Timo Takala
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1482
58 peliä
8-pallo
1485
56 peliä
9-pallo
~1500
2 peliä
Ura
Pelit
58
Voitto-%
57 %
33–25
Erä-%
54 %
125–105
Vire (10 viimeisintä)
VVHVHHHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pub Linnunpönttö 4. divisioona |
3 | 67 % | 58 % | 1482 |
| 2025 Linnunpönttö 5. divisioona |
12 | 50 % | 52 % | 1482 |
| 2024 Pub Linnunrata 1 4. divisioona |
15 | 60 % | 59 % | 1483 |
| 2023 Pub Linnunrata 1 4. divisioona |
12 | 50 % | 48 % | 1482 |
| 2022 Pub Linnunrata 1 5. divisioona |
13 | 69 % | 58 % | ~1480 |
| 2014–15 BK-1 III-Divisioona |
3 | 33 % | 43 % | ~1500 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 56 | 55 % | 54 % | 1485 |
| 9-pallo | 2 | 100 % | 75 % | ~1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Cim Sundin Pulina |
1363 | 9 | 3–2 | 66 % |
| 29.09.26 | Toni Laine Satama 2 |
~1200 | 9 | 3–0 | 72 % |
| 17.09.26 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1424 | 8 | 1–3 | 58 % |
| 11.04.26 | Katja Nikkarla Fox 2 |
~1120 | 8 | 3–0 | 89 % |
| 11.04.26 | Marko Nurmi Fox 2 |
1645 | 8 | 0–3 | 29 % |
| 31.03.26 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 2 |
1397 | 8 | 2–3 | 65 % |
| 26.03.26 | Juha Hirvonen Moision Olkkari 2 |
1593 | 8 | 2–3 | 36 % |
| 05.03.26 | Niko Leikama Parakorona |
1490 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 26.02.26 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1335 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 05.02.26 | Timo Ahokari Pub Heppari |
1250 | 8 | 1–3 | 80 % |
| 29.01.26 | Martin Markkanen Moision Olkkari 2 |
1488 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 22.01.26 | Jouni Wallin Parakorona |
~1350 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 11.12.25 | Janne Järvelä Flex 2 |
1659 | 8 | 3–2 | 27 % |
| 27.11.25 | Martin Markkanen Moision Olkkari 2 |
1487 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 13.11.25 | Juha Hassinen Fox 2 |
~1200 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 01.04.25 | Tommi Kankare Jams |
1452 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 18.03.25 | Mika Hiekkamäki Eku |
1400 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 04.03.25 | Heikki Vihervirta Eku |
1428 | 8 | 0–3 | 62 % |
| 27.02.25 | Hannu Moilanen Bar Koivu 3 |
1652 | 8 | 1–3 | 28 % |
| 11.02.25 | Mika Tuominen Tuopin Bilis |
1558 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 28.01.25 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 8 | 3–1 | 47 % |
| 07.01.25 | Heikki Vihervirta Eku |
1428 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 17.12.24 | Samu Lahti Bar Koivu 3 |
1191 | 8 | 2–3 | 90 % |
| 03.12.24 | Tommi Kankare Jams |
1451 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 26.11.24 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1313 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 12.11.24 | Elias Vanhapaasto Phoenix |
~1180 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 31.10.24 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 3 |
1434 | 8 | 3–0 | 46 % |
| 17.10.24 | Tommi Kankare Jams |
1451 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 08.10.24 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1491 | 8 | 0–3 | 45 % |
| 17.09.24 | Jaani Snellman Eku |
1486 | 8 | 3–2 | 47 % |
| 04.04.24 | Robin Aaltonen Tarkkis |
1640 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 27.03.24 | Jari "Peku" Viljanen Tarkkis |
1628 | 8 | 2–3 | 29 % |
| 19.03.24 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1466 | 8 | 3–2 | 42 % |
| 07.03.24 | Teijo Heikkinen Phoenix |
1599 | 8 | 3–1 | 24 % |
| 28.02.24 | Perttu Potinkara Eku |
1327 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 15.02.24 | Jamo Kuusisto Tarkkis |
~1470 | 8 | 3–1 | 38 % |
| 06.02.24 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1442 | 8 | 3–2 | 38 % |
| 25.01.24 | Janne Haltia Basso 3 |
1574 | 8 | 0–3 | 23 % |
| 05.12.23 | Niko "Jallu" Jalonen GalaX |
~1280 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 23.11.23 | Sami Hovi Jaska |
1668 | 8 | 1–3 | 66 % |
| 02.11.23 | Jerry Tuominen Tarkkis |
1493 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 03.10.23 | Roope Vähätalo GalaX |
1605 | 8 | 1–3 | 63 % |
| 22.04.23 | Sehmus Örs Pirates |
1419 | 8 | 2–3 | 61 % |
| 22.04.23 | Sehmus Örs Pirates |
1419 | 8 | 2–3 | 61 % |
| 22.04.23 | Nico Vierikko Pirates |
1380 | 8 | 3–2 | 70 % |
| 11.04.23 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1353 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 06.04.23 | Matti Finnholm Cotton II |
1430 | 8 | 0–3 | 61 % |
| 29.03.23 | Matti Finnholm Cotton II |
1430 | 8 | 3–2 | 60 % |
| 21.03.23 | Juuso Kuopila Talli 2 |
1325 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 07.03.23 | Ilkka Yliportimo Höveli 2 |
1523 | 8 | 3–2 | 64 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29