Oiva Nyman
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1240
125 peliä
8-pallo
1279
82 peliä
9-pallo
1336
32 peliä
Ura
Pelit
125
Voitto-%
34 %
43–82
Erä-%
40 %
180–265
Vire (10 viimeisintä)
HHVVHVHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Iloinen Härkä 3 4. divisioona |
3 | 33 % | 45 % | 1240 |
| 2025 Iloinen Härkä 3 4. divisioona |
9 | 33 % | 39 % | 1240 |
| 2024 Iloinen Härkä 3 6. divisioona |
18 | 61 % | 51 % | 1238 |
| 2023 Iloinen Härkä 3 5. divisioona |
9 | 33 % | 44 % | 1239 |
| 2022 Iloinen Härkä 3 4. divisioona |
13 | 31 % | 36 % | 1238 |
| 2020–21 Härkä 3 V-Divisioona |
9 | 22 % | 34 % | 1237 |
| 2019–20 Härkä3 III-Divisioona |
9 | 33 % | 38 % | 1239 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
8 | 38 % | 43 % | 1242 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
10 | 30 % | 38 % | 1244 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona A-lohko |
7 | 43 % | 47 % | 1245 |
| 2015–16 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona A-lohko |
7 | 43 % | 47 % | 1245 |
| 2014–15 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
12 | 17 % | 28 % | ~1240 |
| 2013–14 Iloinen Härkä 3 II-Divisioona |
11 | 18 % | 31 % | ~1240 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 11 | 18 % | 31 % | – |
| 8-pallo | 82 | 32 % | 40 % | 1279 |
| 9-pallo | 32 | 47 % | 45 % | 1336 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | Jorma Saari Satama 2 |
1489 | 8 | 1–3 | 19 % |
| 23.09.26 | Kalle Lahtinen Pulina |
~1400 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 16.09.26 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1447 | 8 | 3–0 | 20 % |
| 11.04.26 | Merike "Meppis" Sorsa Galaxie 3 |
1276 | 8 | 3–1 | 44 % |
| 11.02.26 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1723 | 8 | 0–3 | 5 % |
| 14.01.26 | Vesa Lahtinen Pulina |
1260 | 9 | 3–1 | 42 % |
| 25.11.25 | Simo Hattara Galaxie 3 |
~1340 | 9 | 2–3 | 31 % |
| 12.11.25 | Sami Kivimäki Pulina |
~1340 | 9 | 0–3 | 43 % |
| 05.11.25 | Tommi Eräpuro Eku |
1305 | 9 | 3–2 | 35 % |
| 30.10.25 | Jani "Kantsa" Kallio Galaxie Shooters |
1340 | 9 | 1–3 | 36 % |
| 22.10.25 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1641 | 8 | 0–3 | 9 % |
| 30.09.25 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1394 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 12.04.25 | Milla Aaltonen O'bass |
1257 | 9 | 3–2 | 43 % |
| 09.04.25 | Lotta Myreen Par Rocks 2 |
1156 | 9 | 1–3 | 60 % |
| 01.04.25 | Kristian Aaltonen Par Rocks 2 |
1653 | 9 | 0–3 | 8 % |
| 26.03.25 | Lotta Myreen Par Rocks 2 |
1156 | 9 | 3–2 | 59 % |
| 26.02.25 | Johanna Salonen Parakorona |
~1150 | 9 | 3–1 | 56 % |
| 04.02.25 | Joni Lehtonen Heppari |
910 | 9 | 1–3 | 85 % |
| 29.01.25 | Mikko Pitkänen Höveli 2 |
~1230 | 9 | 2–3 | 50 % |
| 21.01.25 | Sami Koskivaara O'bass |
1562 | 9 | 1–3 | 14 % |
| 15.01.25 | Miia Keto Cantina 5 |
1296 | 9 | 3–2 | 49 % |
| 07.01.25 | Lotta Myreen Par Rocks 2 |
1156 | 9 | 3–1 | 55 % |
| 18.12.24 | Niko Leikama Parakorona |
1491 | 9 | 0–3 | 20 % |
| 26.11.24 | Maarit Vanne Höveli 2 |
~1100 | 9 | 3–2 | 53 % |
| 20.11.24 | Milla Aaltonen O'bass |
1258 | 9 | 0–3 | 51 % |
| 06.11.24 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1231 | 9 | 3–1 | 61 % |
| 15.10.24 | Joni Lehtonen Heppari |
912 | 9 | 3–2 | 85 % |
| 09.10.24 | Jani Engblom Höveli 2 |
1249 | 9 | 3–1 | 49 % |
| 25.09.24 | Miia Keto Cantina 5 |
1294 | 9 | 3–1 | 52 % |
| 17.09.24 | Lotta Myreen Par Rocks 2 |
1156 | 9 | 3–1 | 28 % |
| 19.03.24 | Pasi Höök Höveli 2 |
1344 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 13.03.24 | Amanda Kauppila Parakorona |
~980 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 05.03.24 | Kimi Skog Flex Kakkonen |
1035 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 24.01.24 | Juha Thamsen Pulina |
1243 | 9 | 1–3 | 46 % |
| 05.12.23 | Alex Sjöberg Tuopin Bilis |
~1210 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 21.11.23 | Marko Sihvonen Parakorona |
~1290 | 8 | 2–3 | 34 % |
| 01.11.23 | Marko "Sälli" Järvinen Poimari II |
~1500 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 18.10.23 | Teemu Santonen Koivu 3 |
1401 | 9 | 0–3 | 26 % |
| 04.10.23 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1709 | 8 | 1–3 | 9 % |
| 22.03.23 | Nico Suhonen Jaska |
~1260 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 15.03.23 | Henri Huurre Basso 3 |
1589 | 8 | 0–3 | 10 % |
| 07.02.23 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1692 | 9 | 0–3 | 3 % |
| 01.02.23 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1442 | 9 | 0–3 | 24 % |
| 25.01.23 | Petri Nummi Jaska |
1569 | 9 | 3–1 | 29 % |
| 14.12.22 | Juha Iltanen Akselintupa |
1371 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 08.12.22 | Jamo Kuusisto Tarkkis |
~1470 | 9 | 0–3 | 40 % |
| 30.11.22 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1464 | 9 | 2–3 | 27 % |
| 22.11.22 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1396 | 9 | 3–0 | 25 % |
| 16.11.22 | Markus Löf Jaska |
1356 | 8 | 3–2 | 28 % |
| 26.10.22 | Elias Kaartosalmi Akselintupa |
1563 | 9 | 1–3 | 46 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29