Juho Lehto
Poimari II
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1484
96 peliä
8-pallo
1529
69 peliä
9-pallo
~1390
8 peliä
10-pallo
~1500
2 peliä
Ura
Pelit
96
Voitto-%
60 %
58–38
Erä-%
56 %
213–168
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHHVHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Poimari II 5. divisioona |
11 | 27 % | 42 % | 1484 |
| 2023 Poimari II 5. divisioona |
13 | 85 % | 65 % | 1492 |
| 2020–21 Poimari 1 I-Divisioona |
2 | 50 % | 56 % | 1521 |
| 2019–20 Poimari2 IV-Divisioona |
10 | 60 % | 61 % | 1527 |
| 2018–19 Skipo 2 IV-Divisioona |
8 | 50 % | 57 % | 1535 |
| 2017–18 Skipo 1 II-Divisioona |
7 | 57 % | 56 % | 1545 |
| 2016–17 Skipo1 III-Divisioona A-lohko |
10 | 80 % | 67 % | 1554 |
| 2015–16 Poimari III-Divisioona A-lohko |
5 | 80 % | 67 % | 1559 |
| 2014–15 Tapper´s Inn Mestaruussarja |
13 | 38 % | 38 % | 1561 |
| 2013–14 Tapper`s Inn I-Divisioona |
17 | 71 % | 61 % | ~1560 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 17 | 71 % | 61 % | – |
| 8-pallo | 69 | 59 % | 56 % | 1529 |
| 9-pallo | 8 | 62 % | 53 % | ~1390 |
| 10-pallo | 2 | 0 % | 33 % | ~1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.25 | Janne Kivimäki Cantina Pirate |
1397 | 8 | 2–3 | 60 % |
| 12.04.25 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1537 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 26.03.25 | Lauri Randell Pulina |
1389 | 8 | 2–3 | 66 % |
| 25.02.25 | Janne Kivimäki Cantina Pirate |
1397 | 9 | 2–3 | 70 % |
| 04.02.25 | Valtteri Rautio Flex Kakkonen |
1484 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 08.01.25 | Simo Hattara Galaxie 3 |
~1340 | 8 | 2–3 | 68 % |
| 28.11.24 | Martin Markkanen Moision Olkkari 2 |
1478 | 9 | 3–1 | 67 % |
| 13.11.24 | Antti Pietola Pulina |
1215 | 9 | 0–3 | 92 % |
| 07.11.24 | Simo Hattara Galaxie 3 |
~1340 | 9 | 1–3 | 85 % |
| 15.10.24 | Niko Salonen Flex Kakkonen |
1175 | 9 | 3–2 | 89 % |
| 09.10.24 | Jani Hyyryläinen Moision Olkkari 2 |
~1070 | 9 | 3–2 | 85 % |
| 20.04.24 | Antti Pietola Pulina |
1213 | 8 | 3–1 | 93 % |
| 20.04.24 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1713 | 8 | 1–3 | 40 % |
| 20.04.24 | Mika Tuominen Tuopin Bilis |
1552 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 10.04.24 | Petteri Viitanen Cantina 5 |
1326 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 04.04.24 | Jesper Häyrinen Cantina 5 |
1285 | 8 | 3–2 | 87 % |
| 27.03.24 | Lauri "Lape" Koski Cantina 5 |
1413 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 13.03.24 | Olli Enqvist Höveli 2 |
1354 | 8 | 1–3 | 90 % |
| 06.03.24 | Juha Tasanko Parakorona |
1250 | 8 | 3–1 | 86 % |
| 28.02.24 | Kimi Skog Flex Kakkonen |
1035 | 9 | 3–0 | 88 % |
| 07.12.23 | Mikko Vairinen Pulina |
~1260 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 15.11.23 | Hannu Roos Parakorona |
1241 | 9 | 3–2 | 85 % |
| 17.10.23 | Reino Oikelmus Heppari |
1215 | 8 | 3–1 | 86 % |
| 05.10.23 | Mika Miikkulainen Pulina |
1421 | 8 | 3–2 | 74 % |
| ~04.11.20 | Marko Parkkola Aura III |
1666 | 8 | 2–3 | 36 % |
| ~21.10.20 | Eero Junnila Moision Rokkari |
1413 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~26.02.20 | Heikki "Mestariampuja" Ranne Pocket Papat |
1406 | 8 | 1–3 | 74 % |
| ~12.02.20 | Riku Salminen Phoenix |
~1450 | 8 | 0–3 | 73 % |
| ~29.01.20 | Timo Mikkonen Cotton II |
1338 | 8 | 3–1 | 86 % |
| ~22.01.20 | Pasi Silver Moision Olkkari 2 |
~1180 | 8 | 3–0 | 94 % |
| ~08.01.20 | Timo Ahokari Lindan Pojat |
1297 | 8 | 2–3 | 86 % |
| ~01.01.20 | Jari Ruuska Pirate |
~1390 | 8 | 3–0 | 69 % |
| ~11.12.19 | Kai Laine Höveli1 |
1518 | 8 | 1–3 | 65 % |
| ~20.11.19 | Rikhard Sanaksenaho Pocket Papat |
~1300 | 8 | 3–1 | 89 % |
| ~23.10.19 | Jani Koivu Moision Olkkari 2 |
~1080 | 8 | 3–0 | 94 % |
| ~02.10.19 | Fuat Ekinci Pirate |
~1470 | 8 | 3–0 | 89 % |
| ~03.04.19 | Adeb Mouedi Höveli 2 |
~1430 | 8 | 2–3 | 80 % |
| ~27.03.19 | Esa Immonen Höveli 2 |
1368 | 8 | 3–0 | 79 % |
| ~20.03.19 | Joni Hautamäki Ripidomi |
1625 | 8 | 2–3 | 40 % |
| ~06.03.19 | Eero Vuorinen Pocket Papat |
1458 | 8 | 2–3 | 77 % |
| ~13.02.19 | Marko Koskinen Moision Olkkari 2 |
~1310 | 8 | 3–2 | 93 % |
| ~28.11.18 | Riku Hautamäki Ripidomi |
1498 | 8 | 2–3 | 88 % |
| ~07.11.18 | Dani Linna Naapuri pubi |
~1110 | 8 | 3–0 | 96 % |
| ~03.10.18 | Jan Sarell Phoenix |
1457 | 8 | 3–1 | 91 % |
| ~28.03.18 | Niklas Hörkkö Satama |
1680 | 8 | 1–3 | 50 % |
| ~21.03.18 | Toni Kallio Pub Mänty |
1587 | 8 | 2–3 | 54 % |
| ~14.03.18 | Mikael Karjalainen AURA III |
1363 | 8 | 3–0 | 80 % |
| ~14.02.18 | Rami Elmeranta Ihan vaan pubi |
1542 | 8 | 0–3 | 64 % |
| ~17.01.18 | Ville Tuomi FOX 2 |
1453 | 8 | 3–2 | 76 % |
| ~08.11.17 | Toni Nurmi Empty pockets |
1356 | 8 | 3–1 | 88 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29