Jonne Rinne
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1419
81 peliä
8-pallo
1420
67 peliä
9-pallo
~1404
1 peliä
Ura
Pelit
81
Voitto-%
51 %
41–40
Erä-%
50 %
148–148
Vire (10 viimeisintä)
HVHVVVHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Höveli 2 5. divisioona |
3 | 33 % | 36 % | 1419 |
| 2024 Höveli 2 6. divisioona |
8 | 75 % | 62 % | 1423 |
| 2023 Höveli 1 3. divisioona |
8 | 25 % | 34 % | 1423 |
| 2022 Cantina Pirate 4. divisioona |
9 | 44 % | 50 % | 1426 |
| 2019–20 Pirate IV-Divisioona |
8 | 38 % | 38 % | 1437 |
| 2016–17 Pirate A III-Divisioona A-lohko |
16 | 56 % | 56 % | 1462 |
| 2015–16 Pirate III-Divisioona A-lohko |
13 | 69 % | 61 % | 1468 |
| 2014–15 Höveli 1 III-Divisioona |
3 | 33 % | 38 % | ~1473 |
| 2013–14 Pirate 1 I-Divisioona |
13 | 46 % | 49 % | ~1476 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 13 | 46 % | 49 % | |
| 8-pallo | 67 | 52 % | 51 % | 1420 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 25 % | ~1404 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Jan Sarell Pirates |
1502 | 8 | 1–3 | 40 % |
| 14.10.26 | Devor Vonti Pub Heppari |
~1128 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 30.09.26 | Olli Enqvist Piilo |
1360 | 8 | 0–3 | 64 % |
| 25.02.25 | Juha Linkinen Cantina 5 |
1440 | 8 | 3–1 | 46 % |
| 29.01.25 | Jari Hassel Iloinen Härkä 3 |
1212 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 10.12.24 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1336 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 26.11.24 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1500 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 05.11.24 | Samuli Malka O'bass |
1458 | 8 | 1–3 | 68 % |
| 29.10.24 | Petteri Viitanen Cantina 5 |
1327 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 15.10.24 | Aapo Sukava Parakorona |
1216 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 09.10.24 | Alex Himberg Iloinen Härkä 3 |
~1290 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 21.03.24 | Jouni Tammi OMG! |
1503 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 08.02.24 | Nico Vierikko Pirates |
1384 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 01.02.24 | Teemu Pursiainen Satama 1 |
1431 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 24.01.24 | Pasi Haaslahti OMG! |
1578 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 28.11.23 | Jan Sarell Pirates |
1492 | 8 | 0–3 | 54 % |
| 31.10.23 | Niko Karhu Empty Pockets |
1481 | 8 | 0–3 | 54 % |
| 18.10.23 | Kai Salonen Semafori |
1346 | 8 | 3–0 | 51 % |
| 05.10.23 | Ville Sarkki Satama 1 |
1528 | 8 | 2–3 | 41 % |
| 22.04.23 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1489 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 22.04.23 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1489 | 8 | 3–0 | 49 % |
| 13.04.23 | Tuomas Jarva Tarkkis |
1499 | 8 | 3–0 | 36 % |
| 16.03.23 | Jerry Tuominen Tarkkis |
1497 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 15.02.23 | Jyri Laakso Jaska |
1276 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 07.02.23 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1313 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 25.01.23 | Juha Iltanen Akselintupa |
1371 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 18.01.23 | Tuomas Jarva Tarkkis |
1500 | 9 | 1–3 | 37 % |
| 10.01.23 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1692 | 8 | 0–3 | 11 % |
| ~04.03.20 | Timo Mikkonen Cotton II |
1338 | 8 | 3–2 | 74 % |
| ~26.02.20 | – Moision Olkkari 2 |
8 | luovutus | ||
| ~12.02.20 | Rabi Rantanen Lindan Pojat |
1307 | 8 | 0–3 | 76 % |
| ~11.12.19 | Kasper Kanervavuori IVP |
~1330 | 8 | 3–2 | 74 % |
| ~13.11.19 | Linda Joutsijärvi Lindan Pojat |
1216 | 8 | 3–1 | 86 % |
| ~06.11.19 | Denis Kazistov Phoenix |
1632 | 8 | 0–3 | 74 % |
| ~23.10.19 | Timo Vihersaari Pocket Papat |
1440 | 8 | 0–3 | 85 % |
| ~09.10.19 | Kai Laine Höveli1 |
1518 | 8 | 2–3 | 58 % |
| ~02.10.19 | Timo Sipilä Poimari2 |
1519 | 8 | 1–3 | 68 % |
| ~22.03.17 | Ralf Brass Satama |
1445 | 8 | 2–3 | 61 % |
| ~15.03.17 | Aki Viitala Ihan vaan pubi 1 |
1417 | 8 | 2–3 | 71 % |
| ~08.03.17 | Karoliina Taipale Pool Sisters Revival |
1359 | 8 | 3–0 | 74 % |
| ~22.02.17 | Joni Hautamäki Skipo1 |
1629 | 8 | 3–0 | 29 % |
| ~15.02.17 | Pasi Lehmus G 6 |
~1543 | 8 | 1–3 | 44 % |
| ~08.02.17 | Ville Kyynäräinen AURA III |
1445 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~01.02.17 | Jami Lehtonen Cottonistit |
~1216 | 8 | 1–3 | 88 % |
| ~25.01.17 | Kari Kiminki Iloinen Härkä 3 |
~1330 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~18.01.17 | Markus Hankilanoja Iloinen Härkä 4 |
~1484 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~14.12.16 | Petri Pursiainen Satama |
1545 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~07.12.16 | Jussi Nohkola Ihan vaan pubi 1 |
1403 | 8 | 3–0 | 63 % |
| ~30.11.16 | Heidi Kettunen Pool Sisters Revival |
1376 | 8 | 3–1 | 59 % |
| ~02.11.16 | Timo Leiniö Pocket X |
1630 | 8 | 0–3 | 52 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29