Toni Nurmi
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1376
111 peliä
8-pallo
1399
105 peliä
9-pallo
~1392
6 peliä
Ura
Pelit
111
Voitto-%
30 %
33–78
Erä-%
41 %
182–265
Vire (10 viimeisintä)
HVHHHHHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Empty Pockets 2. divisioona |
4 | 25 % | 44 % | 1376 |
| 2025 Empty Pockets 3. divisioona |
10 | 20 % | 37 % | 1375 |
| 2024 Empty Pockets 3. divisioona |
11 | 36 % | 45 % | 1375 |
| 2023 Empty Pockets 3. divisioona |
17 | 35 % | 43 % | 1372 |
| 2022 Empty Pockets 3. divisioona |
5 | 0 % | 29 % | 1367 |
| 2020–21 Empty Pockets II-Divisioona |
11 | 18 % | 38 % | 1367 |
| 2019–20 Empty Pockets II-Divisioona |
4 | 75 % | 56 % | 1367 |
| 2018–19 Empty Pockets II-Divisioona |
11 | 64 % | 57 % | 1364 |
| 2017–18 Empty pockets II-Divisioona |
7 | 14 % | 36 % | 1358 |
| 2016–17 Empty pockets II-Divisioona |
9 | 33 % | 39 % | 1351 |
| 2015–16 Pocket 3 II-Divisioona |
16 | 19 % | 36 % | ~1346 |
| 2014–15 Pocket 3 II-Divisioona |
6 | 17 % | 24 % | ~1342 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 105 | 30 % | 41 % | 1399 |
| 9-pallo | 6 | 33 % | 38 % | ~1392 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 2–3 | 24 % |
| 22.10.26 | Henri "Möyne" Vesterinen Habby Bull |
1430 | 8 | 3–1 | 40 % |
| 24.09.26 | Johannes Heinävaara Aura III |
1630 | 8 | 2–3 | 18 % |
| 15.09.26 | Joona Ståhlstöm Korona 2 |
1447 | 8 | 1–3 | 34 % |
| 11.04.26 | Jarno Suhonen Cotton 1 |
1699 | 8 | 0–3 | 14 % |
| 05.02.26 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1613 | 8 | 1–3 | 19 % |
| 13.01.26 | Teemu Pursiainen Höveli 1 |
1428 | 8 | 2–3 | 42 % |
| 17.12.25 | Jarno Suhonen Cotton 1 |
1697 | 8 | 2–3 | 14 % |
| 09.12.25 | Kimmo Passoja Korona 2 |
1406 | 9 | 3–2 | 38 % |
| 04.12.25 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 2–3 | 18 % |
| 13.11.25 | Pasi Höök Höveli 1 |
1339 | 8 | 3–1 | 53 % |
| 04.11.25 | Kalle Uro Semafori |
1611 | 8 | 2–3 | 22 % |
| 21.10.25 | Toni Kallio Korona 2 |
1600 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 08.10.25 | Tuomas Jarva Jams |
1493 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 10.04.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1650 | 8 | 3–0 | 16 % |
| 13.02.25 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1505 | 8 | 0–3 | 34 % |
| 14.01.25 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1632 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 17.12.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1511 | 8 | 2–3 | 28 % |
| 11.12.24 | Toni Koski Höveli 1 |
1406 | 8 | 3–0 | 38 % |
| 28.11.24 | Henri Lehtonen Semafori |
1516 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 13.11.24 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1549 | 8 | 0–3 | 24 % |
| 22.10.24 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1329 | 8 | 1–3 | 65 % |
| 08.10.24 | Pertti Vigren Semafori |
1457 | 8 | 3–0 | 38 % |
| 01.10.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1665 | 8 | 1–3 | 14 % |
| 26.09.24 | Teemu Passoja Proffa 2 |
1310 | 8 | 3–0 | 49 % |
| 20.04.24 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1469 | 8 | 0–3 | 35 % |
| 20.04.24 | Ari Lågas Satama 1 |
1448 | 8 | 2–3 | 40 % |
| 09.04.24 | Sehmus Örs Pirates |
1419 | 8 | 3–0 | 37 % |
| 03.04.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1664 | 8 | 2–3 | 14 % |
| 20.03.24 | Nico Vierikko Pirates |
1384 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 13.03.24 | Jouni Tammi OMG! |
1503 | 8 | 3–2 | 32 % |
| 06.03.24 | Riku Hautamäki Höveli 1 |
1525 | 8 | 3–2 | 31 % |
| 28.02.24 | Jouni Ruotsi Semafori |
1409 | 9 | 0–3 | 36 % |
| 13.02.24 | Ville Sarkki Satama 1 |
1528 | 9 | 3–1 | 21 % |
| 08.02.24 | Martin Markkanen Moision Olkkari |
1476 | 8 | 2–3 | 38 % |
| 18.01.24 | Pasi Haaslahti OMG! |
1578 | 8 | 0–3 | 20 % |
| 12.12.23 | Kalle Karhunen Semafori |
~1328 | 8 | 3–2 | 44 % |
| 23.11.23 | Timo Vihersaari PocketPapat |
1428 | 8 | 2–3 | 38 % |
| 07.11.23 | Antti Välilä OMG! |
1643 | 8 | 1–3 | 31 % |
| 31.10.23 | Ilkka Yliportimo Höveli 1 |
1530 | 8 | 3–1 | 49 % |
| 12.10.23 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari |
1388 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 03.10.23 | Hanna Sokajärvi PocketPapat |
1506 | 9 | 1–3 | 36 % |
| 09.02.23 | Harry Vihervirta Eku |
1599 | 9 | 0–3 | 20 % |
| 02.02.23 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1466 | 8 | 2–3 | 34 % |
| 30.11.22 | Heikki Virta Poimari |
1369 | 9 | 2–3 | 48 % |
| 02.11.22 | Merike "Meppis" Sorsa Galaxie 3 |
1271 | 8 | 1–3 | 69 % |
| 13.10.22 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1466 | 8 | 1–3 | 34 % |
| ~03.03.21 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1526 | 8 | 2–3 | 26 % |
| ~17.02.21 | Jarno Suhonen Bar Koivu 2 |
1680 | 8 | 2–3 | 12 % |
| ~10.02.21 | Ville Tuomi Mr Fox |
1477 | 8 | 0–3 | 41 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29