Ranking
Sarjat kauden 2026 mukaan (pelaajan viimeisin joukkue). Luokitus on koko uran ajalta (myös arkiston kaudet 2013–21). 214 alustavaa pelaajaa (alle 10 peliä) piilotettu – näytä.
| # | Pelaaja | Elo | Pelit | Voitto-% |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sami Jokinen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1783 | 68 | 82 % |
| 2 | Mathias Willstedt
Par Rocks · Mestaruussarja |
1768 | 70 | 71 % |
| 3 | Jussi Haapasaari
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1768 | 80 | 75 % |
| 4 | Atte Paloniemi
Talli · 1. divisioona |
1705 | 31 | 87 % |
| 5 | Mikko Tuomi
Proffa · Mestaruussarja |
1701 | 83 | 69 % |
| 6 | Samuli Siimes
Korona 2 · 2. divisioona |
1683 | 45 | 71 % |
| 7 | Jonne Vilja
Empty Pockets · 2. divisioona |
1682 | 71 | 72 % |
| 8 | Martin Langford
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1661 | 32 | 72 % |
| 9 | Timo Leiniö
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1658 | 72 | 64 % |
| 10 | Aleksi Sippola
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1652 | 51 | 71 % |
| 11 | Kimmo Lamminen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1650 | 32 | 81 % |
| 12 | Miikkael "Miksu" Söderlund
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1649 | 47 | 66 % |
| 13 | Anders Sandell
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1635 | 64 | 66 % |
| 14 | Nuno Francisco
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1627 | 46 | 74 % |
| 15 | Markus Hänninen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1627 | 21 | 76 % |
| 16 | Mika Tuominen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1625 | 12 | 92 % |
| 17 | Jani Juutinen
Empty Pockets · 2. divisioona |
1625 | 57 | 65 % |
| 18 | Kasper Grönroos
Empty Pockets · 2. divisioona |
1620 | 42 | 60 % |
| 19 | Lassi Heiskanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1619 | 27 | 67 % |
| 20 | Sami Koskivaara
O'bass · 3. divisioona |
1617 | 18 | 83 % |
| 21 | Lauri Linden
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1613 | 22 | 73 % |
| 22 | Tommi Laine
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1612 | 35 | 63 % |
| 23 | Antton Laine
Habby Bull · 2. divisioona |
1610 | 28 | 68 % |
| 24 | Jesse Aaltonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1610 | 21 | 67 % |
| 25 | Henri Laiho
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1608 | 14 | 79 % |
| 26 | Linus Weppling
Par Rocks · Mestaruussarja |
1606 | 18 | 72 % |
| 27 | Rabi Rantanen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1603 | 20 | 75 % |
| 28 | Toni Kallio
Korona 2 · 2. divisioona |
1603 | 32 | 62 % |
| 29 | Niko Leikama
Parakorona · 5. divisioona |
1601 | 26 | 73 % |
| 30 | Jarimo Roivas
Korona 1 · 1. divisioona |
1601 | 20 | 70 % |
| 31 | Hannu Moilanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1601 | 19 | 74 % |
| 32 | Vesa Nieminen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1593 | 38 | 63 % |
| 33 | Joona Koivisto
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1591 | 13 | 77 % |
| 34 | Robin Aaltonen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1590 | 23 | 61 % |
| 35 | Esa Oksa
Korona 1 · 1. divisioona |
1585 | 29 | 66 % |
| 36 | Sami Tähtinen
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1582 | 23 | 65 % |
| 37 | Manu Randell
Raision Keilis · 3. divisioona |
1582 | 45 | 62 % |
| 38 | Markus Kallio
Piilo · 5. divisioona |
1582 | 15 | 73 % |
| 39 | Sami Hovi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1580 | 11 | 73 % |
| 40 | Nääki Nieminen
Basso 4 · 4. divisioona |
1579 | 30 | 67 % |
| 41 | Mikko Kalliomäki
O'bass · 3. divisioona |
1579 | 12 | 75 % |
| 42 | Sami Vanne
Raision Keilis · 3. divisioona |
1578 | 27 | 59 % |
| 43 | Juho Kelhu
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1578 | 27 | 56 % |
| 44 | Tuomas Rantasalo
Pocket X · 1. divisioona |
1577 | 13 | 69 % |
| 45 | Joonas Grönberg
Semafori · 3. divisioona |
1576 | 29 | 66 % |
| 46 | Antti Välilä
OMG! · 1. divisioona |
1575 | 41 | 61 % |
| 47 | Petri Parkkinen
O'bass · 3. divisioona |
1574 | 19 | 74 % |
| 48 | Mikko Jokinen
Poimari · 2. divisioona |
1573 | 24 | 62 % |
| 49 | Henrik Arnell
Cotton 1 · 2. divisioona |
1572 | 50 | 50 % |
| 50 | Iivo Gylden
Satama 1 · 1. divisioona |
1571 | 14 | 64 % |
| 51 | Miika Merta
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1568 | 16 | 62 % |
| 52 | Elias Kaartosalmi
Poimari · 2. divisioona |
1567 | 18 | 67 % |
| 53 | Mikko Korvenala
Par Rocks · Mestaruussarja |
1566 | 38 | 50 % |
| 54 | Mikko Sinisalo
Proffa 2 · 2. divisioona |
1565 | 14 | 64 % |
| 55 | Juho Nieminen
Semafori · 3. divisioona |
1562 | 14 | 57 % |
| 56 | Jani Lehtonen
OMG! · 1. divisioona |
1562 | 18 | 67 % |
| 57 | Jarmo Nieminen
Flex Pub · 5. divisioona |
1560 | 23 | 65 % |
| 58 | Aki Mundolin
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1560 | 21 | 67 % |
| 59 | Panikos Cleanthous
Pirates · 5. divisioona |
1560 | 27 | 59 % |
| 60 | Make Lintula
Satama 2 · 4. divisioona |
1560 | 11 | 73 % |
| 61 | Henrik Holmroos
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1560 | 36 | 53 % |
| 62 | Joni Aaltonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1559 | 57 | 54 % |
| 63 | Ari Sinervo
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1559 | 39 | 51 % |
| 64 | Jussi Salovaara
Pirate V · 1. divisioona |
1557 | 49 | 49 % |
| 65 | Esa Juvala
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1556 | 12 | 58 % |
| 66 | Juho-Antti Uusipere
Proffa · Mestaruussarja |
1556 | 18 | 56 % |
| 67 | Petri Nummi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1556 | 18 | 67 % |
| 68 | Marcus Frimodig
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1552 | 11 | 64 % |
| 69 | Ilkka Yliportimo
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1551 | 42 | 60 % |
| 70 | Ari "Arska" Tiistola
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1551 | 17 | 65 % |
| 71 | Jani Heikkilä
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1550 | 30 | 57 % |
| 72 | Olli Enqvist
Piilo · 5. divisioona |
1550 | 17 | 59 % |
| 73 | Tien "Honkki" Hoang Lam
Basso 3 · Mestaruussarja |
1550 | 44 | 61 % |
| 74 | Ville Aholainen
Flex Pub · 5. divisioona |
1549 | 40 | 58 % |
| 75 | Rami Nurmi
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1549 | 35 | 60 % |
| 76 | Jussi Nohkola
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1548 | 19 | 63 % |
| 77 | Mika Miikkulainen
Pulina · 4. divisioona |
1548 | 10 | 70 % |
| 78 | Tuomas Timisjärvi
Aura III · 2. divisioona |
1547 | 48 | 58 % |
| 79 | Boris Parkkunen
Poimari · 2. divisioona |
1546 | 22 | 64 % |
| 80 | Jesper Jakobsson
Par Rocks · Mestaruussarja |
1546 | 13 | 62 % |
| 81 | Arto Henriksson
Proffa · Mestaruussarja |
1546 | 12 | 58 % |
| 82 | William Karlsson
Parakorona · 5. divisioona |
1543 | 12 | 67 % |
| 83 | Jussi Laaksonen
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1543 | 13 | 54 % |
| 84 | Paavo Vaari
Raision Keilis · 3. divisioona |
1543 | 41 | 51 % |
| 85 | Kai Keihola
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1542 | 11 | 64 % |
| 86 | Oula Tuomi
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1541 | 20 | 60 % |
| 87 | Niklas Hörkkö
Satama 1 · 1. divisioona |
1540 | 15 | 53 % |
| 88 | Pasi Haaslahti
OMG! · 1. divisioona |
1540 | 14 | 57 % |
| 89 | Timi Teikari
Pub Jaska · 3. divisioona |
1539 | 37 | 59 % |
| 90 | Aatu Niemelä
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1538 | 27 | 56 % |
| 91 | Aleksi Kojo
Cotton 1 · 2. divisioona |
1538 | 12 | 58 % |
| 92 | Jan Saarinen
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1538 | 11 | 64 % |
| 93 | Miia Keto
Pirates · 5. divisioona |
1537 | 34 | 56 % |
| 94 | Jesper Häyrinen
Pirates · 5. divisioona |
1537 | 10 | 60 % |
| 95 | Markus Andersson
Piilo · 5. divisioona |
1536 | 39 | 62 % |
| 96 | Riku Hautamäki
Basso 3 · Mestaruussarja |
1536 | 16 | 56 % |
| 97 | Jani Rautio
OMG! · 1. divisioona |
1535 | 33 | 58 % |
| 98 | Jesse Saajala
OMG! · 1. divisioona |
1534 | 41 | 54 % |
| 99 | Sofia Fagerholm
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1534 | 37 | 54 % |
| 100 | Miika Laukkanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1534 | 18 | 56 % |
| 101 | Kimmo Paldanius
O'bass · 3. divisioona |
1532 | 11 | 64 % |
| 102 | Jami Hurme
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1532 | 27 | 56 % |
| 103 | Santtu Penttilä
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1530 | 16 | 56 % |
| 104 | Markus Kanervo
Talli · 1. divisioona |
1528 | 11 | 55 % |
| 105 | Pasi Mettälä
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1528 | 47 | 51 % |
| 106 | Sami Ollila
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1528 | 11 | 55 % |
| 107 | Sami Harjula
Cotton 1 · 2. divisioona |
1526 | 20 | 50 % |
| 108 | Roni Ruohonen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1526 | 16 | 62 % |
| 109 | Nico "Hauttis" Hautamäki
Höveli 1 · 3. divisioona |
1525 | 17 | 53 % |
| 110 | Henri Toivonen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1525 | 23 | 61 % |
| 111 | Petri Kalliokorpi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1524 | 35 | 51 % |
| 112 | Tommi Peltonen
Semafori · 3. divisioona |
1524 | 11 | 55 % |
| 113 | Kristian "Krisu" Stenroos
Habby Bull · 2. divisioona |
1523 | 35 | 46 % |
| 114 | Harry Vihervirta
Pirate V · 1. divisioona |
1522 | 31 | 55 % |
| 115 | Timo Huhta
Pub Jaska · 3. divisioona |
1521 | 47 | 55 % |
| 116 | Roope Vähätalo
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1521 | 25 | 56 % |
| 117 | Janne Kivimäki
Pub Jaska · 3. divisioona |
1520 | 15 | 53 % |
| 118 | Samuli Malka
O'bass · 3. divisioona |
1519 | 11 | 55 % |
| 119 | Janne Mickelsson
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1519 | 15 | 53 % |
| 120 | Miro Leino
Basso 3 · Mestaruussarja |
1518 | 39 | 62 % |
| 121 | Kari Koskinen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1517 | 13 | 54 % |
| 122 | Miika Koivikko
Korona 1 · 1. divisioona |
1517 | 30 | 47 % |
| 123 | Vesa Sjöblom
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1517 | 11 | 55 % |
| 124 | Jesse Laihonen
Proffa · Mestaruussarja |
1517 | 27 | 52 % |
| 125 | Ville Tuomi
O'bass · 3. divisioona |
1516 | 10 | 60 % |
| 126 | Hannu Roos
Parakorona · 5. divisioona |
1516 | 17 | 59 % |
| 127 | Lauri "Lape" Koski
Pirates · 5. divisioona |
1515 | 10 | 60 % |
| 128 | Petri Lempinen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1514 | 26 | 50 % |
| 129 | Antti "Putte" Numminen
Poimari · 2. divisioona |
1514 | 16 | 56 % |
| 130 | Timo Sipilä
Poimari · 2. divisioona |
1514 | 62 | 58 % |
| 131 | Joonas Lallo
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1513 | 13 | 46 % |
| 132 | Teemu Ämmälä
Höveli 2 · 5. divisioona |
1513 | 20 | 55 % |
| 133 | Jesse Huhtanen
Pirate V · 1. divisioona |
1513 | 34 | 44 % |
| 134 | Juha Hirvonen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1512 | 11 | 55 % |
| 135 | Johan Sjödahl
Par Rocks · Mestaruussarja |
1511 | 11 | 45 % |
| 136 | Jami Müller
Proffa · Mestaruussarja |
1511 | 22 | 45 % |
| 137 | Valtteri Rautio
Habby Bull · 2. divisioona |
1511 | 14 | 57 % |
| 138 | Toni Ahlvik
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1510 | 40 | 45 % |
| 139 | Daniel Stenlund
Pocket X · 1. divisioona |
1510 | 19 | 47 % |
| 140 | Ville Rinkinen
Pocket X · 1. divisioona |
1509 | 10 | 50 % |
| 141 | Ville Sarkki
Satama 1 · 1. divisioona |
1508 | 24 | 50 % |
| 142 | Jukka Limo
Proffa · Mestaruussarja |
1508 | 11 | 45 % |
| 143 | Eetu Fromholdt
Pirate V · 1. divisioona |
1507 | 10 | 50 % |
| 144 | Marko Viitanen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1507 | 14 | 50 % |
| 145 | Pertti Vigren
Semafori · 3. divisioona |
1506 | 46 | 48 % |
| 146 | Petri Elo
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1506 | 15 | 47 % |
| 147 | Lauri Kauppinen
Cotton 1 · 2. divisioona |
1506 | 49 | 47 % |
| 148 | Ere Ervasti
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1506 | 39 | 51 % |
| 149 | Bryan Dela Cruz
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1505 | 10 | 50 % |
| 150 | Markus Ylitalo
Satama 1 · 1. divisioona |
1504 | 13 | 46 % |
| 151 | Sami Nurmela
Höveli 1 · 3. divisioona |
1502 | 23 | 48 % |
| 152 | Tuomas Jarva
Jams · 3. divisioona |
1501 | 27 | 52 % |
| 153 | Mika Lehtimäki
Pub Jaska · 3. divisioona |
1500 | 11 | 45 % |
| 154 | Lassi Hujanen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1499 | 57 | 51 % |
| 155 | Mikko Nousiainen
Korona 1 · 1. divisioona |
1498 | 31 | 48 % |
| 156 | Joni Louhela
Satama 1 · 1. divisioona |
1498 | 18 | 44 % |
| 157 | Jere Peltonen
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1498 | 52 | 42 % |
| 158 | Mikko Jaakola
Proffa 2 · 2. divisioona |
1498 | 10 | 50 % |
| 159 | Antti Nummelin
Pub Jaska · 3. divisioona |
1497 | 38 | 45 % |
| 160 | Juha Linkinen
Piilo · 5. divisioona |
1497 | 13 | 54 % |
| 161 | Jesse Strömberg
Habby Bull · 2. divisioona |
1497 | 31 | 48 % |
| 162 | Tuomas Lindberg
Pirate V · 1. divisioona |
1497 | 14 | 43 % |
| 163 | Jani Engblom
Höveli 2 · 5. divisioona |
1497 | 53 | 51 % |
| 164 | Jari Saari
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
1495 | 14 | 43 % |
| 165 | Cim Sundin
Pulina · 4. divisioona |
1495 | 31 | 55 % |
| 166 | Jan Salminen
Pocket X · 1. divisioona |
1494 | 35 | 43 % |
| 167 | Ville Lintula
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1492 | 21 | 48 % |
| 168 | Juha Bergius
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1492 | 12 | 42 % |
| 169 | Juho Jalo
Basso 3 · Mestaruussarja |
1491 | 38 | 42 % |
| 170 | Teemu Loponen
Jams · 3. divisioona |
1490 | 37 | 54 % |
| 171 | Risto Kankaanpää
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1489 | 21 | 43 % |
| 172 | Toni Johansson
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1488 | 22 | 36 % |
| 173 | Jani "Kantsa" Kallio
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1486 | 20 | 45 % |
| 174 | Teemu Tuparinne
Jams · 3. divisioona |
1486 | 25 | 52 % |
| 175 | Johannes Kauhanen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1485 | 10 | 40 % |
| 176 | Niilo Kesälä
Talli · 1. divisioona |
1484 | 28 | 46 % |
| 177 | Jan Rantanen
Parakorona · 5. divisioona |
1484 | 13 | 46 % |
| 178 | Mikko Säteri
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1483 | 21 | 48 % |
| 179 | Jere Salminen
Pocket X · 1. divisioona |
1483 | 14 | 50 % |
| 180 | Henri Lehtonen
Semafori · 3. divisioona |
1482 | 21 | 43 % |
| 181 | Jouni Ruotsi
Semafori · 3. divisioona |
1482 | 24 | 46 % |
| 182 | Lauri Vaininen
Pirate V · 1. divisioona |
1480 | 15 | 40 % |
| 183 | Juho Toivonen
Habby Bull · 2. divisioona |
1479 | 17 | 41 % |
| 184 | Matti Häkkänen
Eku · 5. divisioona |
1476 | 30 | 40 % |
| 185 | Kari Kuttila
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1476 | 13 | 46 % |
| 186 | Oiva Nyman
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1475 | 32 | 47 % |
| 187 | Antti Kallioinen
Proffa · Mestaruussarja |
1475 | 10 | 30 % |
| 188 | Jaakko Ruohisto
Aura III · 2. divisioona |
1475 | 14 | 43 % |
| 189 | Memma Tarvainen
Parakorona · 5. divisioona |
1474 | 30 | 47 % |
| 190 | Mika Laine
Flex Pub · 5. divisioona |
1474 | 18 | 50 % |
| 191 | Eero Mikkonen
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1473 | 15 | 47 % |
| 192 | Miia Lausmäki
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1472 | 26 | 46 % |
| 193 | Jussi Mäkinen
Raision Keilis · 3. divisioona |
1472 | 18 | 39 % |
| 194 | Arto Sipilä
Basso 3 · Mestaruussarja |
1472 | 13 | 38 % |
| 195 | Heikki Vainikka
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1471 | 29 | 41 % |
| 196 | Mika Nguyen
Pocket X · 1. divisioona |
1469 | 11 | 36 % |
| 197 | Jarno Heinonen
Talli · 1. divisioona |
1469 | 54 | 50 % |
| 198 | Toni Miettinen
Satama 1 · 1. divisioona |
1468 | 20 | 45 % |
| 199 | Jan Sarell
Pirates · 5. divisioona |
1468 | 20 | 45 % |
| 200 | Roni Silvennoinen
Proffa · Mestaruussarja |
1466 | 13 | 31 % |
| 201 | Tomi Kangas
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1466 | 12 | 33 % |
| 202 | Johannes Heinävaara
Aura III · 2. divisioona |
1465 | 12 | 33 % |
| 203 | Mika "Lepa" Lehtinen
Pirates · 5. divisioona |
1465 | 11 | 36 % |
| 204 | Markku "Tonni" Mäkelä
Pocket X · 1. divisioona |
1464 | 11 | 36 % |
| 205 | Onni Vaininen
Aura III · 2. divisioona |
1463 | 44 | 55 % |
| 206 | Marko Kolehmainen
Satama 1 · 1. divisioona |
1462 | 29 | 41 % |
| 207 | Jaakko Numminen
OMG! · 1. divisioona |
1461 | 20 | 40 % |
| 208 | Joni Salovaara
Korona 1 · 1. divisioona |
1461 | 24 | 42 % |
| 209 | Ari Lågas
Korona 1 · 1. divisioona |
1461 | 37 | 41 % |
| 210 | Joni Peippo
Poimari · 2. divisioona |
1461 | 39 | 41 % |
| 211 | Milla Aaltonen
O'bass · 3. divisioona |
1459 | 24 | 46 % |
| 212 | Reino Sirén
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1459 | 10 | 30 % |
| 213 | Jere Vähänikkilä
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1457 | 16 | 38 % |
| 214 | Miska Kivimäki
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1457 | 15 | 40 % |
| 215 | Tom Rantanen
Pub Jaska · 3. divisioona |
1456 | 10 | 30 % |
| 216 | Joona Ståhlstöm
Korona 2 · 2. divisioona |
1456 | 15 | 33 % |
| 217 | Juuso Randell
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1455 | 10 | 30 % |
| 218 | Janne Ruohonen
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1453 | 29 | 45 % |
| 219 | Teemu Levonen
Pirate V · 1. divisioona |
1453 | 24 | 33 % |
| 220 | Antti Jyrkinen
Aura III · 2. divisioona |
1453 | 13 | 31 % |
| 221 | Mikko Laukkanen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1451 | 19 | 42 % |
| 222 | Ville Hiltunen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1450 | 40 | 38 % |
| 223 | Toni Koski
Höveli 1 · 3. divisioona |
1450 | 26 | 46 % |
| 224 | Anni Vartiainen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1449 | 13 | 38 % |
| 225 | Jari Salakka
Höveli 2 · 5. divisioona |
1446 | 11 | 27 % |
| 226 | Ville Virtanen
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1446 | 16 | 31 % |
| 227 | Juha Thamsen
Pulina · 4. divisioona |
1445 | 30 | 43 % |
| 228 | Santeri Alanko
Pirate V · 1. divisioona |
1445 | 11 | 27 % |
| 229 | Jyri Nurmi
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1445 | 19 | 32 % |
| 230 | Jerry Tuominen
Jams · 3. divisioona |
1444 | 27 | 37 % |
| 231 | Tapio Rivasto
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1442 | 49 | 43 % |
| 232 | Kalle Karhunen
Semafori · 3. divisioona |
1441 | 12 | 33 % |
| 233 | Ralf Brass
Satama 1 · 1. divisioona |
1441 | 62 | 39 % |
| 234 | Mikko Saukkio
OMG! · 1. divisioona |
1438 | 24 | 38 % |
| 235 | Jere Gröndahl
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1437 | 30 | 40 % |
| 236 | Juuso Kuopila
Talli · 1. divisioona |
1435 | 26 | 38 % |
| 237 | Silvo Lehto
Höveli 1 · 3. divisioona |
1435 | 15 | 33 % |
| 238 | Tomi Pyhäranta
Höveli 2 · 5. divisioona |
1434 | 15 | 33 % |
| 239 | Niko Karhu
Empty Pockets · 2. divisioona |
1432 | 11 | 27 % |
| 240 | Mikko Rautio
OMG! · 1. divisioona |
1430 | 19 | 37 % |
| 241 | Lotta Myreen
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1429 | 24 | 38 % |
| 242 | Kimi Skog
Flex Pub · 5. divisioona |
1428 | 16 | 31 % |
| 243 | Antti Pietola
Pulina · 4. divisioona |
1427 | 17 | 29 % |
| 244 | Janne Valsta
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1423 | 21 | 38 % |
| 245 | Eero Junnila
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1423 | 17 | 29 % |
| 246 | Tuomas Karmisto
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1422 | 21 | 33 % |
| 247 | Joni Laiho
Pub Jaska · 3. divisioona |
1421 | 10 | 20 % |
| 248 | Ilkka Helajärvi
Korona 1 · 1. divisioona |
1419 | 12 | 25 % |
| 249 | Ville Rapala
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1418 | 19 | 26 % |
| 250 | Nuutti Uusitalo
Pocket X · 1. divisioona |
1413 | 28 | 36 % |
| 251 | Kari Hautamäki
Höveli 1 · 3. divisioona |
1412 | 27 | 33 % |
| 252 | Ari Niemelä
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1409 | 25 | 32 % |
| 253 | Jenna Lehto
Raision Keilis · 3. divisioona |
1408 | 25 | 28 % |
| 254 | Pasi Höök
Höveli 1 · 3. divisioona |
1407 | 13 | 15 % |
| 255 | Vesa Lahtinen
Pulina · 4. divisioona |
1405 | 38 | 37 % |
| 256 | Tommi Eräpuro
Eku · 5. divisioona |
1398 | 64 | 36 % |
| 257 | Kim Laakso
Habby Bull · 2. divisioona |
1392 | 15 | 20 % |
| 258 | Juha Salonen
Flex Pub · 5. divisioona |
1388 | 22 | 27 % |
| 259 | Katrin Harakka
Pub Heppari · 5. divisioona |
1384 | 20 | 25 % |
| 260 | Sanna Saarinen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1383 | 17 | 24 % |
| 261 | Samu Lahti
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1382 | 19 | 21 % |
| 262 | Maarit Vanne
Höveli 2 · 5. divisioona |
1379 | 13 | 15 % |
| 263 | Hanna Niemi
Piilo · 5. divisioona |
1377 | 26 | 27 % |
| 264 | Joni Rautajoki
Korona 1 · 1. divisioona |
1366 | 16 | 12 % |
| 265 | Marianne Rusi
Pirate V · 1. divisioona |
1365 | 14 | 7 % |
| 266 | Hannu Idström
Korona 1 · 1. divisioona |
1347 | 20 | 15 % |
| 267 | Juha Jokinen
Korona 2 · 2. divisioona |
1338 | 37 | 22 % |
| 268 | Joni Lehtonen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1227 | 46 | 13 % |
| 269 | Tuire Laitinen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1215 | 45 | 13 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29