Kristian Aaltonen
Par Rocks 2
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1653
82 peliä
8-pallo
1666
59 peliä
9-pallo
~1643
9 peliä
10-pallo
~1411
11 peliä
Ura
Pelit
82
Voitto-%
60 %
49–33
Erä-%
57 %
181–138
Vire (10 viimeisintä)
VVVHVVVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Par Rocks 2 5. divisioona |
10 | 80 % | 68 % | 1653 |
| 2024 Par Rocks 2 6. divisioona |
17 | 88 % | 73 % | 1653 |
| 2019–20 Par Rocks I-Divisioona |
5 | 40 % | 42 % | 1639 |
| 2018–19 Par Rocks I-Divisioona |
5 | 60 % | 52 % | 1639 |
| 2017–18 Par Rocks Mestaruussarja |
10 | 40 % | 49 % | 1638 |
| 2016–17 Par Rocks Mestaruussarja |
10 | 40 % | 43 % | 1635 |
| 2015–16 Par Rocks Mestaruussarja |
15 | 47 % | 51 % | 1633 |
| 2014–15 Par Rocks I-Divisioona |
7 | 43 % | 52 % | ~1630 |
| 2013–14 Par Rocks II-Divisioona |
3 | 100 % | 86 % | ~1626 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 3 | 100 % | 86 % | |
| 8-pallo | 59 | 61 % | 57 % | 1666 |
| 9-pallo | 9 | 89 % | 76 % | ~1643 |
| 10-pallo | 11 | 18 % | 34 % | ~1411 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.26 | Sami Maisalo Fox 2 |
1532 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 25.03.26 | Sami Maisalo Fox 2 |
1532 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 03.03.26 | Teemu Ämmälä Höveli 2 |
1353 | 8 | 3–1 | 83 % |
| 10.02.26 | Teemu Ämmälä Höveli 2 |
1353 | 8 | 1–3 | 86 % |
| 03.02.26 | Teijo Kivelä Fox 2 |
1286 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 06.01.26 | Memma Tarvainen Parakorona |
1262 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 16.12.25 | Henri Laiho Linnunpönttö |
1552 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 11.11.25 | Miia Lausmäki Moision Olkkari 2 |
1242 | 9 | 3–2 | 92 % |
| 14.10.25 | Sami Maisalo Fox 2 |
1532 | 8 | 2–3 | 73 % |
| 16.09.25 | Jan Rantanen Parakorona |
1351 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 01.04.25 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1238 | 9 | 3–0 | 92 % |
| 26.03.25 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1501 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 18.03.25 | William Karlsson Höveli 2 |
1398 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 11.03.25 | William Karlsson Höveli 2 |
1398 | 8 | 3–2 | 79 % |
| 04.03.25 | Kasper Suominen Höveli 2 |
1340 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 26.02.25 | Niko Fromholdt Heppari |
1379 | 8 | 3–2 | 88 % |
| 11.02.25 | Olli Enqvist Höveli 2 |
1355 | 9 | 3–0 | 85 % |
| 06.02.25 | Sami Koskivaara O'bass |
1562 | 9 | 3–2 | 59 % |
| 15.01.25 | Hannu Roos Parakorona |
1242 | 8 | 3–0 | 88 % |
| 07.01.25 | Jari Hassel Iloinen Härkä 3 |
1212 | 8 | 3–1 | 92 % |
| 17.12.24 | – Heppari |
8 | luovutus | ||
| 03.12.24 | Esa Kovanen O'bass |
~1333 | 9 | 3–0 | 77 % |
| 27.11.24 | Jesper Häyrinen Cantina 5 |
1284 | 9 | 3–0 | 85 % |
| 12.11.24 | Hannu Roos Parakorona |
1242 | 9 | 2–3 | 89 % |
| 06.11.24 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1500 | 9 | 3–0 | 66 % |
| 17.10.24 | Samuli Malka O'bass |
1458 | 9 | 3–1 | 84 % |
| 08.10.24 | Juha Linkinen Cantina 5 |
1441 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 17.09.24 | Seppo Toivio Iloinen Härkä 3 |
1355 | 8 | 1–3 | 81 % |
| ~22.01.20 | Mikko Nousiainen korona 1 |
1749 | 8 | 0–3 | 29 % |
| ~15.01.20 | Mika Lindström GBilis |
1508 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~27.11.19 | Jere Salminen Pocket X |
1580 | 8 | 3–1 | 48 % |
| ~06.11.19 | Kenneth Nyman Aura III |
1596 | 8 | 2–3 | 54 % |
| ~16.10.19 | Janne Valtonen Raision Keilis |
1713 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~20.03.19 | Toni Miettinen Moision Olkkari |
1590 | 8 | 1–3 | 53 % |
| ~13.03.19 | Joakim Salminen Bar Koivu 2 |
1724 | 8 | 3–2 | 39 % |
| ~30.01.19 | Miika Merta HV1 |
1614 | 8 | 3–1 | 55 % |
| ~07.11.18 | Sami Laitervo Pocket X |
1549 | 8 | 3–1 | 55 % |
| ~03.10.18 | Teemu Hämäläinen Härkä V |
1555 | 8 | 1–3 | 66 % |
| ~04.04.18 | Kristian Mahnala Bilis ja Meininki |
1876 | 8 | 2–3 | 28 % |
| ~21.03.18 | Jarkko Kylander Iloinen Härkä 2 |
1688 | 8 | 2–3 | 41 % |
| ~14.03.18 | Aki Mundolin Pub Jaska 1 |
1847 | 8 | 3–1 | 19 % |
| ~07.03.18 | Hans Roine Pocket 1/2 |
1685 | 8 | 3–1 | 37 % |
| ~07.02.18 | Hannu Moilanen Bilis ja Meininki |
1663 | 8 | 2–3 | 45 % |
| ~17.01.18 | Arton Bajqinca Basso II |
~1650 | 8 | 3–1 | 38 % |
| ~22.11.17 | Jouko Hiltunen Pub Jaska 1 |
1917 | 8 | 0–3 | 18 % |
| ~08.11.17 | Niko Tuominen Proffa |
~1649 | 10 | 2–3 | 35 % |
| ~01.11.17 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1806 | 8 | 0–3 | 25 % |
| ~11.10.17 | Janne Tolonen Bar Koivu 1 |
1595 | 8 | 3–0 | 35 % |
| ~22.02.17 | Jani Alho Pocket kakkonen |
1645 | 8 | 3–2 | 40 % |
| ~25.01.17 | Paavo Vaari Team Cassu |
1714 | 8 | 0–3 | 30 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29