Jouni Tammi
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1502
73 peliä
8-pallo
1528
71 peliä
9-pallo
~1400
2 peliä
Ura
Pelit
73
Voitto-%
49 %
36–37
Erä-%
50 %
150–150
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVVHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 OMG! 1. divisioona |
1 | 0 % | 0 % | 1502 |
| 2025 OMG! 2. divisioona |
18 | 56 % | 53 % | 1503 |
| 2024 OMG! 2. divisioona |
15 | 33 % | 44 % | 1504 |
| 2023 OMG! 3. divisioona |
20 | 55 % | 52 % | 1503 |
| 2022 OMG! 3. divisioona |
15 | 60 % | 56 % | ~1500 |
| 2017–18 Pub Jaska3 IV-Divisioona |
4 | 25 % | 40 % | ~1500 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 71 | 51 % | 51 % | 1528 |
| 9-pallo | 2 | 0 % | 22 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.26 | Marianne Rusi Pirate V |
1410 | 8 | 0–3 | 69 % |
| 17.03.26 | Eetu Oksanen Poimari |
1576 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 11.03.26 | Pasi Suominen Poimari |
1418 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 04.03.26 | Eetu Oksanen Poimari |
1576 | 8 | 3–0 | 41 % |
| 26.02.26 | Tomi Vasama Taurus Iloinen Härkä |
~1390 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 11.02.26 | Jukka Virtanen Pirates |
1296 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 04.02.26 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 29.01.26 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1316 | 9 | 0–4 | 84 % |
| 15.01.26 | Mika Lehtimäki Jaska |
1353 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 07.01.26 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 8 | 3–1 | 29 % |
| 18.12.25 | Petri Nummi Taurus Iloinen Härkä |
1580 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 03.12.25 | Markus Andersson Poimari |
1365 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 20.11.25 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1633 | 8 | 2–3 | 33 % |
| 12.11.25 | Antti Nummelin Jaska |
1454 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 28.10.25 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1563 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 15.10.25 | Eetu Oksanen Poimari |
1575 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 09.10.25 | Riku Hautamäki Basso 3 |
1538 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 24.09.25 | Mika Lehtimäki Jaska |
1353 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 16.09.25 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 8 | 0–3 | 26 % |
| 02.04.25 | Jarno Heinonen Talli |
1575 | 9 | 2–3 | 36 % |
| 05.03.25 | Mika Lavi Fox |
1675 | 8 | 2–3 | 24 % |
| 27.02.25 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1715 | 8 | 1–3 | 20 % |
| 13.02.25 | Ville Sarkki Satama 1 |
1527 | 8 | 3–1 | 47 % |
| 30.01.25 | Markus Kanervo Talli |
1581 | 8 | 3–2 | 34 % |
| 22.01.25 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1403 | 8 | 1–3 | 67 % |
| 09.01.25 | Marko Kolehmainen Fox |
1610 | 8 | 3–1 | 31 % |
| 18.12.24 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1886 | 8 | 0–3 | 9 % |
| 21.11.24 | Jari Kraft Raision Keilis |
1346 | 8 | 2–3 | 72 % |
| 06.11.24 | Mikko Nissilä Fox |
1609 | 8 | 1–3 | 39 % |
| 31.10.24 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1820 | 8 | 2–3 | 10 % |
| 23.10.24 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1649 | 8 | 3–2 | 25 % |
| 10.10.24 | Jussi Korhonen Talli |
1544 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 02.10.24 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1650 | 8 | 3–2 | 30 % |
| 19.09.24 | Tony Jaekel Fox |
1587 | 8 | 2–3 | 28 % |
| 20.04.24 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1635 | 8 | 2–3 | 25 % |
| 20.04.24 | Teemu Pursiainen Satama 1 |
1431 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 20.04.24 | Teijo "Tepi" Holmsten PocketPapat |
1441 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 20.04.24 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1490 | 8 | 0–3 | 51 % |
| 21.03.24 | Jonne Rinne Höveli 1 |
1423 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 13.03.24 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1372 | 8 | 2–3 | 68 % |
| 06.03.24 | Matti Stenholm Semafori |
1380 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 28.02.24 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1636 | 8 | 3–2 | 23 % |
| 08.02.24 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1489 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 31.01.24 | Nico Vierikko Pirates |
1384 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 24.01.24 | Ilkka Yliportimo Höveli 1 |
1533 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 13.12.23 | Toni Hannula Satama 1 |
1688 | 8 | 1–3 | 21 % |
| 30.11.23 | Heikki "Mestariampuja" Ranne PocketPapat |
1394 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 23.11.23 | Roni Ruohonen Pirates |
1663 | 8 | 0–3 | 28 % |
| 16.11.23 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1732 | 8 | 1–3 | 15 % |
| 02.11.23 | Henri Lehtonen Semafori |
1511 | 8 | 0–3 | 48 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29