Jorma Saari
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1489
85 peliä
8-pallo
1515
79 peliä
9-pallo
~1390
6 peliä
Ura
Pelit
85
Voitto-%
61 %
52–33
Erä-%
59 %
189–132
Vire (10 viimeisintä)
VVHHHVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Satama 2 4. divisioona |
4 | 50 % | 47 % | 1489 |
| 2025 Pulina 4. divisioona |
9 | 67 % | 65 % | 1491 |
| 2024 Pulina 5. divisioona |
12 | 67 % | 63 % | 1491 |
| 2023 Pulina 5. divisioona |
19 | 84 % | 71 % | 1491 |
| 2022 Pulina 5. divisioona |
14 | 71 % | 63 % | 1484 |
| 2019–20 Satama II III-Divisioona |
9 | 11 % | 33 % | 1461 |
| 2018–19 Satama 2 IV-Divisioona |
5 | 80 % | 64 % | ~1460 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona A-lohko |
6 | 33 % | 44 % | ~1450 |
| 2015–16 Satama 2 III-Divisioona A-lohko |
7 | 43 % | 50 % | ~1450 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 79 | 61 % | 59 % | 1515 |
| 9-pallo | 6 | 67 % | 55 % | ~1390 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1240 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 14.10.26 | Vesa Lahtinen Pulina |
1259 | 9 | 3–2 | 79 % |
| 29.09.26 | Janne "Nalle" Malmberg Pub Linnunpönttö |
1477 | 8 | 1–3 | 56 % |
| 24.09.26 | Martin Markkanen Moision Olkkari 2 |
1489 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 21.01.26 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1457 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 08.01.26 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1312 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 18.12.25 | Ville Tuomi O'bass |
1471 | 8 | 3–0 | 50 % |
| 03.12.25 | Markku Taurula Eku |
1363 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 12.11.25 | Alex Himberg Iloinen Härkä 3 |
~1290 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 29.10.25 | Kimmo Paldanius O'bass |
1414 | 8 | 3–1 | 61 % |
| 21.10.25 | Lauri "Lape" Koski Cantina Pirate |
1413 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 01.10.25 | Jere Gröndahl Galaxie 3 |
1308 | 9 | 0–3 | 74 % |
| 18.09.25 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1459 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 02.04.25 | Aleksi Kallio Poimari II |
~1280 | 9 | 0–3 | 81 % |
| 26.03.25 | Jarkko Joensuu Poimari II |
~1420 | 8 | 1–3 | 67 % |
| 27.02.25 | Pekka Törnqvist Galaxie 3 |
1208 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 12.02.25 | Lauri "Lape" Koski Cantina Pirate |
1414 | 8 | 3–1 | 61 % |
| 29.01.25 | Kimi Skog Flex Kakkonen |
1033 | 9 | 3–0 | 95 % |
| 15.01.25 | Lenni Laheila Poimari II |
~1430 | 8 | 1–3 | 68 % |
| 26.11.24 | Dani Lintervo Flex Kakkonen |
1340 | 8 | 0–3 | 74 % |
| 13.11.24 | Antti Veijola Poimari II |
~1170 | 8 | 3–1 | 91 % |
| 29.10.24 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1460 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 23.10.24 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1458 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 03.10.24 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 2 |
1388 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 25.09.24 | Joni Peippo Poimari II |
1379 | 9 | 3–1 | 60 % |
| 20.04.24 | Vesa Heiskanen Koivu 3 |
1467 | 8 | 3–0 | 42 % |
| 10.04.24 | Pasi Höök Höveli 2 |
1343 | 8 | 3–0 | 61 % |
| 02.04.24 | Jami Kellosalo Höveli 2 |
~1310 | 8 | 2–3 | 79 % |
| 27.03.24 | Ari Jaakkola Höveli 2 |
1265 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 20.03.24 | Timo Ahokari Heppari |
1267 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 13.03.24 | Ahti Sinisalo Koivu 3 |
1438 | 8 | 3–0 | 42 % |
| 07.03.24 | Kristian Putkonen Cantina 5 |
1183 | 9 | 3–1 | 84 % |
| 13.02.24 | Jami Kellosalo Höveli 2 |
~1310 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 07.02.24 | Jani Savolainen Parakorona |
1344 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 30.01.24 | Niko Salonen Flex Kakkonen |
1175 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 24.01.24 | Jari Hassel Iloinen Härkä 3 |
1210 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 07.12.23 | Pasi Suominen Poimari II |
1412 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 22.11.23 | Teemu Santonen Koivu 3 |
1401 | 8 | 2–3 | 54 % |
| 15.11.23 | Kristian Putkonen Cantina 5 |
1184 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 08.11.23 | Oula Tuomi Tuopin Bilis |
1367 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 01.11.23 | William Karlsson Höveli 2 |
1401 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 25.10.23 | Memma Tarvainen Parakorona |
1261 | 8 | 3–2 | 79 % |
| 11.10.23 | Jari Hassel Iloinen Härkä 3 |
1210 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 05.10.23 | Antti Veijola Poimari II |
~1170 | 8 | 3–0 | 66 % |
| 12.04.23 | Nico "Hauttis" Hautamäki Phoenix |
1361 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 06.04.23 | J-p Ylikännö Phoenix |
~1320 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 29.03.23 | Sanna Saarinen Phoenix |
1148 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 15.03.23 | Oskari Kirjonen Talli 2 |
~1230 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 02.03.23 | Pasi Höök Höveli 2 |
1345 | 8 | 0–3 | 56 % |
| 31.01.23 | Panikos Cleanthous Pirates |
1472 | 8 | 1–3 | 38 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29