Jouni Reinikainen
Iloinen Härkä 3
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1338
93 peliä
8-pallo
1315
70 peliä
9-pallo
~1460
10 peliä
Ura
Pelit
93
Voitto-%
42 %
39–54
Erä-%
47 %
154–174
Vire (10 viimeisintä)
HVVHVVVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Iloinen Härkä 3 6. divisioona |
8 | 75 % | 62 % | 1338 |
| 2023 Iloinen Härkä 3 5. divisioona |
6 | 0 % | 33 % | 1337 |
| 2022 Iloinen Härkä 3 4. divisioona |
10 | 20 % | 41 % | 1340 |
| 2020–21 Höveli 2 IV-Divisioona |
2 | 0 % | 33 % | 1351 |
| 2019–20 Höveli2 IV-Divisioona |
12 | 50 % | 48 % | 1357 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
4 | 0 % | 29 % | 1362 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
7 | 14 % | 40 % | 1368 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 4 III-Divisioona A-lohko |
9 | 56 % | 50 % | 1377 |
| 2015–16 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona A-lohko |
8 | 62 % | 58 % | 1385 |
| 2014–15 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
14 | 29 % | 39 % | 1391 |
| 2013–14 Iloinen Härkä 3 II-Divisioona |
13 | 77 % | 69 % | ~1400 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 13 | 77 % | 69 % | – |
| 8-pallo | 70 | 33 % | 43 % | 1315 |
| 9-pallo | 10 | 60 % | 56 % | ~1460 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.25 | Petri Parkkinen O'bass |
1454 | 9 | 2–3 | 29 % |
| 18.12.24 | Memma Tarvainen Parakorona |
1263 | 9 | 3–2 | 54 % |
| 26.11.24 | Jarkko Saari Höveli 2 |
~1080 | 9 | 3–0 | 77 % |
| 06.11.24 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1336 | 8 | 1–3 | 58 % |
| 30.10.24 | Johanna Salonen Parakorona |
~1150 | 9 | 3–1 | 72 % |
| 15.10.24 | Timo Ahokari Heppari |
1259 | 8 | 3–1 | 49 % |
| 25.09.24 | Deniz Uzunkodalak Cantina 5 |
~1250 | 9 | 3–1 | 47 % |
| 17.09.24 | Atte Sundqvist Par Rocks 2 |
~1180 | 8 | 3–2 | 38 % |
| 19.03.24 | Jari Salakka Höveli 2 |
1169 | 9 | 2–3 | 73 % |
| 31.01.24 | Janne Valsta Koivu 3 |
1312 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 29.11.23 | Ari Jaakkola Höveli 2 |
1266 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 15.11.23 | Dani Lintervo Flex Kakkonen |
1341 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 18.10.23 | Tony Lundman Koivu 3 |
~1360 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 11.10.23 | Lauri Randell Pulina |
1386 | 8 | 2–3 | 59 % |
| 22.03.23 | Antti Nummelin Jaska |
1451 | 9 | 1–3 | 40 % |
| 15.02.23 | Tommi Kankare Tarkkis |
1449 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 01.02.23 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1521 | 8 | 2–3 | 40 % |
| 25.01.23 | Juha Hautakorpi Jaska |
1342 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 19.01.23 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1518 | 8 | 2–3 | 26 % |
| 14.12.22 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 0–3 | 52 % |
| 08.12.22 | Tommi Kankare Tarkkis |
1449 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 22.11.22 | Kalevi Kuusinen Cantina Pirate |
~1400 | 8 | 2–3 | 68 % |
| 16.11.22 | Juha Hautakorpi Jaska |
1341 | 9 | 3–0 | 62 % |
| 19.10.22 | Noah Louhe Tarkkis |
~1300 | 9 | 3–2 | 64 % |
| ~27.01.21 | Jani Kallioinen Galaxie 3 |
1424 | 8 | 2–3 | 51 % |
| ~11.11.20 | Jani Heikkilä Galaxie 3 |
1403 | 8 | 1–3 | 61 % |
| ~11.03.20 | Eetu Oksanen Poimari2 |
1564 | 8 | 0–3 | 41 % |
| ~04.03.20 | Jesse Huhtanen Höveli1 |
1637 | 8 | 3–1 | 24 % |
| ~05.02.20 | Teijo Heikkinen Lindan Pojat |
1606 | 8 | 3–1 | 20 % |
| ~29.01.20 | Hannu Santaluoto Pirate |
1457 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~22.01.20 | Jussi Nohkola IVP |
1410 | 8 | 2–3 | 51 % |
| ~15.01.20 | Markus Andersson Cotton II |
1355 | 8 | 1–3 | 66 % |
| ~08.01.20 | Seppo Pihlajamäki Moision Olkkari 2 |
~1040 | 8 | 3–1 | 91 % |
| ~04.12.19 | Timo Sipilä Poimari2 |
1521 | 8 | 0–3 | 52 % |
| ~27.11.19 | Petri Lempinen Höveli1 |
1742 | 8 | 3–2 | 10 % |
| ~20.11.19 | Juha Hautakorpi Jaska 3 |
1323 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~30.10.19 | Fuat Ekinci Pirate |
~1470 | 8 | 0–3 | 76 % |
| ~09.10.19 | Jan Ilkka Moision Olkkari 2 |
1235 | 8 | 3–0 | 75 % |
| ~06.03.19 | Antton Laine Korona 2 |
1523 | 8 | 1–3 | 48 % |
| ~06.02.19 | Mika Lehtimäki Jaska 3 |
1357 | 8 | 2–3 | 48 % |
| ~14.11.18 | Markus Poikonen Korona 2 |
1580 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~10.10.18 | Riku Lehto Ihan Vaan Pubi |
1303 | 8 | 2–3 | 65 % |
| ~04.04.18 | Antton Laine Korona 2 |
1511 | 8 | 2–3 | 61 % |
| ~07.03.18 | Jussi Korhonen Tapper`s InnTres |
1580 | 8 | 1–3 | 23 % |
| ~14.02.18 | Kai Laine Höveli 2 |
1509 | 8 | 1–3 | 44 % |
| ~22.11.17 | Teemu Ketola G 6 |
1514 | 8 | 2–3 | 64 % |
| ~15.11.17 | Sami Vuorisalo Tapper`s InnTres |
1612 | 8 | 1–3 | 26 % |
| ~01.11.17 | Titta Halonen Höveli 2 |
1220 | 8 | 2–3 | 78 % |
| ~04.10.17 | Henry Haapa-alho Ihan Vaan Pubi 2 |
~1250 | 8 | 3–0 | 62 % |
| ~05.04.17 | Tomi Hämälainen Satama |
1643 | 8 | 0–3 | 29 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29