Tuomas Jarva
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1489
73 peliä
8-pallo
1541
46 peliä
9-pallo
1478
27 peliä
Ura
Pelit
73
Voitto-%
55 %
40–33
Erä-%
52 %
158–143
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHHVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Jams 3. divisioona |
3 | 33 % | 38 % | 1489 |
| 2025 Jams 3. divisioona |
7 | 57 % | 54 % | 1492 |
| 2024 Jams 4. divisioona |
8 | 75 % | 62 % | 1495 |
| 2023 Tarkkis 4. divisioona |
14 | 50 % | 54 % | 1498 |
| 2022 Tarkkis 4. divisioona |
9 | 44 % | 47 % | 1499 |
| 2019–20 MysteryPocket II-Divisioona |
5 | 20 % | 29 % | 1510 |
| 2017–18 Empty pockets II-Divisioona |
9 | 78 % | 59 % | 1522 |
| 2016–17 Old Smuggler II-Divisioona |
18 | 56 % | 53 % | ~1530 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 46 | 57 % | 53 % | 1541 |
| 9-pallo | 27 | 52 % | 52 % | 1478 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Mika Lehtimäki Pub Jaska |
1356 | 9 | 0–3 | 73 % |
| 30.09.26 | Juho Nieminen Semafori |
~1460 | 9 | 2–3 | 62 % |
| 24.09.26 | Jenna Lehto Raision Keilis |
1329 | 9 | 3–2 | 73 % |
| 02.12.25 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1366 | 9 | 1–3 | 68 % |
| 27.11.25 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1639 | 9 | 0–3 | 35 % |
| 20.11.25 | Mika Lauri Cotton 1 |
1369 | 8 | 2–3 | 73 % |
| 16.10.25 | Pasi Höök Höveli 1 |
1339 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 08.10.25 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1375 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 02.10.25 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1479 | 8 | 3–1 | 61 % |
| 18.09.25 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1411 | 9 | 3–1 | 66 % |
| 10.04.25 | Jarimo Roivas Pub Linnunrata 1 |
1521 | 9 | 2–3 | 49 % |
| 27.03.25 | Miikka "Miki" Salonen Pub Linnunrata 1 |
1292 | 9 | 0–3 | 82 % |
| 13.02.25 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1419 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 22.01.25 | Juhani Myllyniemi Eku |
1467 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 12.12.24 | Jaakko Laine Galaxie Shooters |
~1340 | 9 | 3–2 | 77 % |
| 20.11.24 | Perttu Potinkara Eku |
1327 | 9 | 3–1 | 82 % |
| 14.11.24 | Samu Lahti Bar Koivu 3 |
1191 | 9 | 3–1 | 92 % |
| 10.10.24 | Anders Sandell Phoenix |
1484 | 9 | 3–0 | 52 % |
| 20.04.24 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1313 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 20.04.24 | Miro Leino Basso 3 |
1540 | 9 | 3–2 | 42 % |
| 20.04.24 | Timo Huhta Jaska |
1522 | 9 | 2–3 | 46 % |
| 09.04.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pub Linnunrata 1 |
1646 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 04.04.24 | Henri Laiho Pub Linnunrata 1 |
1547 | 9 | 3–1 | 46 % |
| 27.03.24 | Jarimo Roivas Pub Linnunrata 1 |
1519 | 9 | 2–3 | 54 % |
| 21.03.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1513 | 9 | 3–0 | 47 % |
| 07.03.24 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1368 | 9 | 3–1 | 61 % |
| 25.01.24 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1396 | 9 | 0–3 | 60 % |
| 23.11.23 | Robert "Skönde" Nyberg GalaX |
~1390 | 9 | 2–3 | 79 % |
| 02.11.23 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pub Linnunrata 1 |
1643 | 9 | 2–3 | 73 % |
| 26.10.23 | Miro Hepola Eku |
1223 | 8 | 3–0 | 86 % |
| 19.10.23 | Anders Sandell Phoenix |
1487 | 9 | 2–3 | 53 % |
| 10.10.23 | Mika "Lepa" Lehtinen Cantina Pirate |
1259 | 9 | 3–0 | 88 % |
| 13.04.23 | Jonne Rinne Cantina Pirate |
1426 | 8 | 0–3 | 64 % |
| 16.03.23 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1396 | 8 | 1–3 | 72 % |
| 01.03.23 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1518 | 9 | 2–3 | 51 % |
| 26.01.23 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1465 | 9 | 3–2 | 67 % |
| 18.01.23 | Jonne Rinne Cantina Pirate |
1427 | 9 | 3–1 | 63 % |
| 15.11.22 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1693 | 8 | 0–3 | 18 % |
| 27.10.22 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1519 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 19.10.22 | Nora Räbinä Iloinen Härkä 3 |
1340 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 13.10.22 | Juha Iltanen Akselintupa |
1369 | 9 | 3–1 | 80 % |
| ~11.03.20 | Marko Nurmi Mr fox |
1651 | 8 | 2–3 | 33 % |
| ~29.01.20 | Jani Juutinen Basso 3 |
1572 | 8 | 0–3 | 57 % |
| ~13.11.19 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1458 | 8 | 0–3 | 65 % |
| ~09.10.19 | Henrik Arnell Cotton |
1465 | 8 | 0–3 | 76 % |
| ~02.10.19 | Toni Kallio Männyn Profeetat |
1583 | 8 | 3–0 | 50 % |
| ~04.04.18 | Niko Heiskala Basso 3 |
1648 | 8 | 3–1 | 41 % |
| ~28.03.18 | Elisa Tolppanen Basso 3 |
1315 | 8 | 3–1 | 86 % |
| ~14.03.18 | Kari Koskinen Basso 3 |
1508 | 8 | 3–1 | 53 % |
| ~07.03.18 | Mikko Nissilä FOX 2 |
1606 | 8 | 1–3 | 45 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29