Kimmo Lamminen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1644
46 peliä
8-pallo
~1578
10 peliä
9-pallo
1641
32 peliä
10-pallo
~1501
4 peliä
Ura
Pelit
46
Voitto-%
83 %
38–8
Erä-%
69 %
121–54
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Tuopin Bilis 2. divisioona |
4 | 100 % | 71 % | 1644 |
| 2025 Tuopin Bilis 4. divisioona |
19 | 74 % | 67 % | 1643 |
| 2024 Tuopin Bilis 4. divisioona |
11 | 73 % | 58 % | ~1639 |
| 2023 Tuopin Bilis 5. divisioona |
12 | 100 % | 84 % | ~1639 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 10 | 80 % | 72 % | ~1578 |
| 9-pallo | 32 | 81 % | 68 % | 1641 |
| 10-pallo | 4 | 100 % | 71 % | ~1501 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1745 | 10 | 3–2 | 34 % |
| 22.10.26 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1571 | 10 | 3–1 | 57 % |
| 07.10.26 | Niko Karhu Empty Pockets |
1482 | 10 | 3–2 | 70 % |
| 17.09.26 | Jesse Strömberg Habby Bull |
1592 | 10 | 3–0 | 53 % |
| 11.04.26 | Lauri "Lape" Koski Cantina Pirate |
1413 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 11.04.26 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1540 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 08.04.26 | Jimi Lehto Iloinen Härkä 3 |
1599 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 01.04.26 | Kari Kuttila Iloinen Härkä 3 |
1207 | 8 | 3–0 | 92 % |
| 25.03.26 | Jari Kraft Iloinen Härkä 3 |
1349 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 26.02.26 | Jaani Snellman Eku |
1486 | 8 | 3–0 | 61 % |
| 04.02.26 | Hanna Iivonen Galaxie 3 |
1402 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 22.01.26 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1459 | 9 | 2–3 | 67 % |
| 14.01.26 | Samuli Malka O'bass |
1458 | 9 | 3–2 | 65 % |
| 06.01.26 | Sami Tähtinen Cantina Pirate |
1575 | 9 | 3–1 | 58 % |
| 17.12.25 | Markku Taurula Eku |
1363 | 8 | 1–3 | 81 % |
| 10.12.25 | Mikko Säteri Iloinen Härkä 3 |
1280 | 9 | 0–3 | 88 % |
| 19.11.25 | Mikael Karjalainen Galaxie Shooters |
1358 | 9 | 3–0 | 79 % |
| 13.11.25 | Petri Parkkinen O'bass |
1453 | 9 | 1–3 | 68 % |
| 29.10.25 | Matti Häkkänen Eku |
1227 | 9 | 3–1 | 94 % |
| 22.10.25 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1239 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 14.10.25 | Pekka Törnqvist Galaxie 3 |
1205 | 9 | 3–0 | 91 % |
| 24.09.25 | Milla Aaltonen O'bass |
1258 | 9 | 3–0 | 88 % |
| 16.09.25 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1468 | 9 | 3–2 | 79 % |
| 09.04.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1543 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 03.04.25 | Samu Lahti Bar Koivu 3 |
1192 | 9 | 2–3 | 94 % |
| 26.03.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1543 | 9 | 0–3 | 75 % |
| 26.02.25 | Tomi Niemi Galaxie Shooters |
1504 | 9 | 3–2 | 70 % |
| 11.02.25 | Jussi Heikkonen Pub Linnunrata 1 |
~1364 | 9 | 3–1 | 81 % |
| 05.02.25 | Miska Kivimäki Phoenix |
1387 | 9 | 3–1 | 80 % |
| 22.01.25 | Teemu Santonen Bar Koivu 3 |
1400 | 9 | 3–1 | 78 % |
| 17.12.24 | Tomi Niemi Galaxie Shooters |
1504 | 9 | 0–3 | 72 % |
| 30.10.24 | Jaakko Laine Galaxie Shooters |
~1335 | 9 | 3–0 | 84 % |
| 02.10.24 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1537 | 9 | 3–2 | 78 % |
| 19.09.24 | Teemu Vastamäki Jams |
~1563 | 9 | 3–1 | 83 % |
| 20.04.24 | Hannu Moilanen Koivu 3 |
1651 | 9 | 3–0 | 33 % |
| 20.04.24 | Hannu Moilanen Koivu 3 |
1651 | 9 | 3–2 | 33 % |
| 20.04.24 | Joni Peippo Poimari II |
1380 | 9 | 3–0 | 67 % |
| 20.04.24 | Markus Andersson Poimari II |
1372 | 9 | 3–2 | 73 % |
| 20.03.24 | Juha Soronen Poimari II |
~1363 | 9 | 3–0 | 62 % |
| 06.03.24 | Samuli Siimes Koivu 3 |
1532 | 9 | 3–1 | 56 % |
| 28.02.24 | Antti Pietola Pulina |
1213 | 9 | 3–1 | 82 % |
| 07.02.24 | Jari Salakka Höveli 2 |
1169 | 9 | 3–0 | 79 % |
| 24.01.24 | Aatu Niemelä Flex Kakkonen |
1448 | 9 | 3–1 | 79 % |
| 05.12.23 | Jari Hassel Iloinen Härkä 3 |
1210 | 9 | 3–0 | 80 % |
| 29.11.23 | Joni Peippo Poimari II |
1380 | 9 | 3–0 | 46 % |
| 01.11.23 | Kristian Putkonen Cantina 5 |
1184 | 9 | 3–0 | 57 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29