Reino Oikelmus
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1207
67 peliä
8-pallo
1180
54 peliä
9-pallo
~1350
9 peliä
Ura
Pelit
67
Voitto-%
34 %
23–44
Erä-%
40 %
104–154
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHHHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pub Heppari 5. divisioona |
2 | 0 % | 25 % | 1207 |
| 2025 Pub Heppari 5. divisioona |
21 | 38 % | 42 % | 1208 |
| 2024 Heppari 6. divisioona |
16 | 31 % | 44 % | 1211 |
| 2023 Heppari 5. divisioona |
11 | 27 % | 33 % | 1214 |
| 2022 Heppari 5. divisioona |
9 | 22 % | 30 % | ~1220 |
| 2018–19 Naapuri pubi IV-Divisioona |
2 | 50 % | 57 % | ~1250 |
| 2015–16 Galaxie 4 III-Divisioona B-lohko |
2 | 0 % | 20 % | ~1270 |
| 2013–14 D-klubi 2 II-Divisioona |
4 | 100 % | 80 % | ~1300 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 4 | 100 % | 80 % | – |
| 8-pallo | 54 | 28 % | 38 % | 1180 |
| 9-pallo | 9 | 44 % | 42 % | ~1350 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Esa Järvinen Höveli 2 |
1475 | 8 | 0–3 | 17 % |
| 07.10.26 | Mika P. Natri Flex Pub |
~1300 | 8 | 2–3 | 42 % |
| 26.02.26 | Juha Hirvonen Moision Olkkari 2 |
1593 | 8 | 0–3 | 9 % |
| 11.02.26 | Joni Rautajoki Parakorona |
1383 | 8 | 0–3 | 31 % |
| 05.02.26 | Petri Aaltonen Linnunpönttö |
~1280 | 8 | 0–3 | 51 % |
| 28.01.26 | Mikko Pitkänen Höveli 2 |
~1230 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 20.01.26 | Eero Mikkonen Par Rocks 2 |
1230 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 14.01.26 | Susanna Skog Flex 2 |
1238 | 8 | 3–2 | 53 % |
| 07.01.26 | Janne "Nalle" Malmberg Fox 2 |
1476 | 8 | 2–3 | 24 % |
| 17.12.25 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 2 |
1390 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 11.12.25 | Joni Rautajoki Parakorona |
1383 | 8 | 3–1 | 29 % |
| 03.12.25 | Ville Koskinen Linnunpönttö |
1230 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 25.11.25 | Teemu Ämmälä Höveli 2 |
1353 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 19.11.25 | Kim Lindstedt Par Rocks 2 |
1340 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 11.11.25 | Jarmo Nieminen Flex 2 |
1317 | 8 | 3–1 | 37 % |
| 05.11.25 | Päivi Helstola Fox 2 |
~1200 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 30.10.25 | Juha Hirvonen Moision Olkkari 2 |
1593 | 8 | 1–3 | 12 % |
| 22.10.25 | Amanda Kauppila Parakorona |
~980 | 8 | 3–2 | 81 % |
| 16.10.25 | Ville Koskinen Linnunpönttö |
1230 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 08.10.25 | Mikko Pitkänen Höveli 2 |
~1230 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 30.09.25 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1336 | 8 | 1–3 | 34 % |
| 24.09.25 | Jarmo Nieminen Flex 2 |
1317 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 17.09.25 | Teija Koskinen Fox 2 |
~1210 | 8 | 3–2 | 44 % |
| 26.02.25 | Lotta Myreen Par Rocks 2 |
1156 | 9 | 3–1 | 57 % |
| 12.02.25 | Memma Tarvainen Parakorona |
1263 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 04.02.25 | Seppo Toivio Iloinen Härkä 3 |
1354 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 21.01.25 | Kasper Suominen Höveli 2 |
1340 | 8 | 2–3 | 40 % |
| 15.01.25 | Petri Parkkinen O'bass |
1455 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 17.12.24 | Atte Sundqvist Par Rocks 2 |
~1180 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 10.12.24 | Aapo Sukava Parakorona |
1216 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 04.12.24 | Alex Himberg Iloinen Härkä 3 |
~1290 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 19.11.24 | Jesse Savo Höveli 2 |
~1260 | 8 | 2–3 | 53 % |
| 13.11.24 | Ville Tuomi O'bass |
1476 | 8 | 2–3 | 22 % |
| 05.11.24 | Maria Säteri Cantina 5 |
~1150 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 29.10.24 | Atte Sundqvist Par Rocks 2 |
~1180 | 8 | 3–1 | 44 % |
| 22.10.24 | Johanna Salonen Parakorona |
~1150 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 15.10.24 | Nora Räbinä Iloinen Härkä 3 |
1337 | 8 | 0–3 | 35 % |
| 01.10.24 | Ari Jaakkola Höveli 2 |
1263 | 8 | 3–1 | 38 % |
| 24.09.24 | Samuli Malka O'bass |
1457 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 05.03.24 | Olli Enqvist Höveli 2 |
1354 | 9 | 3–2 | 49 % |
| 27.02.24 | Niko Leikama Parakorona |
1493 | 9 | 3–2 | 7 % |
| 13.02.24 | Valtteri Rautio Flex Kakkonen |
1481 | 8 | 0–3 | 30 % |
| 31.01.24 | Mika Katainen Poimari II |
~1260 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 05.12.23 | Mika Inermo Koivu 3 |
1478 | 8 | 0–3 | 27 % |
| 22.11.23 | Kimmo Keskikastari Tuopin Bilis |
~1300 | 8 | 3–1 | 34 % |
| 08.11.23 | Juha Jokinen Parakorona |
1282 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 25.10.23 | Ari Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1376 | 8 | 0–3 | 30 % |
| 17.10.23 | Juho Lehto Poimari II |
1496 | 8 | 1–3 | 14 % |
| 12.10.23 | Lauri "Lape" Koski Cantina 5 |
1410 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 04.10.23 | Vesa Heiskanen Koivu 3 |
1468 | 8 | 0–3 | 30 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29