Jeremi "dj" Roivas
Bar Koivu 3
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1438
72 peliä
8-pallo
1456
63 peliä
9-pallo
~1433
9 peliä
Ura
Pelit
72
Voitto-%
54 %
39–33
Erä-%
51 %
154–146
Vire (10 viimeisintä)
VHHVVHHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Bar Koivu 3 4. divisioona |
14 | 57 % | 49 % | 1438 |
| 2023 Koivu 3 5. divisioona |
11 | 64 % | 53 % | 1437 |
| 2020–21 Koivu 3 V-Divisioona |
16 | 62 % | 56 % | 1439 |
| 2018–19 Ihan Vaan Pubi III-Divisioona |
13 | 69 % | 60 % | 1439 |
| 2017–18 Koivu 3 III-Divisioona |
18 | 28 % | 41 % | ~1431 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 63 | 52 % | 51 % | 1456 |
| 9-pallo | 9 | 67 % | 54 % | ~1433 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.25 | Teemu Loponen Jams |
1401 | 9 | 3–1 | 52 % |
| 12.04.25 | Jari "Peku" Viljanen Jams |
1633 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 03.04.25 | Nico Vuorinen Tuopin Bilis |
1640 | 8 | 0–3 | 21 % |
| 13.03.25 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1461 | 8 | 3–2 | 42 % |
| 05.03.25 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1461 | 8 | 3–2 | 41 % |
| 15.01.25 | Tommi Kankare Jams |
1452 | 8 | 0–3 | 51 % |
| 09.01.25 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 8 | 2–3 | 44 % |
| 12.12.24 | Anders Sandell Phoenix |
1484 | 9 | 2–3 | 44 % |
| 04.12.24 | Jaani Snellman Eku |
1487 | 8 | 3–2 | 46 % |
| 21.11.24 | Sami Gyalog Tuopin Bilis |
1299 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 06.11.24 | Tomi Niemi Galaxie Shooters |
1504 | 9 | 3–1 | 39 % |
| 23.10.24 | Nico "Hauttis" Hautamäki Phoenix |
1362 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 02.10.24 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1715 | 8 | 3–2 | 18 % |
| 18.09.24 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1463 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 20.04.24 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1713 | 8 | 0–3 | 23 % |
| 20.04.24 | Mikko Vairinen Pulina |
~1261 | 8 | 3–1 | 69 % |
| 13.03.24 | Vesa Lahtinen Pulina |
1256 | 9 | 3–2 | 80 % |
| 28.02.24 | Jani Engblom Höveli 2 |
1250 | 9 | 3–2 | 74 % |
| 31.01.24 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1498 | 9 | 0–3 | 42 % |
| 28.11.23 | Lauri "Lape" Koski Cantina 5 |
1411 | 8 | 2–3 | 72 % |
| 14.11.23 | Henry Nyman Tuopin Bilis |
~1366 | 9 | 3–2 | 62 % |
| 02.11.23 | Juha Tasanko Parakorona |
1250 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 18.10.23 | Erkki Lotsari Iloinen Härkä 3 |
~1081 | 8 | 3–1 | 89 % |
| 12.10.23 | Markus Kallio Poimari II |
1374 | 9 | 0–3 | 69 % |
| 04.10.23 | Tuire Laitinen Heppari |
938 | 9 | 3–0 | 71 % |
| ~03.03.21 | Heikki "Mestariampuja" Ranne PocketPapat |
1404 | 8 | 2–3 | 56 % |
| ~17.02.21 | Juha Linkinen Cotton II |
1437 | 8 | 3–1 | 54 % |
| ~10.02.21 | Jussi Helkkala Härkä 3 |
1505 | 8 | 0–3 | 42 % |
| ~27.01.21 | Janne Siltala Lindan Pojat |
~1299 | 8 | 2–3 | 72 % |
| ~20.01.21 | Timo Vihersaari PocketPapat |
1436 | 8 | 1–3 | 57 % |
| ~09.12.20 | Juha Linkinen Cotton II |
1437 | 8 | 3–2 | 55 % |
| ~02.12.20 | Jarmo Nieminen Härkä 3 |
1319 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~25.11.20 | Baran Ilhan Ribido |
~1327 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~18.11.20 | Teijo Heikkinen Lindan Pojat |
1606 | 8 | 3–2 | 29 % |
| ~11.11.20 | Heikki "Mestariampuja" Ranne PocketPapat |
1405 | 8 | 3–1 | 50 % |
| ~04.11.20 | Markus Andersson Cotton II |
1359 | 8 | 1–3 | 67 % |
| ~28.10.20 | Jussi Helkkala Härkä 3 |
1506 | 8 | 1–3 | 42 % |
| ~21.10.20 | Baran Ilhan Ribido |
~1327 | 8 | 3–0 | 81 % |
| ~14.10.20 | Janne Siltala Lindan Pojat |
~1299 | 8 | 3–2 | 71 % |
| ~07.10.20 | Timo Vihersaari PocketPapat |
1436 | 8 | 3–1 | 47 % |
| ~30.09.20 | Mika "Lepa" Lehtinen Cotton II |
1244 | 8 | 3–0 | 87 % |
| ~03.04.19 | Mika Lehtimäki Jaska 3 |
1356 | 8 | 3–2 | 50 % |
| ~27.03.19 | Mika Lehtimäki Jaska 3 |
1356 | 8 | 3–1 | 47 % |
| ~20.03.19 | Tomi Niemi Aura IV |
1517 | 8 | 1–3 | 32 % |
| ~06.03.19 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1775 | 8 | 3–2 | 11 % |
| ~27.02.19 | Antti Nummelin Jaska 3 |
1426 | 8 | 3–1 | 55 % |
| ~13.02.19 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1462 | 8 | 3–2 | 35 % |
| ~30.01.19 | Markus Poikonen Korona 2 |
1579 | 8 | 1–3 | 18 % |
| ~23.01.19 | Jimi Lehto Iloinen Härkä 3 |
1582 | 8 | 2–3 | 42 % |
| ~16.01.19 | Kari Koskinen Basso 3 |
1506 | 8 | 3–2 | 29 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29