Sami Gyalog
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1298
41 peliä
8-pallo
1307
36 peliä
9-pallo
~1340
5 peliä
Ura
Pelit
41
Voitto-%
32 %
13–28
Erä-%
39 %
58–92
Vire (10 viimeisintä)
HHHVVHHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Satama 2 4. divisioona |
3 | 0 % | 18 % | 1298 |
| 2025 Tuopin Bilis 4. divisioona |
6 | 50 % | 52 % | 1300 |
| 2024 Tuopin Bilis 4. divisioona |
9 | 44 % | 45 % | 1299 |
| 2023 Tuopin Bilis 5. divisioona |
8 | 38 % | 40 % | ~1300 |
| 2022 Satama 1 3. divisioona |
4 | 25 % | 33 % | ~1290 |
| 2019–20 Härkä 4 III-Divisioona |
5 | 40 % | 38 % | ~1290 |
| 2015–16 Satama 2 III-Divisioona A-lohko |
6 | 0 % | 20 % | ~1280 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 36 | 31 % | 38 % | 1307 |
| 9-pallo | 5 | 40 % | 41 % | ~1340 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1493 | 9 | 1–3 | 26 % |
| 14.10.26 | Kalle Lahtinen Pulina |
~1400 | 8 | 0–3 | 42 % |
| 16.09.26 | Toni Ojala Basso 4 |
1577 | 8 | 1–3 | 18 % |
| 26.02.26 | Tommi Eräpuro Eku |
1304 | 9 | 3–0 | 50 % |
| 17.12.25 | Tommi Eräpuro Eku |
1304 | 9 | 3–1 | 46 % |
| 19.11.25 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1313 | 8 | 0–3 | 49 % |
| 29.10.25 | Juhani Myllyniemi Eku |
1467 | 8 | 2–3 | 28 % |
| 02.10.25 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1459 | 8 | 3–2 | 24 % |
| 16.09.25 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1540 | 8 | 2–3 | 24 % |
| 05.02.25 | Denis Kazistov Phoenix |
1636 | 8 | 0–3 | 11 % |
| 29.01.25 | Jaani Snellman Eku |
1487 | 8 | 0–3 | 30 % |
| 09.01.25 | Tuomo "Tumpu" Lehto Jams |
~1400 | 8 | 0–3 | 33 % |
| 04.12.24 | Remoun Shenouda Phoenix |
~1320 | 8 | 3–0 | 45 % |
| 27.11.24 | Jaani Snellman Eku |
1487 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 21.11.24 | Jeremi "dj" Roivas Bar Koivu 3 |
1438 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 30.10.24 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1463 | 8 | 3–2 | 22 % |
| 22.10.24 | Henri Laiho Pub Linnunrata 1 |
1548 | 8 | 3–1 | 18 % |
| 09.10.24 | Perttu Potinkara Eku |
1327 | 8 | 3–0 | 41 % |
| 20.04.24 | Mika Inermo Koivu 3 |
1479 | 8 | 0–3 | 25 % |
| 20.04.24 | Marko "Sälli" Järvinen Poimari II |
~1500 | 8 | 3–2 | 18 % |
| 15.02.24 | Lauri "Lape" Koski Cantina 5 |
1413 | 8 | 2–3 | 33 % |
| 31.01.24 | Hannu Roos Parakorona |
1241 | 8 | 3–0 | 46 % |
| 14.11.23 | Samu Lahti Koivu 3 |
1187 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 08.11.23 | Mika Miikkulainen Pulina |
1422 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 24.10.23 | Jani Engblom Höveli 2 |
1251 | 9 | 0–3 | 48 % |
| 04.10.23 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1498 | 9 | 0–3 | 17 % |
| 16.02.23 | Mikko Jokinen Poimari |
1624 | 8 | 0–3 | 11 % |
| 16.11.22 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1597 | 8 | 0–3 | 18 % |
| 02.11.22 | Heikki Virta Poimari |
1369 | 8 | 3–1 | 30 % |
| 06.10.22 | Jani Heikkilä Galaxie 3 |
1402 | 8 | 2–3 | 32 % |
| ~22.01.20 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1783 | 8 | 0–3 | 5 % |
| ~27.11.19 | Erkki Lotsari Satama II |
~1100 | 8 | 3–2 | 46 % |
| ~13.11.19 | Niko Valo Moision olkkari3 |
~1500 | 8 | 1–3 | 35 % |
| ~16.10.19 | Veli-Matti Ahia Talli |
1561 | 8 | 1–3 | 19 % |
| ~02.10.19 | Kristian "Krisu" Stenroos Korona 2 |
1471 | 8 | 3–2 | 21 % |
| ~16.03.16 | Niko Rastas Ihan vaan pubi 69 |
1481 | 8 | 0–2 | 33 % |
| ~09.03.16 | Hannu Idström Bar Korona 1 |
1506 | 8 | 0–2 | 30 % |
| ~10.02.16 | Joni Hongisto Pocket X |
1447 | 8 | 0–2 | 34 % |
| ~11.11.15 | Sami Olander Tapper`s InnTres |
1341 | 8 | 1–2 | 48 % |
| ~28.10.15 | Cim Sundin Pocket X |
1381 | 8 | 1–2 | 48 % |
| ~14.10.15 | Japi Nieminen Iloinen Härkä 3 |
~1290 | 8 | 1–2 | 50 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29