Nuutti Uusitalo
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1398
49 peliä
8-pallo
~1474
18 peliä
9-pallo
1402
28 peliä
10-pallo
~1394
3 peliä
Ura
Pelit
49
Voitto-%
33 %
16–33
Erä-%
41 %
92–130
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pocket X 1. divisioona |
3 | 0 % | 31 % | 1398 |
| 2025 Satama 1 2. divisioona |
13 | 31 % | 38 % | 1397 |
| 2024 Aura III 1. divisioona |
10 | 20 % | 42 % | 1397 |
| 2023 Aura III 1. divisioona |
11 | 36 % | 38 % | ~1394 |
| 2022 Pulina 5. divisioona |
12 | 50 % | 51 % | ~1388 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 18 | 33 % | 41 % | ~1474 |
| 9-pallo | 28 | 36 % | 43 % | 1402 |
| 10-pallo | 3 | 0 % | 31 % | ~1394 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1660 | 10 | 1–3 | 17 % |
| 01.10.26 | Atte Paloniemi Talli |
1876 | 10 | 2–3 | 4 % |
| 16.09.26 | Toni Miettinen Satama 1 |
1541 | 10 | 1–3 | 28 % |
| 11.04.26 | Antti "Putte" Numminen Poimari |
1404 | 8 | 0–3 | 56 % |
| 02.04.26 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1688 | 8 | 1–3 | 18 % |
| 26.02.26 | Henri Huurre Basso 3 |
1587 | 8 | 2–3 | 26 % |
| 12.02.26 | Mika Lehtimäki Jaska |
1354 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 29.01.26 | Boris Parkkunen Poimari |
1657 | 9 | 0–4 | 13 % |
| 14.01.26 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 8 | 0–3 | 20 % |
| 17.12.25 | Juho Jalo Basso 3 |
1571 | 9 | 3–4 | 27 % |
| 10.12.25 | Timi Teikari Jaska |
1466 | 9 | 1–4 | 44 % |
| 03.12.25 | Janne Mickelsson Fox 1 |
1608 | 9 | 0–4 | 25 % |
| 27.11.25 | Jarno Heinonen Talli |
1571 | 9 | 4–2 | 27 % |
| 19.11.25 | Felix Timgren Habby Bull |
~1462 | 8 | 3–0 | 44 % |
| 13.11.25 | Santtu Penttilä Flex |
1741 | 9 | 4–3 | 8 % |
| 18.09.25 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 9 | 2–4 | 11 % |
| 13.02.25 | Miika Laukkanen Bar Koivu |
1612 | 9 | 3–4 | 17 % |
| 05.02.25 | Joona Savolainen Korona 2 |
~1240 | 8 | 2–3 | 73 % |
| 15.01.25 | Timo Sipilä Poimari |
1542 | 9 | 2–4 | 25 % |
| 19.12.24 | Antton Laine Korona 1 |
1580 | 9 | 1–4 | 28 % |
| 04.12.24 | Toni Kallio Korona 2 |
1596 | 9 | 3–4 | 22 % |
| 20.11.24 | Jere Salminen Pocket X |
1513 | 9 | 4–1 | 20 % |
| 14.11.24 | Timo Sipilä Poimari |
1542 | 9 | 4–1 | 20 % |
| 30.10.24 | Esa Oksa Korona 1 |
1668 | 9 | 2–4 | 6 % |
| 02.10.24 | Ville Rinkinen Pocket X |
1718 | 8 | 0–3 | 10 % |
| 18.09.24 | Torsti Haapio Galaxie 13 |
1798 | 8 | 1–3 | 4 % |
| 20.04.24 | Jani Korhonen BullShit! |
1718 | 8 | 1–3 | 8 % |
| 20.04.24 | Joni Louhela BullShit! |
1664 | 8 | 3–1 | 6 % |
| 03.04.24 | Janne Wiss Korona 1 |
1709 | 8 | 3–2 | 6 % |
| 28.02.24 | Mika Nguyen Pocket X |
1500 | 9 | 1–4 | 17 % |
| 16.01.24 | Mika Malmlund Bar Koivu |
1539 | 9 | 0–4 | 19 % |
| 12.12.23 | Anna Busk Pocket X |
~1239 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 05.12.23 | Jarkko Vehviläinen Korona 1 |
1587 | 8 | 2–3 | 12 % |
| 30.11.23 | Niko Virta BullShit! |
1663 | 8 | 0–3 | 10 % |
| 08.11.23 | Hanna Iivonen Bar Koivu |
1400 | 8 | 1–3 | 33 % |
| 25.10.23 | Anna Busk Pocket X |
~1239 | 8 | 3–2 | 34 % |
| 19.10.23 | Jarkko Vehviläinen Korona 1 |
1588 | 8 | 0–3 | 14 % |
| 12.04.23 | Jori Pajander Phoenix |
1265 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 06.04.23 | Jori Pajander Phoenix |
1265 | 9 | 0–3 | 66 % |
| 29.03.23 | Anders Sandell Phoenix |
1487 | 9 | 2–3 | 33 % |
| 22.03.23 | Nico "Hauttis" Hautamäki Phoenix |
1361 | 9 | 3–1 | 48 % |
| 26.01.23 | Miska Kivimäki Phoenix |
1389 | 9 | 3–1 | 37 % |
| 10.01.23 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1353 | 9 | 1–3 | 54 % |
| 08.12.22 | Kristian Putkonen Pub Linnunrata 1 |
1186 | 9 | 2–3 | 68 % |
| 23.11.22 | Toni Koski Pirates |
1420 | 9 | 3–1 | 35 % |
| 08.11.22 | Juuso Kuopila Talli 2 |
1322 | 9 | 3–2 | 70 % |
| 27.10.22 | Jani Engblom Höveli 2 |
1249 | 9 | 3–1 | 73 % |
| 19.10.22 | Miikka "Miki" Salonen Pub Linnunrata 1 |
1286 | 9 | 3–1 | 41 % |
| 04.10.22 | Roni Ruohonen Pirates |
1648 | 9 | 1–3 | 40 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29