Niko Karhu
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1482
198 peliä
8-pallo
1524
186 peliä
9-pallo
~1375
11 peliä
10-pallo
~1386
1 peliä
Ura
Pelit
198
Voitto-%
45 %
89–109
Erä-%
47 %
372–415
Vire (10 viimeisintä)
VHHHHVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Empty Pockets 2. divisioona |
4 | 25 % | 42 % | 1482 |
| 2025 Empty Pockets 3. divisioona |
18 | 50 % | 48 % | 1483 |
| 2024 Empty Pockets 3. divisioona |
18 | 39 % | 48 % | 1484 |
| 2023 Empty Pockets 3. divisioona |
27 | 52 % | 52 % | 1483 |
| 2022 Empty Pockets 3. divisioona |
15 | 33 % | 38 % | 1477 |
| 2020–21 Empty Pockets II-Divisioona |
15 | 60 % | 52 % | 1479 |
| 2019–20 Empty Pockets II-Divisioona |
13 | 31 % | 37 % | 1479 |
| 2018–19 Empty Pockets II-Divisioona |
20 | 60 % | 56 % | 1482 |
| 2017–18 Empty pockets II-Divisioona |
14 | 36 % | 43 % | 1480 |
| 2016–17 Empty pockets II-Divisioona |
21 | 43 % | 49 % | 1478 |
| 2015–16 Pocket 3 II-Divisioona |
15 | 33 % | 41 % | 1473 |
| 2014–15 Pocket 3 II-Divisioona |
18 | 50 % | 48 % | ~1470 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 186 | 46 % | 48 % | 1524 |
| 9-pallo | 11 | 27 % | 38 % | ~1375 |
| 10-pallo | 1 | 0 % | 40 % | ~1386 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Kristian "Krisu" Stenroos Habby Bull |
1498 | 8 | 3–2 | 47 % |
| 15.10.26 | Sauli Rautsala Cotton 1 |
~1365 | 8 | 2–3 | 68 % |
| 07.10.26 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1644 | 10 | 2–3 | 30 % |
| 15.09.26 | Tero Kangasjärvi Korona 2 |
~1494 | 8 | 1–3 | 59 % |
| 11.04.26 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1573 | 8 | 1–3 | 37 % |
| 07.04.26 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1454 | 8 | 3–1 | 54 % |
| 26.03.26 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1454 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 19.03.26 | Teemu Vastamäki Jams |
~1566 | 8 | 3–2 | 38 % |
| 12.03.26 | Teemu Vastamäki Jams |
~1566 | 8 | 3–2 | 36 % |
| 05.03.26 | Jari "Peku" Viljanen Jams |
1630 | 8 | 3–1 | 28 % |
| 26.02.26 | Mika Lauri Cotton 1 |
1368 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 20.01.26 | Tony Launilahti Bar Koivu 3 |
1459 | 8 | 3–2 | 48 % |
| 09.12.25 | Santeri Kallio Korona 2 |
~1497 | 8 | 2–3 | 68 % |
| 27.11.25 | Teemu Loponen Jams |
1403 | 9 | 1–3 | 60 % |
| 13.11.25 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1326 | 8 | 3–2 | 70 % |
| 04.11.25 | Joonas Grönberg Semafori |
1436 | 9 | 0–3 | 54 % |
| 30.10.25 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1474 | 8 | 0–3 | 53 % |
| 21.10.25 | Marko Savolainen Korona 2 |
1494 | 8 | 3–0 | 49 % |
| 08.10.25 | Jerry Tuominen Jams |
1484 | 9 | 1–3 | 49 % |
| 01.10.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1545 | 9 | 1–3 | 48 % |
| 23.09.25 | Teemu Pursiainen Höveli 1 |
1428 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 16.09.25 | Kalle Uro Semafori |
1610 | 8 | 3–2 | 39 % |
| 03.04.25 | Henri Huurre Basso 3 |
1586 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 27.03.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1650 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 25.02.25 | Henri Huurre Basso 3 |
1585 | 8 | 3–0 | 39 % |
| 13.02.25 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1724 | 8 | 2–3 | 17 % |
| 05.02.25 | Marko Linke Jaska |
1716 | 8 | 1–3 | 22 % |
| 28.01.25 | Kalle Uro Semafori |
1607 | 8 | 2–3 | 36 % |
| 14.01.25 | Sami Saksi Proffa 2 |
1399 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 07.01.25 | Kristian "Krisu" Stenroos GalaX |
1492 | 8 | 3–0 | 49 % |
| 11.12.24 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1725 | 8 | 1–3 | 18 % |
| 28.11.24 | Kalle Uro Semafori |
1607 | 8 | 3–2 | 36 % |
| 20.11.24 | Panikos Cleanthous Pirates |
1474 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 13.11.24 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1630 | 8 | 1–3 | 33 % |
| 07.11.24 | Jani "Kantsa" Kallio GalaX |
1340 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 31.10.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1512 | 8 | 2–3 | 44 % |
| 22.10.24 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1521 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 16.10.24 | Marko Linke Jaska |
1715 | 8 | 2–3 | 26 % |
| 08.10.24 | Sami Aikio Semafori |
1487 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 26.09.24 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1461 | 8 | 3–2 | 48 % |
| 20.04.24 | Timo Vihersaari PocketPapat |
1429 | 9 | 0–3 | 58 % |
| 20.04.24 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1681 | 8 | 3–2 | 19 % |
| 20.04.24 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1635 | 8 | 3–0 | 24 % |
| 20.04.24 | Toni Hannula Satama 1 |
1689 | 8 | 3–2 | 21 % |
| 09.04.24 | Jan Sarell Pirates |
1493 | 8 | 3–0 | 46 % |
| 28.03.24 | Jan Sarell Pirates |
1493 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 20.03.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1664 | 8 | 0–3 | 27 % |
| 13.03.24 | Jani Rautio OMG! |
1558 | 9 | 1–3 | 52 % |
| 06.03.24 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1594 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 28.02.24 | Henri Lehtonen Semafori |
1513 | 8 | 0–3 | 51 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29