Juha Thamsen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1237
48 peliä
8-pallo
~1200
18 peliä
9-pallo
1346
30 peliä
Ura
Pelit
48
Voitto-%
40 %
19–29
Erä-%
43 %
82–110
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHVHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pulina 4. divisioona |
3 | 0 % | 10 % | 1237 |
| 2025 Pulina 4. divisioona |
10 | 30 % | 39 % | 1239 |
| 2024 Pulina 5. divisioona |
12 | 50 % | 47 % | 1242 |
| 2023 Pulina 5. divisioona |
13 | 38 % | 46 % | ~1240 |
| 2022 Pulina 5. divisioona |
10 | 50 % | 44 % | ~1240 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 18 | 33 % | 37 % | ~1200 |
| 9-pallo | 30 | 43 % | 46 % | 1346 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.26 | Toni Ojala Basso 4 |
1577 | 9 | 0–3 | 12 % |
| 23.09.26 | Jan Saarinen Iloinen Härkä 3 |
~1470 | 8 | 1–3 | 19 % |
| 16.09.26 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 2 |
1399 | 9 | 0–3 | 32 % |
| 25.02.26 | Esa Kovanen O'bass |
~1330 | 9 | 1–3 | 42 % |
| 10.02.26 | Mika Keto Cantina Pirate |
1450 | 8 | 0–3 | 25 % |
| 04.02.26 | Tommi Eräpuro Eku |
1304 | 9 | 3–1 | 42 % |
| 18.12.25 | Sami Koskivaara O'bass |
1560 | 9 | 0–3 | 13 % |
| 26.11.25 | Jouni Kulonen Tuopin Bilis |
~1140 | 9 | 3–0 | 58 % |
| 12.11.25 | Ari Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1369 | 8 | 1–3 | 35 % |
| 29.10.25 | Petri Parkkinen O'bass |
1453 | 9 | 1–3 | 22 % |
| 08.10.25 | Mikko Laukkanen Tuopin Bilis |
~1280 | 9 | 1–3 | 46 % |
| 01.10.25 | Katrin Ekstrand Galaxie 3 |
~1320 | 9 | 2–3 | 42 % |
| 18.09.25 | Jesse Murtomäki Galaxie Shooters |
1250 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 02.04.25 | Antti "Putte" Numminen Poimari II |
1404 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 26.03.25 | Antti "Putte" Numminen Poimari II |
1404 | 9 | 2–3 | 32 % |
| 27.02.25 | Jere Gröndahl Galaxie 3 |
1308 | 9 | 3–2 | 41 % |
| 12.02.25 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1440 | 9 | 3–2 | 25 % |
| 29.01.25 | Tino Villman Flex Kakkonen |
1265 | 8 | 3–0 | 43 % |
| 23.01.25 | Matti Häkkänen Moision Olkkari 2 |
1220 | 9 | 3–1 | 62 % |
| 15.01.25 | Jarkko Joensuu Poimari II |
~1420 | 8 | 1–3 | 31 % |
| 18.12.24 | Jere Gröndahl Galaxie 3 |
1308 | 9 | 3–2 | 39 % |
| 26.11.24 | Valtteri Rautio Flex Kakkonen |
1484 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 20.11.24 | Anni Vartiainen Moision Olkkari 2 |
~1160 | 9 | 3–1 | 50 % |
| 13.11.24 | Marko "Sälli" Järvinen Poimari II |
~1500 | 8 | 1–3 | 23 % |
| 25.09.24 | Markus Andersson Poimari II |
1372 | 9 | 0–3 | 32 % |
| 20.04.24 | Antti Veijola Poimari II |
~1170 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 20.04.24 | Samuli Siimes Koivu 3 |
1533 | 9 | 2–3 | 26 % |
| 10.04.24 | Jari Salakka Höveli 2 |
1169 | 9 | 3–1 | 57 % |
| 02.04.24 | William Karlsson Höveli 2 |
1399 | 8 | 3–1 | 24 % |
| 13.03.24 | Vesa Heiskanen Koivu 3 |
1467 | 8 | 0–3 | 15 % |
| 28.02.24 | Mika Tuominen Tuopin Bilis |
1551 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 07.02.24 | Niko Leikama Parakorona |
1494 | 9 | 0–3 | 8 % |
| 30.01.24 | Mika Laine Flex Kakkonen |
~1220 | 9 | 2–3 | 56 % |
| 24.01.24 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1238 | 9 | 3–1 | 54 % |
| 28.11.23 | Petri Laitinen Heppari |
~1040 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 15.11.23 | Jesper Häyrinen Cantina 5 |
1284 | 9 | 2–3 | 47 % |
| 08.11.23 | Jouni Kulonen Tuopin Bilis |
~1150 | 9 | 3–0 | 44 % |
| 05.10.23 | Markus Kallio Poimari II |
1374 | 9 | 2–3 | 40 % |
| 22.03.23 | J-p Ylikännö Phoenix |
~1320 | 9 | 3–2 | 44 % |
| 02.03.23 | Ilkka Yliportimo Höveli 2 |
1523 | 9 | 2–3 | 37 % |
| 15.02.23 | Sami Peltoniemi Pub Linnunrata 1 |
~1190 | 9 | 3–2 | 50 % |
| 07.02.23 | Kristian Larikka Heppari |
~1180 | 9 | 3–0 | 33 % |
| 10.01.23 | Matti Finnholm Cotton II |
1429 | 9 | 0–3 | 29 % |
| 30.11.22 | Timo Ahokari Heppari |
1283 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 16.11.22 | Toni Kanerva Phoenix |
~1240 | 9 | 0–3 | 60 % |
| 08.11.22 | Niilo Kesälä Talli 2 |
1427 | 8 | 3–2 | 47 % |
| 19.10.22 | Henri Laiho Pub Linnunrata 1 |
1551 | 8 | 1–3 | 17 % |
| 11.10.22 | Marko Myllymäki Heppari |
1048 | 8 | 3–2 | 88 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29