Jere Lehtilä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1458
76 peliä
8-pallo
1482
68 peliä
9-pallo
~1458
8 peliä
Ura
Pelit
76
Voitto-%
53 %
40–36
Erä-%
53 %
172–151
Vire (10 viimeisintä)
VHHVHHVHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Galaxie Shooters 4. divisioona |
5 | 40 % | 45 % | 1458 |
| 2025 Galaxie Shooters 4. divisioona |
10 | 40 % | 45 % | 1459 |
| 2024 Galaxie Shooters 4. divisioona |
8 | 50 % | 53 % | 1461 |
| 2023 Galaxie Shooters 4. divisioona |
6 | 50 % | 56 % | 1465 |
| 2022 Galaxie Shooters 3. divisioona |
5 | 40 % | 46 % | 1469 |
| 2020–21 Aura IV IV-Divisioona |
4 | 75 % | 73 % | 1474 |
| 2019–20 IVP IV-Divisioona |
17 | 76 % | 65 % | 1473 |
| 2018–19 Ihan Vaan Pubi III-Divisioona |
12 | 58 % | 57 % | ~1469 |
| 2017–18 Ihan Vaan Pubi 2 III-Divisioona |
9 | 22 % | 35 % | ~1462 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 68 | 54 % | 54 % | 1482 |
| 9-pallo | 8 | 38 % | 44 % | ~1458 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Make Lintula Satama 2 |
1485 | 8 | 3–2 | 45 % |
| 22.10.26 | Iisko Toivonen Basso 4 |
1517 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 07.10.26 | Jimi Lehto Iloinen Härkä 3 |
1599 | 8 | 2–3 | 31 % |
| 01.10.26 | Antti Pietola Pulina |
1216 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 17.09.26 | Henri Laiho Pub Linnunpönttö |
1554 | 9 | 0–3 | 40 % |
| 05.02.26 | Mika Keto Cantina Pirate |
1450 | 8 | 2–3 | 53 % |
| 22.01.26 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1641 | 9 | 3–2 | 33 % |
| 11.12.25 | Ville Tuomi O'bass |
1471 | 8 | 1–3 | 46 % |
| 02.12.25 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1540 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 27.11.25 | Heikki Vihervirta Eku |
1427 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 13.11.25 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1451 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 30.10.25 | Mikko Säteri Iloinen Härkä 3 |
1280 | 9 | 1–3 | 79 % |
| 02.10.25 | Sami Gyalog Tuopin Bilis |
1300 | 8 | 2–3 | 76 % |
| 23.09.25 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1451 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 18.09.25 | Jorma Saari Pulina |
1491 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 13.03.25 | Jeremi "dj" Roivas Bar Koivu 3 |
1438 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 05.03.25 | Jeremi "dj" Roivas Bar Koivu 3 |
1438 | 8 | 2–3 | 59 % |
| 21.01.25 | Anders Sandell Phoenix |
1484 | 9 | 3–1 | 51 % |
| 12.12.24 | Teemu Tuparinne Jams |
1413 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 13.11.24 | Tommi Eräpuro Eku |
1312 | 9 | 3–2 | 67 % |
| 30.10.24 | Sami Gyalog Tuopin Bilis |
1300 | 8 | 2–3 | 78 % |
| 25.09.24 | Heikki Vihervirta Eku |
1427 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 18.09.24 | Jeremi "dj" Roivas Bar Koivu 3 |
1438 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 04.04.24 | Mikko Nissilä Fox |
1607 | 8 | 2–3 | 38 % |
| 19.03.24 | Timo Takala Pub Linnunrata 1 |
1482 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 07.03.24 | Tommi Kankare Tarkkis |
1450 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 05.12.23 | Juha Hautakorpi Jaska |
1347 | 8 | 2–3 | 73 % |
| 16.11.23 | Jerry Tuominen Tarkkis |
1493 | 8 | 3–1 | 41 % |
| 18.10.23 | Niko "Jallu" Jalonen GalaX |
~1282 | 8 | 3–2 | 73 % |
| 22.03.23 | Jani Rautio OMG! |
1551 | 8 | 3–2 | 60 % |
| 09.02.23 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1465 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 03.11.22 | Harry Vihervirta Eku |
1598 | 9 | 2–3 | 37 % |
| 19.10.22 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1611 | 9 | 2–3 | 39 % |
| 05.10.22 | Timo Sipilä Poimari |
1538 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~09.12.20 | William Karlsson Höveli 2 |
1417 | 8 | 3–0 | 51 % |
| ~18.11.20 | Eero Kaunisto Galaxie 3 |
1468 | 8 | 3–0 | 34 % |
| ~21.10.20 | Miikka Härö Höveli 2 |
~1437 | 8 | 3–1 | 45 % |
| ~07.10.20 | Tuomas Laine Härkä 4 |
1333 | 8 | 2–3 | 66 % |
| ~11.03.20 | – Moision Olkkari 2 |
8 | luovutus | ||
| ~26.02.20 | Rabi Rantanen Lindan Pojat |
1307 | 8 | 3–1 | 69 % |
| ~12.02.20 | Juha Linkinen Cotton II |
1436 | 8 | 1–3 | 69 % |
| ~05.02.20 | Timo Sipilä Poimari2 |
1522 | 8 | 0–3 | 54 % |
| ~29.01.20 | Ramiro Virolainen Phoenix |
~1478 | 8 | 3–2 | 48 % |
| ~22.01.20 | William Karlsson Höveli2 |
1425 | 8 | 3–0 | 45 % |
| ~15.01.20 | Heikki "Mestariampuja" Ranne Pocket Papat |
1406 | 8 | 3–1 | 57 % |
| ~08.01.20 | Juha Hautakorpi Jaska 3 |
1324 | 8 | 3–2 | 73 % |
| ~01.01.20 | Kai Laine Höveli1 |
1518 | 8 | 2–3 | 42 % |
| ~11.12.19 | Toni Koski Pirate |
1433 | 8 | 3–2 | 56 % |
| ~04.12.19 | Seppo Lehto Moision Olkkari 2 |
~1368 | 8 | 3–2 | 63 % |
| ~20.11.19 | Linda Joutsijärvi Lindan Pojat |
1216 | 8 | 3–0 | 83 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29