Miikkael "Miksu" Söderlund
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1688
199 peliä
8-pallo
1723
106 peliä
9-pallo
1631
47 peliä
10-pallo
1582
29 peliä
Ura
Pelit
199
Voitto-%
65 %
130–69
Erä-%
59 %
495–341
Vire (10 viimeisintä)
VVVVHHVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Tuopin Bilis 2. divisioona |
4 | 100 % | 70 % | 1688 |
| 2025 Pirates 2. divisioona |
17 | 71 % | 60 % | 1687 |
| 2024 GalaX 3. divisioona |
16 | 56 % | 57 % | 1686 |
| 2023 Galaxie Shooters 4. divisioona |
19 | 84 % | 66 % | 1687 |
| 2022 Flex 2. divisioona |
16 | 56 % | 57 % | 1688 |
| 2020–21 Talli III-Divisioona |
17 | 65 % | 57 % | 1690 |
| 2019–20 Talli III-Divisioona |
16 | 94 % | 75 % | 1691 |
| 2018–19 Skipo1 II-Divisioona |
21 | 71 % | 63 % | 1689 |
| 2017–18 Tapper`s Inn I-Divisioona |
16 | 38 % | 45 % | 1682 |
| 2016–17 Tapper`s Inn Mestaruussarja |
16 | 69 % | 61 % | 1682 |
| 2015–16 Tapper`s Inn Mestaruussarja |
13 | 38 % | 48 % | 1680 |
| 2014–15 Tapper´s Inn Mestaruussarja |
11 | 55 % | 55 % | 1676 |
| 2013–14 Tapper`s InnToo I-Divisioona |
17 | 65 % | 57 % | ~1670 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 17 | 65 % | 57 % | – |
| 8-pallo | 106 | 69 % | 61 % | 1723 |
| 9-pallo | 47 | 66 % | 59 % | 1631 |
| 10-pallo | 29 | 52 % | 55 % | 1582 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Onni Vaininen Aura III |
1573 | 9 | 4–2 | 66 % |
| 14.10.26 | Toni Kallio Korona 2 |
1599 | 9 | 4–0 | 63 % |
| 07.10.26 | Sami Röntynen Empty Pockets |
~1390 | 9 | 4–3 | 89 % |
| 30.09.26 | Timo Sipilä Poimari |
1532 | 9 | 4–2 | 73 % |
| 04.03.26 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1687 | 9 | 3–4 | 55 % |
| 11.02.26 | Jani Lehtonen OMG! |
1604 | 9 | 2–4 | 59 % |
| 03.02.26 | Juho Jalo Basso 3 |
1571 | 9 | 4–2 | 69 % |
| 29.01.26 | Antti Nummelin Jaska |
1456 | 9 | 4–2 | 85 % |
| 21.01.26 | Ilkka Leija Taurus Iloinen Härkä |
~1590 | 9 | 4–1 | 81 % |
| 08.01.26 | Ville Sarkki Satama 1 |
1528 | 9 | 4–3 | 72 % |
| 18.12.25 | Anna Saukkoriipi Raision Keilis |
~1210 | 9 | 4–1 | 98 % |
| 10.12.25 | Jesse Saajala OMG! |
1617 | 9 | 4–1 | 63 % |
| 26.11.25 | Jyri Laakso Jaska |
1268 | 9 | 4–0 | 95 % |
| 19.11.25 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1686 | 9 | 4–3 | 50 % |
| 12.11.25 | Markus Andersson Poimari |
1365 | 9 | 4–1 | 88 % |
| 04.11.25 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 9 | 4–1 | 82 % |
| 22.10.25 | Antti Välilä OMG! |
1665 | 9 | 1–4 | 59 % |
| 16.10.25 | Riku Hautamäki Basso 3 |
1538 | 9 | 2–4 | 75 % |
| 08.10.25 | Mika Lehtimäki Jaska |
1353 | 8 | 3–1 | 89 % |
| 25.09.25 | Boris Parkkunen Poimari |
1658 | 9 | 3–4 | 54 % |
| 17.09.25 | Toni Miettinen Satama 1 |
1546 | 9 | 4–3 | 65 % |
| 11.02.25 | Janne Haltia Basso 3 |
1567 | 9 | 0–3 | 66 % |
| 05.02.25 | Roni Ruohonen Pirates |
1665 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 28.01.25 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1369 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 21.01.25 | Sami Saksi Proffa 2 |
1399 | 9 | 1–3 | 87 % |
| 14.01.25 | Marko Linke Jaska |
1716 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 07.01.25 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1635 | 9 | 3–1 | 63 % |
| 19.12.24 | Jouni Ruotsi Semafori |
1407 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 11.12.24 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1312 | 9 | 3–0 | 89 % |
| 20.11.24 | Samppa Kemppinen Proffa 2 |
1808 | 9 | 2–3 | 32 % |
| 13.11.24 | Kapa Linden Jaska |
~1380 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 07.11.24 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1538 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 31.10.24 | Kalle Karhunen Semafori |
~1330 | 8 | 3–2 | 86 % |
| 22.10.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1649 | 9 | 1–3 | 63 % |
| 09.10.24 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1503 | 8 | 3–2 | 77 % |
| 25.09.24 | Marko Linke Jaska |
1714 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 19.09.24 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1583 | 9 | 2–3 | 64 % |
| 27.03.24 | Marko Nurmi Fox |
1641 | 9 | 1–3 | 59 % |
| 19.03.24 | Miikka "Miki" Salonen Pub Linnunrata 1 |
1290 | 9 | 3–1 | 94 % |
| 14.03.24 | Juhani Myllyniemi Eku |
1470 | 8 | 3–2 | 78 % |
| 07.03.24 | Jari "Peku" Viljanen Tarkkis |
1628 | 9 | 3–2 | 65 % |
| 29.02.24 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1395 | 9 | 3–2 | 82 % |
| 14.02.24 | Teijo Kivelä Fox |
1284 | 8 | 3–0 | 93 % |
| 06.02.24 | Janne Haltia Basso 3 |
1574 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 30.01.24 | Roope Vähätalo GalaX |
1606 | 8 | 3–2 | 69 % |
| 23.01.24 | Teijo Heikkinen Phoenix |
1600 | 9 | 3–1 | 59 % |
| 05.12.23 | Petri Nummi Jaska |
1574 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 28.11.23 | Jarimo Roivas Pub Linnunrata 1 |
1517 | 9 | 3–0 | 80 % |
| 22.11.23 | Markku Taurula Eku |
1370 | 8 | 3–2 | 84 % |
| 16.11.23 | Tepi Lehto Tarkkis |
1230 | 9 | 3–2 | 90 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29