Tommi Eräpuro
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1305
64 peliä
9-pallo
1354
64 peliä
Ura
Pelit
64
Voitto-%
36 %
23–41
Erä-%
43 %
114–151
Vire (10 viimeisintä)
VHHVVHHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Eku 5. divisioona |
5 | 60 % | 55 % | 1305 |
| 2025 Eku 4. divisioona |
14 | 14 % | 33 % | 1304 |
| 2024 Eku 4. divisioona |
19 | 42 % | 47 % | 1309 |
| 2023 Eku 4. divisioona |
16 | 44 % | 44 % | 1316 |
| 2022 Eku 3. divisioona |
10 | 30 % | 42 % | ~1320 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 9-pallo | 64 | 36 % | 43 % | 1354 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Niko Salonen Flex Pub |
~1200 | 9 | 3–2 | 57 % |
| 22.10.26 | Petri Aaltonen Pub Linnunpönttö 2 |
~1280 | 9 | 1–3 | 59 % |
| 14.10.26 | Olli Enqvist Piilo |
1360 | 9 | 2–3 | 44 % |
| 06.10.26 | William Karlsson Parakorona |
1394 | 9 | 3–0 | 35 % |
| 30.09.26 | Samu Saakeli Par Rocks 2 |
~1300 | 9 | 3–2 | 54 % |
| 26.02.26 | Sami Gyalog Tuopin Bilis |
1300 | 9 | 0–3 | 50 % |
| 11.02.26 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1456 | 9 | 2–3 | 27 % |
| 04.02.26 | Juha Thamsen Pulina |
1239 | 9 | 1–3 | 58 % |
| 28.01.26 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1424 | 9 | 1–3 | 38 % |
| 20.01.26 | Esa Kovanen O'bass |
~1330 | 9 | 1–3 | 50 % |
| 14.01.26 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1470 | 9 | 3–1 | 35 % |
| 07.01.26 | Kari Kuttila Iloinen Härkä 3 |
1207 | 9 | 3–1 | 66 % |
| 17.12.25 | Sami Gyalog Tuopin Bilis |
1300 | 9 | 1–3 | 54 % |
| 11.11.25 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1469 | 9 | 0–3 | 37 % |
| 05.11.25 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1239 | 9 | 2–3 | 65 % |
| 29.10.25 | Alex Sjöberg Tuopin Bilis |
~1200 | 9 | 2–3 | 64 % |
| 15.10.25 | Vesa Lahtinen Pulina |
1260 | 9 | 1–3 | 63 % |
| 02.10.25 | Ville Tuomi O'bass |
1472 | 9 | 2–3 | 29 % |
| 24.09.25 | Sami Tähtinen Cantina Pirate |
1574 | 9 | 0–3 | 47 % |
| 18.03.25 | Joonas Takala Pub Linnunrata 1 |
~1520 | 9 | 2–3 | 32 % |
| 12.03.25 | Joonas Takala Pub Linnunrata 1 |
~1520 | 9 | 0–3 | 36 % |
| 04.03.25 | Sami Peltoniemi Pub Linnunrata 1 |
~1180 | 9 | 3–0 | 70 % |
| 26.02.25 | Nico "Hauttis" Hautamäki Phoenix |
1362 | 9 | 3–2 | 47 % |
| 06.02.25 | Janne Valsta Bar Koivu 3 |
1308 | 9 | 2–3 | 53 % |
| 29.01.25 | Make Lintula Tuopin Bilis |
1490 | 9 | 1–3 | 29 % |
| 22.01.25 | Teemu Loponen Jams |
1401 | 9 | 1–3 | 47 % |
| 15.01.25 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1362 | 9 | 3–1 | 45 % |
| 07.01.25 | Teijo Heikkinen Pub Linnunrata 1 |
1596 | 9 | 0–3 | 21 % |
| 18.12.24 | Sanna Saarinen Phoenix |
1144 | 9 | 3–0 | 76 % |
| 04.12.24 | Janne Valsta Bar Koivu 3 |
1309 | 9 | 3–1 | 55 % |
| 27.11.24 | Mikko Laukkanen Tuopin Bilis |
~1280 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 20.11.24 | Teemu Loponen Jams |
1401 | 9 | 1–3 | 56 % |
| 13.11.24 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1463 | 9 | 2–3 | 33 % |
| 06.11.24 | Jari Nieminen Pub Linnunrata 1 |
~1280 | 9 | 3–1 | 64 % |
| 30.10.24 | Anders Sandell Phoenix |
1484 | 9 | 3–1 | 31 % |
| 09.10.24 | Mikko Laukkanen Tuopin Bilis |
~1280 | 9 | 1–3 | 72 % |
| 25.09.24 | Tomi Niemi Galaxie Shooters |
1503 | 9 | 0–3 | 35 % |
| 17.09.24 | Miikka "Miki" Salonen Pub Linnunrata 1 |
1291 | 9 | 3–2 | 65 % |
| 20.03.24 | Santeri Nieminen GalaX |
1527 | 9 | 3–2 | 25 % |
| 14.03.24 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1368 | 9 | 3–2 | 41 % |
| 06.03.24 | Antti Nummelin Jaska |
1452 | 9 | 1–3 | 36 % |
| 28.02.24 | Jussi Heikkonen Pub Linnunrata 1 |
~1360 | 9 | 1–3 | 64 % |
| 15.02.24 | Teijo Heikkinen Phoenix |
1600 | 9 | 0–3 | 19 % |
| 30.01.24 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1518 | 9 | 3–0 | 23 % |
| 24.01.24 | Mika Lavi Fox |
1679 | 9 | 1–3 | 12 % |
| 07.12.23 | Ben Lindström Basso 3 |
~1310 | 9 | 3–2 | 49 % |
| 28.11.23 | Roope Vähätalo GalaX |
1606 | 9 | 0–3 | 28 % |
| 22.11.23 | Ville Ehrlund Galaxie Shooters |
~1170 | 9 | 3–2 | 78 % |
| 15.11.23 | Timi Teikari Jaska |
1455 | 9 | 2–3 | 47 % |
| 08.11.23 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pub Linnunrata 1 |
1643 | 9 | 1–3 | 48 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29