Matti Häkkänen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1231
105 peliä
8-pallo
1168
75 peliä
9-pallo
1389
30 peliä
Ura
Pelit
105
Voitto-%
28 %
29–76
Erä-%
37 %
147–254
Vire (10 viimeisintä)
HVHVVVHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Eku 5. divisioona |
6 | 67 % | 62 % | 1231 |
| 2025 Eku 4. divisioona |
15 | 40 % | 43 % | 1228 |
| 2024 Moision Olkkari 2 5. divisioona |
7 | 14 % | 34 % | 1221 |
| 2023 Moision Olkkari 3. divisioona |
6 | 17 % | 23 % | 1215 |
| 2019–20 Moision Olkkari 2 IV-Divisioona |
12 | 17 % | 30 % | 1203 |
| 2018–19 Moision Olkkari 2 IV-Divisioona |
12 | 25 % | 37 % | 1204 |
| 2017–18 Moision Olkkari 2 IV-Divisioona |
15 | 47 % | 49 % | 1206 |
| 2016–17 Moision Olkkari I-Divisioona |
7 | 0 % | 12 % | 1206 |
| 2015–16 Moision Olkkari 2 III-Divisioona A-lohko |
8 | 25 % | 32 % | 1207 |
| 2014–15 Moision Olkkari 2 II-Divisioona |
17 | 18 % | 29 % | ~1210 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 75 | 23 % | 33 % | 1168 |
| 9-pallo | 30 | 40 % | 44 % | 1389 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Ville Aholainen Flex Pub |
1670 | 9 | 2–3 | 6 % |
| 28.10.26 | Tuire Laitinen Pub Heppari |
930 | 9 | 3–2 | 86 % |
| 22.10.26 | Niko Marjunen Pub Linnunpönttö 2 |
~1400 | 9 | 2–3 | 31 % |
| 14.10.26 | Markus Andersson Piilo |
1363 | 9 | 3–0 | 29 % |
| 06.10.26 | Memma Tarvainen Parakorona |
1260 | 9 | 3–1 | 40 % |
| 30.09.26 | Matthias Juan Meyn Par Rocks 2 |
~1030 | 9 | 3–1 | 63 % |
| 11.02.26 | Simo Hattara Galaxie 3 |
~1340 | 9 | 2–3 | 28 % |
| 04.02.26 | Mika Miikkulainen Pulina |
1425 | 9 | 3–1 | 20 % |
| 28.01.26 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1492 | 8 | 0–3 | 15 % |
| 07.01.26 | Ari "Arska" Tiistola Iloinen Härkä 3 |
1371 | 9 | 1–3 | 27 % |
| 17.12.25 | Mikko Laukkanen Tuopin Bilis |
~1280 | 9 | 3–2 | 38 % |
| 09.12.25 | Jere Gröndahl Galaxie 3 |
1307 | 9 | 1–3 | 31 % |
| 03.12.25 | Cim Sundin Pulina |
1363 | 9 | 0–3 | 27 % |
| 27.11.25 | Jaakko Laine Galaxie Shooters |
~1340 | 9 | 3–1 | 31 % |
| 11.11.25 | Sami Tähtinen Cantina Pirate |
1574 | 9 | 2–3 | 10 % |
| 05.11.25 | Jan Saarinen Iloinen Härkä 3 |
~1470 | 9 | 3–2 | 30 % |
| 29.10.25 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1641 | 9 | 1–3 | 6 % |
| 22.10.25 | Katrin Ekstrand Galaxie 3 |
~1320 | 9 | 3–2 | 25 % |
| 15.10.25 | Sami Kivimäki Pulina |
~1340 | 9 | 3–2 | 24 % |
| 02.10.25 | Petri Parkkinen O'bass |
1453 | 9 | 2–3 | 12 % |
| 17.09.25 | Jari Kraft Iloinen Härkä 3 |
1348 | 9 | 1–3 | 28 % |
| 13.02.25 | Kimi Skog Flex Kakkonen |
1033 | 9 | 2–3 | 69 % |
| 23.01.25 | Juha Thamsen Pulina |
1243 | 9 | 1–3 | 38 % |
| 14.01.25 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1451 | 9 | 3–1 | 13 % |
| 12.12.24 | Jesse Kärki Flex Kakkonen |
~1290 | 8 | 2–3 | 45 % |
| 20.11.24 | Mika Miikkulainen Pulina |
1425 | 8 | 0–3 | 18 % |
| 05.11.24 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1458 | 9 | 0–3 | 44 % |
| 03.10.24 | Vesa Lahtinen Pulina |
1259 | 9 | 2–3 | 48 % |
| 05.03.24 | Joni "Pocket" Aaltonen PocketPapat |
~1610 | 9 | 0–3 | 14 % |
| 08.02.24 | Niko Karhu Empty Pockets |
1483 | 9 | 0–3 | 14 % |
| 11.01.24 | Joni "Pocket" Aaltonen PocketPapat |
~1600 | 9 | 3–2 | 14 % |
| 28.11.23 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1626 | 9 | 0–3 | 10 % |
| 23.11.23 | Miikka Fälden Semafori |
~1250 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 31.10.23 | Ari Kuusto PocketPapat |
~1320 | 9 | 1–3 | 29 % |
| ~04.03.20 | Linda Joutsijärvi Lindan Pojat |
1216 | 8 | 2–3 | 39 % |
| ~05.02.20 | Olli Kyynäräinen Jaska 3 |
1290 | 8 | 0–3 | 38 % |
| ~29.01.20 | Kristian Karvia Höveli1 |
~1350 | 8 | 1–3 | 30 % |
| ~22.01.20 | Sanna Grönblom Poimari2 |
~1180 | 8 | 3–0 | 46 % |
| ~15.01.20 | Elias Vahala Phoenix |
~1350 | 8 | 0–3 | 39 % |
| ~08.01.20 | Teemu Tanninen Höveli2 |
1252 | 8 | 0–3 | 44 % |
| ~01.01.20 | Kari Turkia Pocket Papat |
1365 | 8 | 1–3 | 27 % |
| ~11.12.19 | Petteri Viitanen Cotton II |
1315 | 8 | 2–3 | 49 % |
| ~27.11.19 | Joni Laine Lindan Pojat |
1467 | 8 | 1–3 | 18 % |
| ~23.10.19 | Timo Mikkonen Poimari2 |
1337 | 8 | 0–3 | 41 % |
| ~16.10.19 | Riku Salminen Phoenix |
~1450 | 8 | 0–3 | 36 % |
| ~02.10.19 | Kari Turkia Pocket Papat |
1366 | 8 | 3–0 | 26 % |
| ~20.03.19 | Teijo "Tepi" Holmsten Pocket Papat |
1450 | 8 | 1–3 | 17 % |
| ~13.03.19 | Adeb Mouedi Höveli 2 |
~1430 | 8 | 1–3 | 38 % |
| ~06.03.19 | Rabi Rantanen Naapuri pubi |
1307 | 8 | 2–3 | 46 % |
| ~27.02.19 | Katrin Ekstrand-Ingman Phoenix |
~1300 | 8 | 3–1 | 34 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29