Kari Kuttila
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1208
80 peliä
8-pallo
1194
67 peliä
9-pallo
~1365
13 peliä
Ura
Pelit
80
Voitto-%
32 %
26–54
Erä-%
38 %
115–188
Vire (10 viimeisintä)
VVVHHHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Par Rocks 2 5. divisioona |
4 | 75 % | 60 % | 1208 |
| 2025 Iloinen Härkä 3 4. divisioona |
8 | 12 % | 21 % | 1207 |
| 2024 Iloinen Härkä 3 6. divisioona |
12 | 50 % | 47 % | 1207 |
| 2023 Iloinen Härkä 3 5. divisioona |
5 | 40 % | 50 % | 1206 |
| 2020–21 PocketPapat V-Divisioona |
9 | 11 % | 27 % | 1199 |
| 2019–20 Pocket Papat IV-Divisioona |
13 | 46 % | 48 % | 1201 |
| 2018–19 Pocket Papat IV-Divisioona |
12 | 33 % | 37 % | 1200 |
| 2017–18 Pocket Papat IV-Divisioona |
9 | 33 % | 39 % | ~1199 |
| 2016–17 Pocket Papat II-Divisioona |
8 | 0 % | 11 % | ~1197 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 67 | 30 % | 36 % | 1194 |
| 9-pallo | 13 | 46 % | 47 % | ~1365 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Petri Laitinen Pub Heppari |
~1034 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 27.10.26 | Eveliina Helle Pub Linnunpönttö 2 |
~1279 | 8 | 3–1 | 29 % |
| 13.10.26 | Aapo Sukava Parakorona |
1209 | 9 | 3–2 | 45 % |
| 08.10.26 | Sehmus Örs Pirates |
1417 | 8 | 0–3 | 23 % |
| 01.04.26 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1643 | 8 | 0–3 | 8 % |
| 26.02.26 | Niklas Elomaa Galaxie Shooters |
1538 | 8 | 0–3 | 13 % |
| 03.02.26 | Esa Kovanen O'bass |
~1333 | 9 | 3–2 | 30 % |
| 07.01.26 | Tommi Eräpuro Eku |
1304 | 9 | 1–3 | 34 % |
| 19.11.25 | Sami Tähtinen Cantina Pirate |
1574 | 9 | 2–3 | 12 % |
| 30.10.25 | Niklas Elomaa Galaxie Shooters |
1537 | 8 | 0–3 | 14 % |
| 16.10.25 | Petri Parkkinen O'bass |
1453 | 9 | 0–3 | 18 % |
| 30.09.25 | Sami Tähtinen Cantina Pirate |
1574 | 9 | 0–3 | 22 % |
| 12.04.25 | Sami Koskivaara O'bass |
1562 | 9 | 0–3 | 11 % |
| 09.04.25 | Kim Lindstedt Par Rocks 2 |
1339 | 9 | 1–3 | 39 % |
| 01.04.25 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1231 | 9 | 3–1 | 53 % |
| 26.03.25 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1336 | 8 | 2–3 | 27 % |
| 04.02.25 | Timo Ahokari Heppari |
1255 | 8 | 3–2 | 38 % |
| 29.01.25 | Ari Jaakkola Höveli 2 |
1261 | 8 | 3–2 | 33 % |
| 07.01.25 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1336 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 04.12.24 | Joni Lehtonen Heppari |
911 | 9 | 3–1 | 79 % |
| 12.11.24 | Deniz Uzunkodalak Cantina 5 |
~1250 | 9 | 2–3 | 44 % |
| 30.10.24 | Niko Leikama Parakorona |
1491 | 8 | 0–3 | 13 % |
| 09.10.24 | William Karlsson Höveli 2 |
1399 | 8 | 3–2 | 24 % |
| 02.10.24 | Petri Parkkinen O'bass |
1454 | 8 | 3–2 | 23 % |
| 19.03.24 | Ari Jaakkola Höveli 2 |
1265 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 13.03.24 | Memma Tarvainen Parakorona |
1261 | 9 | 3–0 | 49 % |
| 28.02.24 | Kristian Putkonen Cantina 5 |
1183 | 9 | 3–0 | 46 % |
| 01.11.23 | Antti Veijola Poimari II |
~1170 | 8 | 2–3 | 42 % |
| 11.10.23 | Mikko Vairinen Pulina |
~1262 | 8 | 0–3 | 42 % |
| ~17.02.21 | Mika Ketola Ribido |
~1435 | 8 | 1–3 | 17 % |
| ~10.02.21 | Janne Hämäläinen Cotton II |
1348 | 8 | 0–3 | 30 % |
| ~27.01.21 | Juri Rebane Härkä 3 |
1340 | 8 | 1–3 | 29 % |
| ~09.12.20 | Esa Järvinen Ribido |
1486 | 8 | 0–3 | 14 % |
| ~02.12.20 | Petteri Viitanen Cotton II |
1318 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~25.11.20 | Marko Myllymäki Lindan Pojat |
1050 | 8 | 3–0 | 64 % |
| ~18.11.20 | Seppo Toivio Härkä 3 |
1353 | 8 | 1–3 | 32 % |
| ~04.11.20 | Baran Ilhan Ribido |
~1327 | 8 | 0–3 | 46 % |
| ~30.09.20 | Baran Ilhan Ribido |
~1327 | 8 | 1–3 | 57 % |
| ~04.03.20 | Ramiro Virolainen Phoenix |
~1477 | 8 | 1–3 | 17 % |
| ~26.02.20 | Tero Rannikko Poimari2 |
1303 | 8 | 3–2 | 35 % |
| ~12.02.20 | William Karlsson Höveli2 |
1425 | 8 | 1–3 | 16 % |
| ~29.01.20 | Joni Laine Lindan Pojat |
1467 | 8 | 2–3 | 16 % |
| ~22.01.20 | Harri Pietiläinen Pirate |
1232 | 8 | 2–3 | 43 % |
| ~08.01.20 | Mika "Lepa" Lehtinen Cotton II |
1240 | 8 | 1–3 | 71 % |
| ~01.01.20 | Miia Lausmäki Moision Olkkari 2 |
1219 | 8 | 3–1 | 52 % |
| ~11.12.19 | Marko Kallio Jaska 3 |
1302 | 8 | 3–0 | 39 % |
| ~13.11.19 | Jani Savolainen Höveli2 |
1337 | 8 | 1–3 | 39 % |
| ~30.10.19 | Esa Kasanen Lindan Pojat |
1486 | 8 | 0–3 | 20 % |
| ~23.10.19 | Harri Pietiläinen Pirate |
1232 | 8 | 3–0 | 39 % |
| ~16.10.19 | Riku Lehto IVP |
1301 | 8 | 3–2 | 29 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29