Juha Hirvonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1592
91 peliä
8-pallo
1615
80 peliä
9-pallo
~1499
11 peliä
Ura
Pelit
91
Voitto-%
62 %
56–35
Erä-%
57 %
203–154
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVVHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 2 4. divisioona |
5 | 60 % | 55 % | 1592 |
| 2025 Moision Olkkari 2 5. divisioona |
21 | 81 % | 68 % | 1593 |
| 2024 Moision Olkkari 2 5. divisioona |
14 | 86 % | 70 % | 1590 |
| 2023 Moision Olkkari 3. divisioona |
8 | 50 % | 56 % | 1584 |
| 2020–21 Moision Rokkari I-Divisioona |
6 | 17 % | 35 % | 1561 |
| 2019–20 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
3 | 33 % | 36 % | 1557 |
| 2018–19 Moision Olkkari I-Divisioona |
7 | 57 % | 50 % | 1554 |
| 2017–18 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
9 | 67 % | 58 % | 1552 |
| 2016–17 Moision Olkkari I-Divisioona |
10 | 30 % | 40 % | ~1546 |
| 2015–16 Moision Olkkari 2 III-Divisioona A-lohko |
8 | 62 % | 67 % | ~1545 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 80 | 62 % | 57 % | 1615 |
| 9-pallo | 11 | 55 % | 55 % | ~1499 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Iisko Toivonen Basso 4 |
1517 | 8 | 0–3 | 63 % |
| 08.10.26 | Jari Kakko Pub Linnunpönttö |
1611 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 30.09.26 | Jari Kraft Iloinen Härkä 3 |
1348 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 24.09.26 | Sami Kivimäki Satama 2 |
~1339 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 16.09.26 | Henry Mäkilä Pulina |
~1306 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 11.04.26 | Axel Weppling Par Rocks 2 |
~1459 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 11.04.26 | Linus Weppling Par Rocks 2 |
1500 | 8 | 1–3 | 71 % |
| 11.04.26 | Kim Lindstedt Par Rocks 2 |
1340 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 09.04.26 | Henri Laiho Linnunpönttö |
1552 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 31.03.26 | Jari Kakko Linnunpönttö |
1611 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 26.03.26 | Timo Takala Linnunpönttö |
1482 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 26.02.26 | Reino Oikelmus Pub Heppari |
1208 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 11.02.26 | Marko Nurmi Fox 2 |
1645 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 29.01.26 | Jari Kakko Linnunpönttö |
1611 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 15.01.26 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1335 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 06.01.26 | Janne Järvelä Flex 2 |
1659 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 11.12.25 | Janne "Nalle" Malmberg Fox 2 |
1476 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 04.12.25 | William Karlsson Parakorona |
1395 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 27.11.25 | Jari Kakko Linnunpönttö |
1611 | 8 | 3–2 | 47 % |
| 20.11.25 | Jari Salakka Höveli 2 |
1169 | 8 | 3–0 | 93 % |
| 11.11.25 | Linus Weppling Par Rocks 2 |
1496 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 06.11.25 | Tino Villman Flex 2 |
1265 | 8 | 3–2 | 85 % |
| 30.10.25 | Reino Oikelmus Pub Heppari |
1209 | 8 | 3–1 | 88 % |
| 15.10.25 | Jesper Häyrinen Parakorona |
1283 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 25.09.25 | Eero Mikkonen Par Rocks 2 |
1230 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 18.09.25 | Jarmo Nieminen Flex 2 |
1317 | 9 | 3–1 | 78 % |
| 20.03.25 | Jarkko Joensuu Poimari II |
~1416 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 11.03.25 | Marko "Sälli" Järvinen Poimari II |
~1500 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 05.03.25 | Antti "Putte" Numminen Poimari II |
1404 | 9 | 2–3 | 70 % |
| 13.02.25 | Jesse Kärki Flex Kakkonen |
~1295 | 9 | 3–2 | 92 % |
| 29.01.25 | Joni Peippo Poimari II |
1378 | 8 | 3–2 | 74 % |
| 23.01.25 | Mika Miikkulainen Pulina |
1425 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 14.01.25 | Jani Heikkilä Galaxie 3 |
1397 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 12.12.24 | Kalle Viljanen Flex Kakkonen |
~1234 | 8 | 3–1 | 86 % |
| 28.11.24 | Lenni Laheila Poimari II |
~1428 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 20.11.24 | Antti Pietola Pulina |
1215 | 9 | 3–0 | 88 % |
| 05.11.24 | Jami Hurme Cantina Pirate |
1352 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 24.10.24 | Kalle Viljanen Flex Kakkonen |
~1234 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 09.10.24 | Lenni Laheila Poimari II |
~1428 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 19.09.24 | Janne Kivimäki Cantina Pirate |
1397 | 9 | 0–3 | 72 % |
| 26.03.24 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1681 | 8 | 2–3 | 25 % |
| 21.03.24 | Teemu Pursiainen Satama 1 |
1431 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 14.03.24 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1522 | 9 | 3–0 | 45 % |
| 15.02.24 | Mikko Saukkio OMG! |
1399 | 9 | 2–3 | 67 % |
| 16.01.24 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1595 | 9 | 2–3 | 34 % |
| 12.12.23 | Sehmus Örs Pirates |
1420 | 9 | 3–2 | 62 % |
| 09.11.23 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1525 | 9 | 2–3 | 42 % |
| 26.10.23 | Juho Jalo Pirates |
1574 | 9 | 3–1 | 31 % |
| ~17.02.21 | Eetu Fromholdt Pub Jaska 2 |
1633 | 8 | 2–3 | 33 % |
| ~20.01.21 | Teemu Levonen Pirate V |
1717 | 8 | 0–3 | 26 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29