Markku Taurula
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1365
105 peliä
8-pallo
1373
104 peliä
9-pallo
~1522
1 peliä
Ura
Pelit
105
Voitto-%
40 %
42–63
Erä-%
43 %
166–218
Vire (10 viimeisintä)
VVVHHHVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Eku 5. divisioona |
3 | 100 % | 90 % | 1365 |
| 2025 Eku 4. divisioona |
9 | 22 % | 34 % | 1363 |
| 2024 Eku 4. divisioona |
4 | 0 % | 14 % | 1364 |
| 2023 Eku 4. divisioona |
6 | 50 % | 44 % | 1367 |
| 2022 Eku 3. divisioona |
2 | 50 % | 50 % | 1373 |
| 2020–21 Eku II-Divisioona |
9 | 33 % | 39 % | 1383 |
| 2019–20 Eku bilis II-Divisioona |
5 | 40 % | 45 % | 1386 |
| 2018–19 Eku III-Divisioona |
13 | 31 % | 43 % | 1390 |
| 2017–18 Eku bilis II-Divisioona |
17 | 35 % | 40 % | 1392 |
| 2016–17 Eku bilis I-Divisioona |
3 | 33 % | 46 % | 1395 |
| 2015–16 Surutoin II-Divisioona |
12 | 33 % | 39 % | 1395 |
| 2014–15 D-klubi III-Divisioona |
22 | 59 % | 56 % | ~1400 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 104 | 39 % | 43 % | 1373 |
| 9-pallo | 1 | 100 % | 75 % | ~1522 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Petri Laitinen Pub Heppari |
~1034 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 14.10.26 | Aki Leimala Piilo |
~1118 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 30.09.26 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1335 | 8 | 3–1 | 51 % |
| 11.02.26 | Hanna Iivonen Galaxie 3 |
1402 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 28.01.26 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1359 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 07.01.26 | Alex Himberg Iloinen Härkä 3 |
~1289 | 8 | 2–3 | 61 % |
| 17.12.25 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1641 | 8 | 3–1 | 19 % |
| 03.12.25 | Jorma Saari Pulina |
1491 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 19.11.25 | Olli Enqvist O'bass |
1357 | 8 | 3–1 | 52 % |
| 22.10.25 | Daniel Stenlund Galaxie 3 |
1434 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 08.10.25 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1470 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 17.09.25 | Jimi Lehto Iloinen Härkä 3 |
1597 | 8 | 2–3 | 28 % |
| 29.01.25 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1717 | 8 | 1–3 | 14 % |
| 15.01.25 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 8 | 0–3 | 35 % |
| 04.12.24 | Mika Inermo Bar Koivu 3 |
1480 | 8 | 0–3 | 41 % |
| 25.09.24 | Jesse Murtomäki Galaxie Shooters |
1247 | 8 | 1–3 | 71 % |
| 20.03.24 | Ville Riihimäki GalaX |
1507 | 8 | 0–3 | 57 % |
| 07.02.24 | Jari "Peku" Viljanen Tarkkis |
1628 | 8 | 0–3 | 25 % |
| 24.01.24 | Ville Tuomi Fox |
1477 | 8 | 3–2 | 40 % |
| 22.11.23 | Miikkael "Miksu" Söderlund Galaxie Shooters |
1688 | 8 | 2–3 | 16 % |
| 08.11.23 | Ville Koskinen Pub Linnunrata 1 |
1222 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 01.11.23 | Nico "Hauttis" Hautamäki Phoenix |
1360 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 16.02.23 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 12.10.22 | Markus Kallio Poimari |
1369 | 9 | 3–1 | 62 % |
| ~10.02.21 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1675 | 8 | 0–3 | 17 % |
| ~03.02.21 | Mika Lavi Mr Fox |
1686 | 8 | 1–3 | 17 % |
| ~27.01.21 | Sami Vanne Raision Keilis |
1529 | 8 | 3–1 | 27 % |
| ~13.01.21 | Niko Karhu Empty Pockets |
1479 | 8 | 2–3 | 40 % |
| ~09.12.20 | Jan Rantanen Pub Mänty |
1367 | 8 | 3–2 | 52 % |
| ~02.12.20 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1527 | 8 | 3–2 | 28 % |
| ~18.11.20 | Kimmo Paldanius Mr Fox |
1393 | 8 | 2–3 | 53 % |
| ~28.10.20 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1577 | 8 | 1–3 | 33 % |
| ~07.10.20 | Jarno Suhonen Bar Koivu 2 |
1682 | 8 | 0–3 | 14 % |
| ~04.03.20 | Juho Jalo Basso 3 |
1587 | 8 | 0–3 | 31 % |
| ~20.11.19 | Toni Hannula Satama1 |
1674 | 8 | 1–3 | 20 % |
| ~06.11.19 | Pertti Vigren Naapuri 2 |
1459 | 8 | 3–2 | 50 % |
| ~30.10.19 | Marko Vienonen MysteryPocket |
~1413 | 8 | 3–0 | 50 % |
| ~02.10.19 | Tony Jaekel Mr fox |
1615 | 8 | 2–3 | 18 % |
| ~13.03.19 | Veli-Pekka Heinonen Korona 2 |
1637 | 8 | 1–3 | 39 % |
| ~06.03.19 | Kimi Toivonen Basso 3 |
1381 | 8 | 2–3 | 54 % |
| ~06.02.19 | Jere Lehtilä Ihan Vaan Pubi |
1468 | 8 | 2–3 | 52 % |
| ~30.01.19 | Ari Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1393 | 8 | 3–0 | 46 % |
| ~23.01.19 | Reino Sirén Aura IV |
1472 | 8 | 0–3 | 47 % |
| ~16.01.19 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1543 | 8 | 3–1 | 62 % |
| ~21.11.18 | Markus Poikonen Korona 2 |
1580 | 8 | 1–3 | 24 % |
| ~14.11.18 | Jonne Järvi Basso 3 |
1361 | 8 | 2–3 | 54 % |
| ~31.10.18 | Mika Lehtimäki Jaska 3 |
1359 | 8 | 3–0 | 45 % |
| ~24.10.18 | Sami Elmeranta Ihan Vaan Pubi |
1538 | 8 | 1–3 | 31 % |
| ~17.10.18 | Nora Räbinä Iloinen Härkä 3 |
1347 | 8 | 3–2 | 56 % |
| ~10.10.18 | Jesse Heinonen Aura IV |
~1438 | 8 | 0–3 | 67 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29