Jani Engblom
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1249
64 peliä
8-pallo
~1136
11 peliä
9-pallo
1378
53 peliä
Ura
Pelit
64
Voitto-%
44 %
28–36
Erä-%
48 %
126–138
Vire (10 viimeisintä)
HHVHVVVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Höveli 2 5. divisioona |
3 | 33 % | 45 % | 1249 |
| 2025 Höveli 2 5. divisioona |
11 | 73 % | 61 % | 1250 |
| 2024 Höveli 2 6. divisioona |
9 | 22 % | 44 % | 1249 |
| 2023 Höveli 2 5. divisioona |
17 | 59 % | 53 % | 1250 |
| 2022 Höveli 2 5. divisioona |
15 | 40 % | 44 % | ~1250 |
| 2020–21 Höveli 2 IV-Divisioona |
3 | 0 % | 25 % | ~1241 |
| 2019–20 Höveli2 IV-Divisioona |
6 | 17 % | 36 % | ~1240 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 11 | 9 % | 30 % | ~1136 |
| 9-pallo | 53 | 51 % | 51 % | 1378 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Kimmo Keskikastari Tuopin Bilis 2 |
~1304 | 8 | 0–3 | 50 % |
| 28.10.26 | Miia Keto Pirates |
1300 | 9 | 2–3 | 45 % |
| 14.10.26 | Joni Lehtonen Pub Heppari |
902 | 9 | 3–0 | 89 % |
| 10.03.26 | Lotta Myreen Par Rocks 2 |
1155 | 9 | 2–3 | 62 % |
| 24.02.26 | Michael Castren Fox 2 |
~1378 | 9 | 3–2 | 37 % |
| 03.02.26 | Niko Salonen Flex 2 |
1174 | 9 | 3–2 | 61 % |
| 28.01.26 | Tuire Laitinen Pub Heppari |
928 | 9 | 3–0 | 87 % |
| 14.01.26 | Hannu Roos Parakorona |
1242 | 9 | 3–2 | 47 % |
| 09.12.25 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1235 | 9 | 1–3 | 62 % |
| 25.11.25 | Tuire Laitinen Pub Heppari |
928 | 9 | 3–1 | 87 % |
| 11.11.25 | Welli Saari Parakorona |
~1063 | 9 | 3–2 | 58 % |
| 14.10.25 | Pekka "Peku" Rantanen Flex 2 |
~1131 | 9 | 3–0 | 44 % |
| 30.09.25 | Jani Hyyryläinen Moision Olkkari 2 |
~1061 | 9 | 3–0 | 60 % |
| 16.09.25 | Ville Koskinen Linnunpönttö |
1230 | 9 | 1–3 | 58 % |
| 18.03.25 | Lotta Myreen Par Rocks 2 |
1156 | 9 | 1–3 | 64 % |
| 11.03.25 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1231 | 9 | 3–1 | 58 % |
| 04.03.25 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1231 | 9 | 2–3 | 61 % |
| 29.01.25 | Ari Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1370 | 9 | 3–0 | 29 % |
| 09.01.25 | Milla Aaltonen O'bass |
1258 | 9 | 1–3 | 48 % |
| 10.12.24 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1231 | 9 | 2–3 | 54 % |
| 29.10.24 | Miia Keto Cantina 5 |
1295 | 9 | 2–3 | 57 % |
| 09.10.24 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1239 | 9 | 1–3 | 51 % |
| 18.09.24 | Milla Aaltonen O'bass |
1258 | 9 | 2–3 | 30 % |
| 02.04.24 | Cim Sundin Pulina |
1363 | 9 | 2–3 | 32 % |
| 27.03.24 | Cim Sundin Pulina |
1363 | 9 | 2–3 | 32 % |
| 19.03.24 | Jarmo Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1322 | 9 | 3–2 | 37 % |
| 13.03.24 | Joni Peippo Poimari II |
1380 | 9 | 3–2 | 34 % |
| 05.03.24 | Joni Lehtonen Heppari |
914 | 9 | 3–1 | 86 % |
| 28.02.24 | Jeremi "dj" Roivas Koivu 3 |
1437 | 9 | 2–3 | 26 % |
| 13.02.24 | Cim Sundin Pulina |
1364 | 9 | 1–3 | 31 % |
| 01.02.24 | Kristian Putkonen Cantina 5 |
1184 | 9 | 0–3 | 62 % |
| 23.01.24 | Johanna Salonen Parakorona |
~1153 | 9 | 3–2 | 53 % |
| 07.12.23 | Tomi Santala Flex Kakkonen |
~1236 | 9 | 3–1 | 54 % |
| 21.11.23 | Hanna Niemi Poimari II |
1069 | 9 | 3–1 | 86 % |
| 14.11.23 | Tuire Laitinen Heppari |
937 | 9 | 3–1 | 63 % |
| 01.11.23 | Cim Sundin Pulina |
1364 | 9 | 0–3 | 32 % |
| 24.10.23 | Sami Gyalog Tuopin Bilis |
1295 | 9 | 3–0 | 52 % |
| 17.10.23 | Jasper Kujala Cantina 5 |
~1339 | 9 | 1–3 | 39 % |
| 11.10.23 | Matias Sutinen Parakorona |
~1328 | 9 | 3–2 | 22 % |
| 03.10.23 | Tomi Santala Flex Kakkonen |
~1236 | 9 | 3–1 | 40 % |
| 23.03.23 | Johanna Härkönen Cotton II |
~1234 | 9 | 3–0 | 34 % |
| 07.03.23 | Miikka "Miki" Salonen Pub Linnunrata 1 |
1287 | 9 | 3–1 | 41 % |
| 02.03.23 | Henrik Hartikka Pulina |
1572 | 9 | 1–3 | 17 % |
| 14.02.23 | Sehmus Örs Pirates |
1418 | 9 | 3–1 | 24 % |
| 07.02.23 | Miska Kivimäki Phoenix |
1389 | 9 | 1–3 | 20 % |
| 01.02.23 | Oskari Kirjonen Talli 2 |
~1232 | 9 | 0–3 | 38 % |
| 24.01.23 | Matti Finnholm Cotton II |
1430 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 12.01.23 | Toni Junkkarinen Pub Linnunrata 1 |
1519 | 9 | 2–3 | 12 % |
| 14.12.22 | Cim Sundin Pulina |
1363 | 9 | 3–2 | 19 % |
| 08.12.22 | Jan Sarell Pirates |
1483 | 9 | 0–3 | 22 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29