Ilkka Yliportimo
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1552
76 peliä
8-pallo
1453
34 peliä
9-pallo
1589
42 peliä
Ura
Pelit
76
Voitto-%
50 %
38–38
Erä-%
53 %
183–165
Vire (10 viimeisintä)
HHHVVVHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Cantina Pirate 3. divisioona |
7 | 43 % | 52 % | 1552 |
| 2025 Pirates 2. divisioona |
18 | 56 % | 54 % | 1553 |
| 2024 Pirates 3. divisioona |
28 | 57 % | 55 % | 1550 |
| 2023 Höveli 1 3. divisioona |
11 | 27 % | 44 % | ~1530 |
| 2022 Höveli 2 5. divisioona |
12 | 50 % | 53 % | ~1520 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 34 | 38 % | 49 % | 1453 |
| 9-pallo | 42 | 60 % | 55 % | 1589 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Juho Nieminen Semafori |
~1460 | 9 | 1–3 | 66 % |
| 27.10.26 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1626 | 8 | 2–3 | 41 % |
| 22.10.26 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1516 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 13.10.26 | Milla Aaltonen O'bass |
1259 | 9 | 3–1 | 87 % |
| 08.10.26 | Tuomo "Tumpu" Lehto Jams |
~1400 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 29.09.26 | Janne Kivimäki Pub Jaska |
1394 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 16.09.26 | Kalle Uro Semafori |
1615 | 9 | 2–3 | 45 % |
| 10.03.26 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1687 | 9 | 1–4 | 35 % |
| 04.03.26 | Ilkka Leija Taurus Iloinen Härkä |
~1590 | 9 | 2–4 | 58 % |
| 26.02.26 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 11.02.26 | Jesse Saajala OMG! |
1617 | 9 | 4–0 | 43 % |
| 03.02.26 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso 3 |
1720 | 9 | 2–4 | 20 % |
| 14.01.26 | Mikko Jokinen Poimari |
1642 | 9 | 4–2 | 37 % |
| 18.12.25 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 9 | 4–3 | 31 % |
| 03.12.25 | Juho Jalo Basso 3 |
1571 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 26.11.25 | Timo Huhta Jaska |
1523 | 9 | 1–4 | 56 % |
| 19.11.25 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 4–1 | 45 % |
| 12.11.25 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 9 | 4–1 | 44 % |
| 04.11.25 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1698 | 9 | 4–1 | 25 % |
| 29.10.25 | Manu Randell Raision Keilis |
1616 | 9 | 4–2 | 34 % |
| 22.10.25 | Joakim Von Frese OMG! |
1467 | 8 | 3–1 | 54 % |
| 16.10.25 | Kari Koskinen Basso 3 |
1506 | 9 | 2–4 | 51 % |
| 08.10.25 | Antti Nummelin Jaska |
1454 | 9 | 4–1 | 65 % |
| 30.09.25 | Ilkka Leija Taurus Iloinen Härkä |
~1590 | 9 | 2–4 | 66 % |
| 25.09.25 | Timo Sipilä Poimari |
1536 | 9 | 4–3 | 40 % |
| 12.04.25 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1645 | 9 | 3–0 | 33 % |
| 12.04.25 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1511 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 12.04.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1650 | 8 | 2–3 | 33 % |
| 10.04.25 | Petri Nummi Jaska |
1580 | 9 | 3–2 | 42 % |
| 01.04.25 | Marko Linke Jaska |
1716 | 8 | 1–3 | 23 % |
| 26.03.25 | Sami Hovi Jaska |
1676 | 8 | 3–2 | 29 % |
| 18.03.25 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1723 | 9 | 3–2 | 18 % |
| 12.03.25 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1591 | 9 | 3–2 | 33 % |
| 05.03.25 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1520 | 8 | 3–2 | 41 % |
| 27.02.25 | Sami Hovi Jaska |
1676 | 8 | 2–3 | 26 % |
| 11.02.25 | Jouni Ruotsi Semafori |
1406 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 05.02.25 | Kristian "Krisu" Stenroos GalaX |
1492 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 29.01.25 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1464 | 9 | 2–3 | 56 % |
| 21.01.25 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1635 | 9 | 2–3 | 32 % |
| 16.01.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1649 | 9 | 3–0 | 24 % |
| 07.01.25 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1520 | 8 | 3–0 | 35 % |
| 17.12.24 | Antti Nummelin Jaska |
1451 | 9 | 3–2 | 48 % |
| 12.12.24 | Pertti Vigren Semafori |
1458 | 9 | 2–3 | 50 % |
| 03.12.24 | Niko "Kuikka" Kurki GalaX |
~1340 | 9 | 3–1 | 63 % |
| 26.11.24 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1631 | 8 | 3–0 | 26 % |
| 20.11.24 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1583 | 9 | 3–0 | 21 % |
| 06.11.24 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1725 | 8 | 1–3 | 11 % |
| 30.10.24 | Petri Nummi Jaska |
1580 | 9 | 2–3 | 27 % |
| 22.10.24 | Jouni Ruotsi Semafori |
1408 | 9 | 1–3 | 43 % |
| 17.10.24 | Kim Laakso GalaX |
~1310 | 9 | 3–2 | 62 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29