Toni Junkkarinen
Pub Linnunrata 1
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1513
103 peliä
8-pallo
1531
102 peliä
9-pallo
~1400
1 peliä
Ura
Pelit
103
Voitto-%
50 %
52–51
Erä-%
50 %
202–201
Vire (10 viimeisintä)
HVHVHHVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Pub Linnunrata 1 4. divisioona |
7 | 43 % | 46 % | 1513 |
| 2023 Pub Linnunrata 1 4. divisioona |
9 | 44 % | 51 % | 1516 |
| 2022 Pub Linnunrata 1 5. divisioona |
13 | 92 % | 68 % | 1519 |
| 2020–21 Basso 3 II-Divisioona |
9 | 44 % | 47 % | 1512 |
| 2019–20 Basso 3 II-Divisioona |
9 | 67 % | 53 % | 1508 |
| 2018–19 Basso 3 III-Divisioona |
5 | 80 % | 64 % | 1504 |
| 2017–18 Basso 3 II-Divisioona |
6 | 0 % | 31 % | 1497 |
| 2016–17 Basso 3 I-Divisioona |
17 | 35 % | 40 % | 1494 |
| 2015–16 Basso 3 II-Divisioona |
15 | 53 % | 52 % | 1493 |
| 2014–15 Basso 3 III-Divisioona |
13 | 38 % | 45 % | ~1490 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 102 | 50 % | 50 % | 1531 |
| 9-pallo | 1 | 100 % | 60 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.25 | Jaani Snellman Eku |
1488 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 04.03.25 | Miro Hepola Eku |
1226 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 15.01.25 | J-p Ylikännö Phoenix |
~1330 | 8 | 0–3 | 79 % |
| 07.01.25 | Juhani Myllyniemi Eku |
1467 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 03.12.24 | Jari "Peku" Viljanen Jams |
1632 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 12.11.24 | Remoun Shenouda Phoenix |
~1320 | 8 | 2–3 | 77 % |
| 06.11.24 | Heikki Vihervirta Eku |
1427 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 09.04.24 | Jamo Kuusisto Tarkkis |
~1470 | 8 | 1–3 | 63 % |
| 27.03.24 | Jamo Kuusisto Tarkkis |
~1470 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 14.03.24 | Marko Linke Jaska |
1711 | 8 | 2–3 | 40 % |
| 07.03.24 | Petri Mäkilä Phoenix |
~1280 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 28.02.24 | Miro Hepola Eku |
1224 | 8 | 3–0 | 86 % |
| 31.01.24 | Tony Jaekel Fox |
1593 | 8 | 0–3 | 37 % |
| 25.01.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1513 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 05.12.23 | Daniel Stenlund GalaX |
1417 | 8 | 2–3 | 82 % |
| 24.10.23 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1520 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 22.04.23 | Roni Ruohonen Pirates |
1655 | 8 | 3–0 | 46 % |
| 22.04.23 | Roni Ruohonen Pirates |
1655 | 8 | 3–2 | 46 % |
| 06.04.23 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1353 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 29.03.23 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1353 | 8 | 3–2 | 74 % |
| 21.03.23 | Niilo Kesälä Talli 2 |
1429 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 07.03.23 | William Karlsson Höveli 2 |
1403 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 15.02.23 | Marko Palmula Pulina |
1626 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 07.02.23 | Panikos Cleanthous Pirates |
1472 | 8 | 3–2 | 55 % |
| 02.02.23 | Denis Kazistov Phoenix |
1637 | 8 | 3–0 | 30 % |
| 17.01.23 | Minna Kouvonen Cotton II |
1302 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 12.01.23 | Jani Engblom Höveli 2 |
1250 | 9 | 3–2 | 88 % |
| 13.12.22 | Esa Kasanen Heppari |
1491 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 29.11.22 | Mikko Säteri Pirates |
1277 | 8 | 3–0 | 76 % |
| ~03.03.21 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1396 | 8 | 1–3 | 77 % |
| ~10.02.21 | Jesse Laine Raision Keilis |
1691 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~27.01.21 | Jouni Huhtinen Pub Mänty |
1393 | 8 | 3–0 | 58 % |
| ~09.12.20 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1367 | 8 | 3–2 | 66 % |
| ~02.12.20 | Marko Viitanen Eku |
1572 | 8 | 1–3 | 69 % |
| ~25.11.20 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1652 | 8 | 3–1 | 28 % |
| ~18.11.20 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1738 | 8 | 3–1 | 12 % |
| ~04.11.20 | Mika Lavi Mr Fox |
1686 | 8 | 1–3 | 22 % |
| ~07.10.20 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1652 | 8 | 2–3 | 27 % |
| ~11.03.20 | Miika Koivikko Männyn Profeetat |
1624 | 8 | 0–3 | 31 % |
| ~12.02.20 | Kalle Hautamäki Naapuri 2 |
~1300 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~05.02.20 | Mika Lavi Mr fox |
1687 | 8 | 1–3 | 21 % |
| ~22.01.20 | Robert Arlen Bar Koivu 2 |
~1460 | 8 | 3–2 | 37 % |
| ~27.11.19 | Karri Laisti Satama1 |
1450 | 8 | 3–1 | 53 % |
| ~13.11.19 | Jouko Heikkinen Eku bilis |
1603 | 8 | 0–3 | 30 % |
| ~30.10.19 | Pertti Vigren Naapuri 2 |
1459 | 8 | 3–2 | 61 % |
| ~16.10.19 | Tepi Lehto MysteryPocket |
1245 | 8 | 3–1 | 65 % |
| ~02.10.19 | Aleksi Kojo Cotton |
1572 | 8 | 3–2 | 39 % |
| ~13.03.19 | Juha Hautakorpi Jaska 3 |
1321 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~06.03.19 | Niko Heinonen Eku |
1435 | 8 | 3–1 | 55 % |
| ~27.02.19 | Nora Räbinä Iloinen Härkä 3 |
1347 | 8 | 3–2 | 67 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29