Aatu Niemelä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1473
60 peliä
8-pallo
1501
33 peliä
9-pallo
1475
27 peliä
Ura
Pelit
60
Voitto-%
62 %
37–23
Erä-%
57 %
142–107
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVVVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Cantina Pirate 3. divisioona |
8 | 75 % | 61 % | 1473 |
| 2025 Cantina Pirate 4. divisioona |
24 | 62 % | 61 % | 1471 |
| 2024 Cantina Pirate 5. divisioona |
16 | 69 % | 60 % | 1464 |
| 2023 Flex Kakkonen 5. divisioona |
12 | 42 % | 43 % | ~1449 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 33 | 67 % | 60 % | 1501 |
| 9-pallo | 27 | 56 % | 54 % | 1475 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Joonas Grönberg Semafori |
1437 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 27.10.26 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1654 | 8 | 0–3 | 28 % |
| 22.10.26 | Toni Koski Höveli 1 |
1401 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 13.10.26 | Samuli Malka O'bass |
1459 | 8 | 3–1 | 53 % |
| 08.10.26 | Teemu Loponen Jams |
1402 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 29.09.26 | Joni Laiho Pub Jaska |
1455 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 22.09.26 | Tony Launilahti Bar Koivu 2 |
1457 | 8 | 3–0 | 47 % |
| 16.09.26 | Tommi Peltonen Semafori |
1410 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 11.04.26 | Jari Saari Tuopin Bilis |
1418 | 9 | 2–3 | 54 % |
| 11.04.26 | Veikko Lehtinen Tuopin Bilis |
1319 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 07.04.26 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1456 | 8 | 3–0 | 47 % |
| 31.03.26 | Jani Heikkilä Galaxie 3 |
1404 | 9 | 3–2 | 56 % |
| 24.03.26 | Hanna Iivonen Galaxie 3 |
1402 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 10.02.26 | Antti Pietola Pulina |
1216 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 05.02.26 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1424 | 8 | 3–1 | 53 % |
| 27.01.26 | Olli Enqvist O'bass |
1358 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 20.01.26 | Alex Himberg Iloinen Härkä 3 |
~1289 | 8 | 3–0 | 66 % |
| 14.01.26 | Tommi Eräpuro Eku |
1304 | 9 | 1–3 | 65 % |
| 06.01.26 | Oula Tuomi Tuopin Bilis |
1368 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 16.12.25 | Jere Gröndahl Galaxie 3 |
1307 | 9 | 3–2 | 63 % |
| 02.12.25 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1492 | 8 | 2–3 | 47 % |
| 27.11.25 | Ville Tuomi O'bass |
1471 | 9 | 2–3 | 40 % |
| 19.11.25 | Jari Kraft Iloinen Härkä 3 |
1348 | 8 | 3–2 | 69 % |
| 11.11.25 | Tommi Eräpuro Eku |
1305 | 9 | 3–0 | 63 % |
| 05.11.25 | Veikko Lehtinen Tuopin Bilis |
1319 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 28.10.25 | Simo Hattara Galaxie 3 |
~1339 | 9 | 3–0 | 42 % |
| 21.10.25 | Mikko Harju Pulina |
~1535 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 16.10.25 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1313 | 9 | 3–2 | 62 % |
| 07.10.25 | Petri Parkkinen O'bass |
1453 | 8 | 2–3 | 41 % |
| 30.09.25 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1501 | 9 | 3–0 | 32 % |
| 24.09.25 | Mika Hiekkamäki Eku |
1401 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 16.09.25 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1640 | 9 | 2–3 | 21 % |
| 12.04.25 | Lenni Laheila Poimari II |
~1428 | 8 | 3–1 | 38 % |
| 12.04.25 | Antti Veijola Poimari II |
~1170 | 8 | 3–1 | 75 % |
| 08.04.25 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1459 | 8 | 3–2 | 31 % |
| 02.04.25 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1527 | 8 | 2–3 | 26 % |
| 26.03.25 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1527 | 8 | 3–2 | 23 % |
| 11.03.25 | Susanna Skog Flex Kakkonen |
1236 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 04.03.25 | Juha Salonen Flex Kakkonen |
~1101 | 9 | 3–0 | 75 % |
| 25.02.25 | Markus Andersson Poimari II |
1370 | 9 | 1–3 | 40 % |
| 04.02.25 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1451 | 8 | 1–3 | 35 % |
| 14.01.25 | Valtteri Rautio Flex Kakkonen |
1484 | 9 | 3–2 | 27 % |
| 18.12.24 | Joni Peippo Poimari II |
1378 | 9 | 3–1 | 36 % |
| 10.12.24 | Jari Saari Pulina |
1416 | 9 | 3–0 | 26 % |
| 12.11.24 | Susanna Skog Flex Kakkonen |
1236 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 05.11.24 | Matti Häkkänen Moision Olkkari 2 |
1219 | 9 | 3–0 | 56 % |
| 23.10.24 | Jorma Saari Pulina |
1492 | 8 | 0–3 | 17 % |
| 19.09.24 | Martin Markkanen Moision Olkkari 2 |
1477 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 12.03.24 | Jasper Kujala Cantina 5 |
~1337 | 9 | 3–1 | 31 % |
| 05.03.24 | Jarmo Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1322 | 9 | 1–3 | 33 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29