Riku Mattila
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1457
126 peliä
8-pallo
1470
124 peliä
9-pallo
~1426
2 peliä
Ura
Pelit
126
Voitto-%
59 %
74–52
Erä-%
53 %
267–237
Vire (10 viimeisintä)
VVVVHHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Galaxie 3 4. divisioona |
7 | 71 % | 62 % | 1457 |
| 2025 Galaxie 3 4. divisioona |
17 | 41 % | 42 % | 1456 |
| 2024 Galaxie 3 5. divisioona |
14 | 64 % | 55 % | 1459 |
| 2023 Galaxie 3 2. divisioona |
2 | 0 % | 33 % | 1461 |
| 2022 Galaxie 3 3. divisioona |
3 | 33 % | 42 % | 1465 |
| 2020–21 Galaxie 3 IV-Divisioona |
7 | 71 % | 54 % | 1475 |
| 2019–20 Galaxie 3 III-Divisioona |
12 | 50 % | 52 % | 1480 |
| 2018–19 G6 II-Divisioona |
14 | 64 % | 56 % | 1484 |
| 2017–18 G 6 III-Divisioona |
16 | 62 % | 56 % | 1485 |
| 2016–17 G 6 III-Divisioona A-lohko |
20 | 55 % | 52 % | 1484 |
| 2015–16 Galaxie 4 III-Divisioona B-lohko |
14 | 79 % | 65 % | ~1485 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 124 | 59 % | 53 % | 1470 |
| 9-pallo | 2 | 50 % | 38 % | ~1426 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Jari Kraft Iloinen Härkä 3 |
1348 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 28.10.26 | Kalle Lahtinen Pulina |
~1402 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 22.10.26 | Miia Lausmäki Moision Olkkari 2 |
1241 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 08.10.26 | Jari Sipilä Satama 2 |
~1329 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 30.09.26 | Niko Fromholdt Basso 4 |
1384 | 8 | 1–3 | 64 % |
| 23.09.26 | Niklas Elomaa Galaxie Shooters |
1539 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 16.09.26 | Ari "Arska" Tiistola Iloinen Härkä 3 |
1370 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 11.04.26 | Jan Saarinen Iloinen Härkä 3 |
~1470 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 07.04.26 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1471 | 8 | 0–3 | 53 % |
| 24.03.26 | Mika "Lepa" Lehtinen Cantina Pirate |
1274 | 8 | 2–3 | 78 % |
| 03.03.26 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1492 | 8 | 1–3 | 48 % |
| 11.02.26 | Tommi Eräpuro Eku |
1304 | 9 | 3–2 | 73 % |
| 04.02.26 | Nico Vuorinen Tuopin Bilis |
1635 | 8 | 1–3 | 28 % |
| 28.01.26 | Jimi Lehto Iloinen Härkä 3 |
1599 | 8 | 3–0 | 34 % |
| 21.01.26 | Jorma Saari Pulina |
1491 | 8 | 3–2 | 43 % |
| 07.01.26 | Samuli Malka O'bass |
1458 | 8 | 3–2 | 47 % |
| 09.12.25 | Juhani Myllyniemi Eku |
1467 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 02.12.25 | Mika Tuominen Tuopin Bilis |
1564 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 28.10.25 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1540 | 8 | 0–3 | 45 % |
| 14.10.25 | Mika Tuominen Tuopin Bilis |
1563 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 08.10.25 | Nora Räbinä Iloinen Härkä 3 |
1335 | 8 | 3–1 | 69 % |
| 01.10.25 | Lauri Randell Pulina |
1388 | 8 | 1–3 | 58 % |
| 23.09.25 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1491 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 17.09.25 | Petri Parkkinen O'bass |
1453 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 08.04.25 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1464 | 8 | 2–3 | 69 % |
| 26.03.25 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1537 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 27.02.25 | Lauri Randell Pulina |
1389 | 8 | 0–3 | 65 % |
| 04.02.25 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1536 | 8 | 3–1 | 54 % |
| 21.01.25 | Valtteri Rautio Flex Kakkonen |
1484 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 14.01.25 | Martin Markkanen Moision Olkkari 2 |
1479 | 8 | 3–1 | 63 % |
| 08.01.25 | Marko "Sälli" Järvinen Poimari II |
~1500 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 18.12.24 | Mika Miikkulainen Pulina |
1425 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 14.11.24 | Miia Lausmäki Moision Olkkari 2 |
1238 | 8 | 2–3 | 86 % |
| 29.10.24 | Jorma Saari Pulina |
1492 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 15.10.24 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1393 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 01.10.24 | Dani Lintervo Flex Kakkonen |
1340 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 24.09.24 | Martin Markkanen Moision Olkkari 2 |
1477 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 18.09.24 | Antti "Putte" Numminen Poimari II |
1403 | 8 | 3–2 | 78 % |
| 07.03.24 | Jan Rantanen Korona 2 |
1358 | 8 | 1–3 | 66 % |
| 17.01.24 | Valtteri Kulmala Raision Keilis 2 |
1364 | 8 | 2–3 | 66 % |
| 23.03.23 | Jere Salminen Semafori |
1532 | 8 | 2–3 | 35 % |
| 16.02.23 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1552 | 9 | 0–3 | 35 % |
| 26.01.23 | Jouni Tammi OMG! |
1498 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~17.02.21 | Juha Hautakorpi Pub Jaska 3 |
1330 | 8 | 3–0 | 74 % |
| ~03.02.21 | Tuomas Karmisto Aura IV |
1312 | 8 | 3–2 | 79 % |
| ~20.01.21 | Jan Sarell Phoenix |
1472 | 8 | 3–2 | 61 % |
| ~13.01.21 | Toni Ojala Härkä 4 |
1601 | 8 | 0–3 | 31 % |
| ~02.12.20 | Juha Hautakorpi Pub Jaska 3 |
1329 | 8 | 0–3 | 78 % |
| ~04.11.20 | Miska Kivimäki Phoenix |
1387 | 8 | 3–2 | 69 % |
| ~28.10.20 | Ari Nissi Härkä 4 |
1426 | 8 | 3–1 | 59 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29