Aapo Sukava
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1209
43 peliä
8-pallo
1236
37 peliä
9-pallo
~1360
6 peliä
Ura
Pelit
43
Voitto-%
30 %
13–30
Erä-%
38 %
61–100
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHHVHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Parakorona 5. divisioona |
2 | 0 % | 33 % | 1209 |
| 2025 Parakorona 5. divisioona |
6 | 17 % | 29 % | 1210 |
| 2024 Parakorona 6. divisioona |
10 | 50 % | 51 % | 1214 |
| 2022 Pub Mänty 1. divisioona |
2 | 50 % | 38 % | 1223 |
| 2020–21 Pub Mänty II-Divisioona |
3 | 33 % | 36 % | ~1230 |
| 2018–19 Pub Mänty II-Divisioona |
3 | 33 % | 38 % | ~1240 |
| 2017–18 Pub Mänty II-Divisioona |
1 | 0 % | 25 % | ~1240 |
| 2016–17 Pub Mänty 2 I-Divisioona |
5 | 20 % | 38 % | ~1240 |
| 2015–16 Surutoin II-Divisioona |
4 | 25 % | 31 % | ~1240 |
| 2014–15 Surutoin III-Divisioona |
7 | 29 % | 33 % | ~1250 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 37 | 30 % | 37 % | 1236 |
| 9-pallo | 6 | 33 % | 44 % | ~1360 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | Kari Kuttila Par Rocks 2 |
1208 | 9 | 2–3 | 55 % |
| 29.09.26 | Jari Saari Tuopin Bilis 2 |
1418 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 06.01.26 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1235 | 9 | 1–3 | 58 % |
| 11.11.25 | Ahmet Baysal Höveli 2 |
~1340 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 30.10.25 | Susanna Skog Flex 2 |
1237 | 8 | 0–3 | 58 % |
| 15.10.25 | Martin Markkanen Moision Olkkari 2 |
1486 | 8 | 0–3 | 33 % |
| 02.10.25 | Veeti Nieminen Linnunpönttö |
~1270 | 9 | 3–2 | 49 % |
| 16.09.25 | Matthias Juan Meyn Par Rocks 2 |
~1040 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 19.03.25 | Deniz Uzunkodalak Cantina 5 |
~1250 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 12.03.25 | Mika "Lepa" Lehtinen Cantina 5 |
1268 | 8 | 3–1 | 61 % |
| 06.03.25 | Petteri Viitanen Cantina 5 |
1328 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 26.02.25 | Erkki Lotsari Iloinen Härkä 3 |
~1080 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 04.02.25 | Jarkko Saari Höveli 2 |
~1080 | 8 | 3–1 | 75 % |
| 28.01.25 | Milla Aaltonen O'bass |
1258 | 9 | 1–3 | 49 % |
| 22.01.25 | Deniz Uzunkodalak Cantina 5 |
~1250 | 9 | 3–0 | 47 % |
| 10.12.24 | Reino Oikelmus Heppari |
1212 | 8 | 3–1 | 49 % |
| 27.11.24 | Ville Tuomi O'bass |
1476 | 9 | 1–3 | 21 % |
| 15.10.24 | Jonne Rinne Höveli 2 |
1423 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 29.11.22 | Tien Hoa Lam Basson pelimiehet |
~1380 | 8 | 3–2 | 24 % |
| 24.11.22 | Sami Harjula Cotton 1 |
1506 | 8 | 0–3 | 36 % |
| ~17.02.21 | Erik Wihervuori Raision Keilis |
~1410 | 8 | 1–3 | 34 % |
| ~27.01.21 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1624 | 8 | 3–1 | 21 % |
| ~20.01.21 | Kimmo Takkunen Bar Koivu 2 |
1353 | 8 | 0–3 | 41 % |
| ~20.03.19 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1364 | 8 | 2–3 | 43 % |
| ~28.11.18 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1362 | 8 | 3–2 | 42 % |
| ~24.10.18 | Tero Nummila Proffa 2 |
~1380 | 8 | 0–3 | 33 % |
| ~04.10.17 | Jere Vähänikkilä Ihan vaan pubi |
1493 | 8 | 1–3 | 22 % |
| ~22.03.17 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1539 | 8 | 1–3 | 19 % |
| ~11.01.17 | Janne Niskanen Iloinen Härkä 1 |
1514 | 8 | 2–3 | 21 % |
| ~30.11.16 | Kari Koskinen Basso 3 |
1512 | 8 | 1–3 | 24 % |
| ~23.11.16 | Harri Heikkilä FOX 2 |
~1300 | 8 | 3–1 | 44 % |
| ~02.11.16 | Tero Honko Cotton Pub |
1498 | 8 | 1–3 | 18 % |
| ~17.02.16 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1336 | 8 | 0–3 | 35 % |
| ~13.01.16 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1486 | 8 | 1–3 | 25 % |
| ~04.11.15 | Ilir Durmishaj Basso 3 |
1672 | 8 | 1–3 | 12 % |
| ~07.10.15 | Niko Järvinen Fox 2 |
1267 | 8 | 3–2 | 55 % |
| ~08.04.15 | Toni Junkkarinen Basso 3 |
1490 | 8 | 2–1 | 44 % |
| ~11.03.15 | Jere Salminen Pocket 5 |
1563 | 8 | 0–2 | 45 % |
| ~04.03.15 | Esa Immonen Höveli 2 |
1380 | 8 | 2–1 | 30 % |
| ~26.11.14 | Janne Nieminen Höveli 2 |
~1460 | 8 | 1–2 | 33 % |
| ~22.10.14 | Miikka Raittila Semafori |
~1460 | 8 | 0–2 | 42 % |
| ~08.10.14 | Petteri Räty D-klubi |
1677 | 8 | 1–2 | 36 % |
| ~08.10.14 | Tomi Aho Basso 3 |
1508 | 8 | 0–2 | 44 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29