Sehmus Örs
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1417
59 peliä
8-pallo
1426
51 peliä
9-pallo
~1400
8 peliä
Ura
Pelit
59
Voitto-%
51 %
30–29
Erä-%
50 %
119–120
Vire (10 viimeisintä)
VVHHHHHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pirates 5. divisioona |
2 | 100 % | 100 % | 1417 |
| 2025 Pirates 2. divisioona |
6 | 0 % | 18 % | 1416 |
| 2024 Pirates 3. divisioona |
1 | 0 % | 40 % | 1417 |
| 2023 Pirates 3. divisioona |
16 | 50 % | 48 % | 1419 |
| 2022 Pirates 5. divisioona |
17 | 71 % | 57 % | 1419 |
| 2020–21 Ribido V-Divisioona |
10 | 30 % | 43 % | ~1410 |
| 2018–19 Ripidomi IV-Divisioona |
7 | 71 % | 62 % | ~1410 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 51 | 53 % | 51 % | 1426 |
| 9-pallo | 8 | 38 % | 44 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Joni Lunko Parakorona |
1284 | 8 | 3–0 | 66 % |
| 08.10.26 | Kari Kuttila Par Rocks 2 |
1208 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 10.03.26 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1680 | 8 | 0–3 | 17 % |
| 26.02.26 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1357 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 03.12.25 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1665 | 8 | 2–3 | 17 % |
| 19.11.25 | Petri Nummi Taurus Iloinen Härkä |
1581 | 8 | 0–3 | 28 % |
| 29.10.25 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1625 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 17.09.25 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1698 | 8 | 0–3 | 20 % |
| 07.01.25 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1592 | 8 | 2–3 | 28 % |
| 09.04.24 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1372 | 8 | 0–3 | 63 % |
| 20.03.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1629 | 9 | 0–3 | 32 % |
| 12.03.24 | Kai Salonen Semafori |
1344 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 06.03.24 | Toni Hannula Satama 1 |
1689 | 8 | 0–3 | 20 % |
| 14.02.24 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1682 | 8 | 3–0 | 12 % |
| 08.02.24 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1523 | 8 | 3–1 | 31 % |
| 31.01.24 | Antti Välilä OMG! |
1646 | 8 | 1–3 | 33 % |
| 16.01.24 | Sami Aikio Semafori |
1483 | 8 | 3–2 | 53 % |
| 10.01.24 | Teemu Pursiainen Satama 1 |
1431 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 12.12.23 | Juha Hirvonen Moision Olkkari |
1581 | 9 | 2–3 | 38 % |
| 28.11.23 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1595 | 9 | 1–3 | 25 % |
| 23.11.23 | Jani Lehtonen OMG! |
1617 | 8 | 3–2 | 21 % |
| 09.11.23 | Janne Rantanen Semafori |
1465 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 31.10.23 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 9 | 3–1 | 40 % |
| 17.10.23 | Joni "Pocket" Aaltonen PocketPapat |
~1600 | 9 | 2–3 | 53 % |
| 12.10.23 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1377 | 9 | 3–1 | 36 % |
| 22.04.23 | Anders Sandell Phoenix |
1487 | 9 | 3–2 | 30 % |
| 22.04.23 | Timo Takala Pub Linnunrata 1 |
1480 | 8 | 3–2 | 39 % |
| 22.04.23 | Timo Takala Pub Linnunrata 1 |
1480 | 8 | 3–2 | 39 % |
| 22.04.23 | Ville Koskinen Pub Linnunrata 1 |
1222 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 07.03.23 | Oskari Kirjonen Talli 2 |
~1230 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 14.02.23 | Jani Engblom Höveli 2 |
1250 | 9 | 1–3 | 76 % |
| 26.01.23 | Esa Kasanen Heppari |
1491 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 17.01.23 | Toni Kanerva Phoenix |
~1240 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 11.01.23 | Miska Lasaroff Talli 2 |
~1380 | 8 | 1–3 | 63 % |
| 15.12.22 | Toni Kokkonen Cotton II |
1256 | 8 | 3–2 | 67 % |
| 08.12.22 | Jarkko Mäki-Arvela Höveli 2 |
~1290 | 8 | 3–1 | 51 % |
| 29.11.22 | Henri Laiho Pub Linnunrata 1 |
1551 | 8 | 0–3 | 24 % |
| 23.11.22 | Jorma Saari Pulina |
1481 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 15.11.22 | Timo Ahokari Heppari |
1284 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 25.10.22 | Timo Mikkonen Cotton II |
1343 | 8 | 3–1 | 49 % |
| 18.10.22 | Jarkko Mäki-Arvela Höveli 2 |
~1290 | 8 | 3–2 | 47 % |
| 04.10.22 | Mika Miikkulainen Pulina |
1419 | 8 | 3–2 | 41 % |
| ~03.02.21 | Hannu Moilanen Koivu 3 |
1663 | 8 | 1–3 | 11 % |
| ~20.01.21 | Harri Ojaranta Härkä 3 |
~1030 | 8 | 3–0 | 81 % |
| ~09.12.20 | Kari Lehdikko PocketPapat |
~1300 | 8 | 2–3 | 48 % |
| ~02.12.20 | Timo Ahokari Lindan Pojat |
1292 | 8 | 3–2 | 52 % |
| ~18.11.20 | Timo Mikkonen Cotton II |
1342 | 8 | 1–3 | 52 % |
| ~11.11.20 | Nora Räbinä Härkä 3 |
1346 | 8 | 1–3 | 47 % |
| ~28.10.20 | Linda Joutsijärvi Lindan Pojat |
1211 | 8 | 3–1 | 66 % |
| ~21.10.20 | Tepi Lehto Koivu 3 |
1243 | 8 | 1–3 | 60 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29