Nora Räbinä
Iloinen Härkä 3
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1335
61 peliä
8-pallo
1352
57 peliä
9-pallo
~1400
4 peliä
Ura
Pelit
61
Voitto-%
48 %
29–32
Erä-%
48 %
115–125
Vire (10 viimeisintä)
HHHVVHVHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Iloinen Härkä 3 4. divisioona |
7 | 43 % | 41 % | 1335 |
| 2024 Iloinen Härkä 3 6. divisioona |
11 | 45 % | 48 % | 1335 |
| 2023 Iloinen Härkä 3 5. divisioona |
6 | 67 % | 59 % | 1338 |
| 2022 Iloinen Härkä 3 4. divisioona |
7 | 29 % | 29 % | 1340 |
| 2020–21 Härkä 3 V-Divisioona |
10 | 60 % | 54 % | 1345 |
| 2019–20 Härkä3 III-Divisioona |
3 | 67 % | 57 % | ~1350 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
4 | 0 % | 29 % | ~1350 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
8 | 75 % | 67 % | ~1350 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona A-lohko |
5 | 20 % | 29 % | ~1350 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 57 | 47 % | 48 % | 1352 |
| 9-pallo | 4 | 50 % | 47 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.01.26 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1541 | 8 | 0–3 | 26 % |
| 07.01.26 | Mika Hiekkamäki Eku |
1402 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 10.12.25 | Nico Vuorinen Tuopin Bilis |
1635 | 8 | 1–3 | 14 % |
| 03.12.25 | Samuli Malka O'bass |
1459 | 8 | 3–2 | 29 % |
| 19.11.25 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1540 | 8 | 3–2 | 24 % |
| 08.10.25 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1457 | 8 | 1–3 | 31 % |
| 24.09.25 | Santtu Kiviniemi Pulina |
~1300 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 12.04.25 | Petri Parkkinen O'bass |
1454 | 8 | 0–3 | 29 % |
| 12.04.25 | Samuli Malka O'bass |
1459 | 8 | 0–3 | 34 % |
| 09.04.25 | Atte Sundqvist Par Rocks 2 |
~1180 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 26.03.25 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1231 | 9 | 1–3 | 74 % |
| 26.02.25 | Hannu Roos Parakorona |
1242 | 9 | 3–1 | 61 % |
| 21.01.25 | Kimmo Paldanius O'bass |
1410 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 04.12.24 | Timo Ahokari Heppari |
1257 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 12.11.24 | Mika Juvonen Cantina 5 |
1199 | 8 | 1–3 | 74 % |
| 30.10.24 | Memma Tarvainen Parakorona |
1263 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 15.10.24 | Reino Oikelmus Heppari |
1213 | 8 | 3–0 | 65 % |
| 25.09.24 | Jesper Häyrinen Cantina 5 |
1284 | 8 | 2–3 | 60 % |
| 13.03.24 | Jani Savolainen Parakorona |
1345 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 15.02.24 | Pasi Suominen Poimari II |
1412 | 8 | 2–3 | 53 % |
| 21.11.23 | Matias Sutinen Parakorona |
~1330 | 8 | 3–1 | 52 % |
| 15.11.23 | Niko Salonen Flex Kakkonen |
1175 | 8 | 3–2 | 77 % |
| 01.11.23 | Toni Kokkonen Poimari II |
1255 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 25.10.23 | Timo Ahokari Heppari |
1271 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 15.03.23 | Nääki Nieminen Basso 3 |
1429 | 9 | 3–2 | 41 % |
| 02.03.23 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 1–3 | 49 % |
| 19.01.23 | Tero Närvälä Basso 3 |
1583 | 8 | 0–3 | 37 % |
| 30.11.22 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1693 | 8 | 0–3 | 7 % |
| 16.11.22 | Henri Tähtinen Jaska |
1674 | 8 | 0–3 | 12 % |
| 19.10.22 | Tuomas Jarva Tarkkis |
1501 | 8 | 0–3 | 27 % |
| 05.10.22 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1443 | 8 | 3–0 | 33 % |
| ~10.02.21 | Hanna Iivonen Koivu 3 |
1395 | 8 | 1–3 | 58 % |
| ~03.02.21 | Juha Linkinen Cotton II |
1437 | 8 | 3–2 | 42 % |
| ~20.01.21 | Esa Järvinen Ribido |
1486 | 8 | 2–3 | 31 % |
| ~25.11.20 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1340 | 8 | 1–3 | 62 % |
| ~11.11.20 | Sehmus Örs Ribido |
1408 | 8 | 3–1 | 53 % |
| ~04.11.20 | Linda Joutsijärvi Lindan Pojat |
1211 | 8 | 3–2 | 72 % |
| ~28.10.20 | Risto Sulkava Koivu 3 |
~1200 | 8 | 3–0 | 49 % |
| ~14.10.20 | Heikki "Mestariampuja" Ranne PocketPapat |
1405 | 8 | 0–3 | 45 % |
| ~07.10.20 | Dani Lintervo Ribido |
1326 | 8 | 3–2 | 80 % |
| ~30.09.20 | Linda Joutsijärvi Lindan Pojat |
1211 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~29.01.20 | Noora Hännikkälä Proffa2 |
~1140 | 8 | 3–1 | 54 % |
| ~30.10.19 | Jari Saarinen Härkä 4 |
1413 | 8 | 2–3 | 41 % |
| ~16.10.19 | Tero Nummila Proffa2 |
~1380 | 8 | 3–2 | 43 % |
| ~27.02.19 | Toni Junkkarinen Basso 3 |
1504 | 8 | 2–3 | 33 % |
| ~16.01.19 | Sami Soiluva Aura IV |
~1410 | 8 | 0–3 | 42 % |
| ~17.10.18 | Markku Taurula Eku |
1391 | 8 | 2–3 | 44 % |
| ~03.10.18 | Janne Ruohonen Aura IV |
1384 | 8 | 1–3 | 77 % |
| ~04.04.18 | Juha Iltanen Korona 2 |
1354 | 8 | 3–1 | 54 % |
| ~21.03.18 | Otto Haaki Proffa 2 |
1486 | 8 | 3–1 | 24 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29