25 | Juha Hassinen Fox 2 |
~1200 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 30.10.25 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 2 |
1396 | 8 | 0–3 | 35 % |
| 16.10.25 | Veikka Lundelin Linnunpönttö |
1363 | 8 | 0–3 | 41 % |
| 08.10.25 | Teemu Ämmälä Höveli 2 |
1352 | 8 | 2–3 | 42 % |
| 30.09.25 | Eero Mikkonen Par Rocks 2 |
1230 | 9 | 3–2 | 57 % |
| 17.09.25 | Anders Sandell Fox 2 |
1485 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 26.02.25 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1336 | 8 | 2–3 | 37 % |
| 12.02.25 | Niko Leikama Parakorona |
1490 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 04.02.25 | Kari Kuttila Iloinen Härkä 3 |
1207 | 8 | 2–3 | 62 % |
| 21.01.25 | Mikko Pitkänen Höveli 2 |
~1230 | 9 | 2–3 | 60 % |
| 15.01.25 | Samuli Malka O'bass |
1458 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 09.01.25 | Mika "Lepa" Lehtinen Cantina 5 |
1267 | 8 | 0–3 | 66 % |
| 17.12.24 | Lotta Myreen Par Rocks 2 |
1156 | 9 | 0–3 | 72 % |
| 04.12.24 | Nora Räbinä Iloinen Härkä 3 |
1336 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 19.11.24 | Kasper Suominen Höveli 2 |
1340 | 8 | 2–3 | 44 % |
| 13.11.24 | Sami Koskivaara O'bass |
1561 | 8 | 0–3 | 36 % |
| 05.11.24 | Jeremias Johansson Cantina 5 |
~1220 | 8 | 3–2 | 60 % |
| 29.10.24 | Lotta Myreen Par Rocks 2 |
1156 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 22.10.24 | Niko Leikama Parakorona |
1491 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 15.10.24 | Jouni Reinikainen Iloinen Härkä 3 |
1338 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 01.10.24 | Kasper Suominen Höveli 2 |
1340 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 24.09.24 | Ville Tuomi O'bass |
1476 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 19.09.24 | Deniz Uzunkodalak Cantina 5 |
~1250 | 8 | 3–2 | 39 % |
| 20.03.24 | Jorma Saari Pulina |
1491 | 8 | 1–3 | 33 % |
| 12.03.24 | Jari Saari Tuopin Bilis |
1417 | 8 | 3–0 | 35 % |
| 05.03.24 | Ari Jaakkola Höveli 2 |
1265 | 8 | 3–2 | 55 % |
| 27.02.24 | Juha Tasanko Parakorona |
1250 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 13.02.24 | Dani Lintervo Flex Kakkonen |
1341 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 06.02.24 | Erkki Lotsari Iloinen Härkä 3 |
~1080 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 31.01.24 | Juha Soronen Poimari II |
~1360 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 23.01.24 | Kristian Putkonen Cantina 5 |
1184 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 28.11.23 | Cim Sundin Pulina |
1364 | 9 | 3–2 | 37 % |
| 22.11.23 | Frans Päiviö Tuopin Bilis |
~1200 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 14.11.23 | Pasi Höök Höveli 2 |
1345 | 8 | 1–3 | 41 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29