Jyri Nurmi
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1446
171 peliä
8-pallo
1495
139 peliä
9-pallo
~1410
19 peliä
Ura
Pelit
171
Voitto-%
54 %
92–79
Erä-%
52 %
335–311
Vire (10 viimeisintä)
HVHHHHHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Galaxie 3 4. divisioona |
6 | 17 % | 32 % | 1446 |
| 2025 Galaxie 3 4. divisioona |
25 | 68 % | 61 % | 1449 |
| 2024 Galaxie 3 5. divisioona |
12 | 58 % | 53 % | 1451 |
| 2023 Galaxie 3 2. divisioona |
5 | 20 % | 39 % | 1452 |
| 2022 Galaxie 3 3. divisioona |
10 | 50 % | 50 % | 1454 |
| 2020–21 Galaxie 3 IV-Divisioona |
10 | 70 % | 59 % | 1459 |
| 2019–20 Galaxie 3 III-Divisioona |
14 | 43 % | 46 % | 1459 |
| 2018–19 Galaxie 3 III-Divisioona |
14 | 50 % | 47 % | 1462 |
| 2017–18 Galaxie3 III-Divisioona |
16 | 81 % | 67 % | 1466 |
| 2016–17 Galaxie 3 II-Divisioona |
18 | 39 % | 45 % | 1461 |
| 2015–16 Galaxie 3 III-Divisioona A-lohko |
14 | 57 % | 57 % | 1458 |
| 2014–15 Galaxie 3 II-Divisioona |
14 | 36 % | 41 % | 1453 |
| 2013–14 Galaxie 3 II-Divisioona |
13 | 62 % | 56 % | ~1450 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 13 | 62 % | 56 % | – |
| 8-pallo | 139 | 56 % | 53 % | 1495 |
| 9-pallo | 19 | 32 % | 43 % | ~1410 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Jimi Lehto Iloinen Härkä 3 |
1599 | 8 | 2–3 | 29 % |
| 22.10.26 | Anni Vartiainen Moision Olkkari 2 |
~1160 | 9 | 3–0 | 82 % |
| 14.10.26 | Anders Sandell Pub Linnunpönttö |
1488 | 9 | 0–3 | 46 % |
| 08.10.26 | Sami Ek Satama 2 |
1306 | 9 | 2–3 | 75 % |
| 23.09.26 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1472 | 8 | 0–3 | 50 % |
| 16.09.26 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1240 | 8 | 0–3 | 80 % |
| 11.04.26 | Ari "Arska" Tiistola Iloinen Härkä 3 |
1371 | 9 | 1–3 | 61 % |
| 11.04.26 | Ari "Arska" Tiistola Iloinen Härkä 3 |
1371 | 9 | 3–1 | 61 % |
| 07.04.26 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1394 | 9 | 3–0 | 60 % |
| 31.03.26 | Lauri "Lape" Koski Cantina Pirate |
1413 | 9 | 3–2 | 55 % |
| 17.03.26 | Jani "Kantsa" Kallio Galaxie Shooters |
1340 | 9 | 3–0 | 74 % |
| 12.03.26 | Niklas Elomaa Galaxie Shooters |
1538 | 8 | 0–3 | 45 % |
| 03.03.26 | Tomi Niemi Galaxie Shooters |
1504 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 25.02.26 | Mika "Lepa" Lehtinen Cantina Pirate |
1274 | 8 | 1–3 | 80 % |
| 11.02.26 | Ari Laakso Eku |
~1390 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 04.02.26 | Mika Tuominen Tuopin Bilis |
1564 | 9 | 0–3 | 41 % |
| 21.01.26 | Santtu Kiviniemi Pulina |
~1300 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 13.01.26 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1492 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 07.01.26 | Petri Parkkinen O'bass |
1452 | 9 | 1–3 | 45 % |
| 09.12.25 | Mika Hiekkamäki Eku |
1402 | 8 | 1–3 | 64 % |
| 02.12.25 | Veikko Lehtinen Tuopin Bilis |
1319 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 25.11.25 | Alex Himberg Iloinen Härkä 3 |
~1290 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 18.11.25 | Antti Pietola Pulina |
1216 | 8 | 3–2 | 84 % |
| 13.11.25 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1459 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 28.10.25 | Mika "Lepa" Lehtinen Cantina Pirate |
1272 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 22.10.25 | Heikki Vihervirta Eku |
1427 | 8 | 3–0 | 52 % |
| 14.10.25 | Oula Tuomi Tuopin Bilis |
1368 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 08.10.25 | Ari Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1369 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 01.10.25 | Julia Koponen Pulina |
~1130 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 23.09.25 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1459 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 17.09.25 | Kimmo Paldanius O'bass |
1413 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 08.04.25 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1537 | 8 | 1–3 | 46 % |
| 26.03.25 | Jukka Virtanen Cantina Pirate |
1299 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 04.02.25 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1461 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 21.01.25 | Susanna Skog Flex Kakkonen |
1236 | 8 | 1–3 | 80 % |
| 14.01.25 | Matti Häkkänen Moision Olkkari 2 |
1220 | 9 | 1–3 | 87 % |
| 03.12.24 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1535 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 14.11.24 | Martin Markkanen Moision Olkkari 2 |
1478 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 07.11.24 | Antti "Putte" Numminen Poimari II |
1403 | 8 | 3–2 | 70 % |
| 29.10.24 | Lauri Randell Pulina |
1389 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 15.10.24 | Tero Lindroos Cantina Pirate |
~1310 | 9 | 1–3 | 75 % |
| 01.10.24 | Jesse Kärki Flex Kakkonen |
~1290 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 18.09.24 | Antti Veijola Poimari II |
~1170 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 08.02.24 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1466 | 8 | 3–2 | 55 % |
| 13.12.23 | Jarno Heikkilä Proffa 2 |
1652 | 9 | 0–3 | 20 % |
| 28.11.23 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1470 | 9 | 2–3 | 51 % |
| 22.11.23 | Juha Jääskeläinen Poimari |
1594 | 9 | 2–3 | 34 % |
| 02.11.23 | Markus Poikonen Korona 2 |
1550 | 8 | 2–3 | 35 % |
| 22.04.23 | Heikki Virta Poimari |
1369 | 9 | 2–3 | 69 % |
| 16.03.23 | Teemu Passoja Proffa 2 |
1315 | 8 | 1–3 | 60 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29