Miikka "Miki" Salonen
Pub Linnunrata 1
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1292
42 peliä
8-pallo
~1300
1 peliä
9-pallo
1346
41 peliä
Ura
Pelit
42
Voitto-%
36 %
15–27
Erä-%
44 %
72–90
Vire (10 viimeisintä)
HVHHHVVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Pub Linnunrata 1 4. divisioona |
9 | 33 % | 49 % | 1292 |
| 2023 Pub Linnunrata 1 4. divisioona |
10 | 30 % | 39 % | 1290 |
| 2022 Pub Linnunrata 1 5. divisioona |
23 | 39 % | 45 % | ~1290 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 1 | 100 % | 100 % | ~1300 |
| 9-pallo | 41 | 34 % | 43 % | 1346 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.25 | Teemu Loponen Jams |
1401 | 9 | 2–3 | 33 % |
| 27.03.25 | Tuomas Jarva Jams |
1495 | 9 | 3–0 | 18 % |
| 15.01.25 | Nico "Hauttis" Hautamäki Phoenix |
1363 | 9 | 0–3 | 38 % |
| 17.12.24 | Teemu Santonen Bar Koivu 3 |
1400 | 9 | 1–3 | 35 % |
| 11.12.24 | Mikko Laukkanen Tuopin Bilis |
~1280 | 9 | 1–3 | 47 % |
| 26.11.24 | Jesse Murtomäki Galaxie Shooters |
1247 | 9 | 3–0 | 59 % |
| 31.10.24 | Teemu Santonen Bar Koivu 3 |
1400 | 9 | 3–0 | 28 % |
| 17.10.24 | Teemu Loponen Jams |
1400 | 9 | 2–3 | 46 % |
| 17.09.24 | Tommi Eräpuro Eku |
1313 | 9 | 2–3 | 35 % |
| 19.03.24 | Miikkael "Miksu" Söderlund Galaxie Shooters |
1687 | 9 | 1–3 | 6 % |
| 15.02.24 | Teemu Tuparinne Tarkkis |
1416 | 9 | 0–3 | 28 % |
| 31.01.24 | Marko Nurmi Fox |
1641 | 9 | 1–3 | 10 % |
| 25.01.24 | Ben Lindström Basso 3 |
~1310 | 9 | 3–0 | 37 % |
| 28.11.23 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1417 | 9 | 3–0 | 26 % |
| 23.11.23 | Petri Nummi Jaska |
1574 | 9 | 0–3 | 20 % |
| 02.11.23 | Jamo Kuusisto Tarkkis |
~1470 | 9 | 2–3 | 25 % |
| 24.10.23 | Mikko Säteri Cantina Pirate |
1277 | 9 | 3–2 | 47 % |
| 18.10.23 | Marko Nurmi Fox |
1641 | 9 | 2–3 | 6 % |
| 03.10.23 | Daniel Stenlund GalaX |
1417 | 9 | 0–3 | 39 % |
| 22.04.23 | Linda Joutsijärvi Heppari |
1202 | 8 | 3–0 | 51 % |
| 22.04.23 | Jan Sarell Pirates |
1486 | 9 | 3–0 | 23 % |
| 22.04.23 | Jan Sarell Pirates |
1486 | 9 | 0–3 | 23 % |
| 11.04.23 | Markus Andersson Cotton II |
1368 | 9 | 3–1 | 30 % |
| 06.04.23 | Juha Linkinen Cotton II |
1441 | 9 | 0–3 | 21 % |
| 21.03.23 | Atte Pekkarinen Talli 2 |
~1290 | 9 | 1–3 | 42 % |
| 14.03.23 | Markus Andersson Cotton II |
1368 | 9 | 2–3 | 36 % |
| 07.03.23 | Jani Engblom Höveli 2 |
1250 | 9 | 1–3 | 59 % |
| 01.03.23 | Teijo Heikkinen Heppari |
1607 | 9 | 0–3 | 8 % |
| 07.02.23 | Roni Ruohonen Pirates |
1653 | 9 | 0–3 | 19 % |
| 25.01.23 | Oskari Kirjonen Talli 2 |
~1230 | 9 | 3–1 | 44 % |
| 17.01.23 | Hanna Niemi Cotton II |
1064 | 9 | 3–1 | 87 % |
| 12.01.23 | Juho Mikkonen Höveli 2 |
~1020 | 9 | 3–0 | 47 % |
| 13.12.22 | Timo Ahokari Heppari |
1283 | 9 | 0–3 | 44 % |
| 29.11.22 | Jami Hurme Pirates |
1345 | 9 | 2–3 | 53 % |
| 23.11.22 | Toni Kanerva Phoenix |
~1240 | 9 | 1–3 | 53 % |
| 15.11.22 | Joona Silfver Talli 2 |
~1200 | 9 | 2–3 | 60 % |
| 08.11.22 | Anssi Virtanen Cotton II |
1346 | 9 | 3–2 | 42 % |
| 01.11.22 | Jarkko Saari Höveli 2 |
~1080 | 9 | 3–1 | 53 % |
| 25.10.22 | Timo Ahokari Heppari |
1284 | 9 | 1–3 | 53 % |
| 19.10.22 | Nuutti Uusitalo Pulina |
1388 | 9 | 1–3 | 59 % |
| 11.10.22 | Panikos Cleanthous Pirates |
1473 | 9 | 2–3 | 44 % |
| 06.10.22 | Toni Kanerva Phoenix |
~1240 | 9 | 3–1 | 50 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29