Mika Tuominen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1564
42 peliä
8-pallo
1554
30 peliä
9-pallo
~1620
12 peliä
Ura
Pelit
42
Voitto-%
76 %
32–10
Erä-%
65 %
108–59
Vire (10 viimeisintä)
HVVHVVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Tuopin Bilis 2. divisioona |
4 | 50 % | 50 % | 1564 |
| 2025 Tuopin Bilis 4. divisioona |
16 | 88 % | 73 % | 1565 |
| 2024 Tuopin Bilis 4. divisioona |
15 | 80 % | 63 % | ~1560 |
| 2023 Tuopin Bilis 5. divisioona |
7 | 57 % | 58 % | ~1550 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 30 | 70 % | 63 % | 1554 |
| 9-pallo | 12 | 92 % | 69 % | ~1620 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Sami Enroth Aura III |
~1500 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 22.10.26 | Sauli Rautsala Cotton 1 |
~1370 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 07.10.26 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1412 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 17.09.26 | Kristian "Krisu" Stenroos Habby Bull |
1498 | 9 | 0–4 | 66 % |
| 11.04.26 | Sami Tähtinen Cantina Pirate |
1576 | 9 | 3–2 | 60 % |
| 11.04.26 | Jami Hurme Cantina Pirate |
1353 | 9 | 3–1 | 76 % |
| 08.04.26 | Jan Saarinen Iloinen Härkä 3 |
~1470 | 9 | 3–1 | 64 % |
| 01.04.26 | Mikko Säteri Iloinen Härkä 3 |
1279 | 9 | 3–0 | 82 % |
| 25.03.26 | Ari "Arska" Tiistola Iloinen Härkä 3 |
1371 | 9 | 3–1 | 72 % |
| 11.02.26 | Jari Kraft Iloinen Härkä 3 |
1349 | 9 | 3–1 | 78 % |
| 04.02.26 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1450 | 9 | 3–0 | 59 % |
| 28.01.26 | Cim Sundin Pulina |
1363 | 9 | 3–2 | 74 % |
| 10.12.25 | Ari "Arska" Tiistola Iloinen Härkä 3 |
1371 | 9 | 3–0 | 71 % |
| 02.12.25 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1457 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 26.11.25 | Vesa Lahtinen Pulina |
1260 | 9 | 3–2 | 80 % |
| 05.11.25 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1540 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 14.10.25 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1457 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 08.10.25 | Julia Koponen Pulina |
~1130 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 02.10.25 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1470 | 8 | 3–1 | 54 % |
| 24.09.25 | Sami Koskivaara O'bass |
1560 | 8 | 2–3 | 35 % |
| 09.04.25 | Janne Valsta Bar Koivu 3 |
1307 | 9 | 3–1 | 69 % |
| 03.04.25 | Hannu Moilanen Bar Koivu 3 |
1651 | 8 | 0–3 | 25 % |
| 26.03.25 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 3 |
1433 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 26.02.25 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 11.02.25 | Timo Takala Pub Linnunrata 1 |
1484 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 05.02.25 | J-p Ylikännö Phoenix |
~1330 | 8 | 3–1 | 69 % |
| 29.01.25 | Juhani Myllyniemi Eku |
1467 | 8 | 3–1 | 53 % |
| 22.01.25 | Riku Muuriaisniemi Bar Koivu 3 |
~1350 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 17.12.24 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 8 | 3–2 | 46 % |
| 11.12.24 | Jari Nieminen Pub Linnunrata 1 |
~1280 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 04.12.24 | Janne "Nalle" Malmberg Phoenix |
1472 | 8 | 3–0 | 39 % |
| 21.11.24 | Vesa Heiskanen Bar Koivu 3 |
1465 | 8 | 3–2 | 36 % |
| 30.10.24 | Jesse Murtomäki Galaxie Shooters |
1247 | 8 | 3–0 | 65 % |
| 02.10.24 | Samu Lahti Bar Koivu 3 |
1190 | 8 | 3–2 | 84 % |
| 19.09.24 | Happy Virtanen Jams |
~1350 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 20.04.24 | Janne Valsta Koivu 3 |
1311 | 8 | 3–0 | 43 % |
| 20.04.24 | Juho Lehto Poimari II |
1492 | 8 | 1–3 | 21 % |
| 06.03.24 | Tony Lundman Koivu 3 |
~1360 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 28.02.24 | Juha Thamsen Pulina |
1243 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 15.02.24 | Juha Linkinen Cantina 5 |
1442 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 07.02.24 | William Karlsson Höveli 2 |
1400 | 8 | 3–1 | 23 % |
| 31.01.24 | Marko Sihvonen Parakorona |
~1290 | 8 | 1–3 | 51 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29