Jere Vähänikkilä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1493
160 peliä
8-pallo
1494
131 peliä
9-pallo
~1486
16 peliä
Ura
Pelit
160
Voitto-%
51 %
81–79
Erä-%
50 %
327–330
Vire (10 viimeisintä)
HHVHVHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taimon Krouvi 1. divisioona |
4 | 25 % | 41 % | 1493 |
| 2025 Flex 1. divisioona |
10 | 30 % | 42 % | 1493 |
| 2024 Flex Mestaruussarja |
9 | 33 % | 40 % | 1494 |
| 2023 Flex 1. divisioona |
6 | 50 % | 52 % | 1494 |
| 2022 Flex 2. divisioona |
2 | 50 % | 38 % | 1493 |
| 2020–21 Iloinen Härkä III-Divisioona |
12 | 42 % | 45 % | 1494 |
| 2019–20 IVP IV-Divisioona |
18 | 67 % | 59 % | 1496 |
| 2018–19 Ihan Vaan Pubi III-Divisioona |
14 | 57 % | 54 % | 1495 |
| 2017–18 Ihan vaan pubi II-Divisioona |
18 | 33 % | 41 % | 1493 |
| 2016–17 Ihan vaan pubi 1 III-Divisioona A-lohko |
11 | 82 % | 70 % | 1495 |
| 2015–16 ihan vaan pubi 99 II-Divisioona |
24 | 42 % | 47 % | 1495 |
| 2014–15 Ihan vaan pubi 1 II-Divisioona |
19 | 58 % | 51 % | 1497 |
| 2013–14 ihan vaan Pubi II-Divisioona |
13 | 69 % | 58 % | ~1496 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 13 | 69 % | 58 % | |
| 8-pallo | 131 | 50 % | 50 % | 1494 |
| 9-pallo | 16 | 38 % | 45 % | ~1486 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Tero Loimovuori Pocket X |
1662 | 9 | 2–4 | 23 % |
| 22.10.26 | Miika Koivikko Korona 1 |
1627 | 8 | 1–3 | 33 % |
| 14.10.26 | Mikko Saukkio OMG! |
1394 | 9 | 4–2 | 65 % |
| 29.09.26 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1680 | 9 | 2–4 | 22 % |
| 10.02.26 | Markus Poikonen Habby Bull |
1551 | 9 | 4–1 | 37 % |
| 29.01.26 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1609 | 9 | 3–4 | 37 % |
| 14.01.26 | Marko Parkkola Aura III |
1654 | 9 | 4–3 | 19 % |
| 08.01.26 | Jarkko Kylander Moision Olkkari 1 |
1672 | 8 | 0–3 | 23 % |
| 16.12.25 | Mikko Nissilä Fox 1 |
1615 | 8 | 2–3 | 35 % |
| 02.12.25 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1577 | 8 | 1–3 | 37 % |
| 13.11.25 | Johannes Heinävaara Aura III |
1629 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 06.11.25 | Simo "simppa" Sainio Moision Olkkari 1 |
1465 | 9 | 2–4 | 53 % |
| 16.10.25 | Niko Mäkelä Pocket X |
1579 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 24.09.25 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1454 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 15.01.25 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1720 | 9 | 1–4 | 18 % |
| 09.01.25 | Nuno Francisco Pocket 1 |
1881 | 9 | 3–4 | 5 % |
| 05.12.24 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1598 | 9 | 4–1 | 34 % |
| 19.11.24 | Niko Mäki Proffa |
1614 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 06.11.24 | Tony Silvan Pocket 1 |
1744 | 8 | 0–3 | 19 % |
| 31.10.24 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1686 | 9 | 0–4 | 37 % |
| 17.10.24 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1598 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 10.10.24 | Henri "Möyne" Vesterinen Iloinen Härkä |
1432 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 25.09.24 | Tony Hellström Par Rocks |
1478 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 29.02.24 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä |
1654 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 01.02.24 | Jere Salminen Pocket X |
1521 | 8 | 3–2 | 36 % |
| 24.01.24 | Antton Laine Korona 1 |
1574 | 8 | 3–0 | 41 % |
| 10.01.24 | Antti Jyrkinen Aura III |
1496 | 9 | 3–4 | 54 % |
| 23.11.23 | Jere Salminen Pocket X |
1524 | 9 | 2–4 | 33 % |
| 02.11.23 | Lauri Vaininen Aura III |
1589 | 9 | 4–2 | 46 % |
| 15.12.22 | Teppo Veikkanen Raision Keilis |
~1466 | 9 | 0–3 | 66 % |
| 30.11.22 | Tony Tuomi Fox |
~1387 | 9 | 3–2 | 65 % |
| ~03.03.21 | Toni Hannula Satama 1 |
1677 | 8 | 2–3 | 26 % |
| ~17.02.21 | Jani Hallikas Talli |
1470 | 8 | 2–3 | 66 % |
| ~20.01.21 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1472 | 8 | 2–3 | 52 % |
| ~13.01.21 | Juha Iltanen Korona 2 |
1361 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~02.12.20 | Jussi Korhonen Talli |
1562 | 8 | 1–3 | 35 % |
| ~18.11.20 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1595 | 8 | 0–3 | 48 % |
| ~11.11.20 | Pertti Vigren Naapuri 2 |
1461 | 8 | 0–3 | 60 % |
| ~04.11.20 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1394 | 8 | 3–2 | 73 % |
| ~28.10.20 | Markus Poikonen Korona 2 |
1567 | 8 | 3–0 | 39 % |
| ~21.10.20 | Teemu Pursiainen Satama 1 |
1420 | 8 | 3–2 | 63 % |
| ~14.10.20 | Jussi Korhonen Talli |
1563 | 8 | 3–1 | 35 % |
| ~07.10.20 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1640 | 8 | 0–3 | 31 % |
| ~11.03.20 | – Moision Olkkari 2 |
8 | luovutus | ||
| ~26.02.20 | Teijo Heikkinen Lindan Pojat |
1606 | 8 | 3–2 | 35 % |
| ~12.02.20 | Matti Finnholm Cotton II |
1419 | 8 | 3–1 | 66 % |
| ~05.02.20 | Heikki Virta Poimari2 |
1373 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~29.01.20 | Riku Salminen Phoenix |
~1446 | 8 | 2–3 | 64 % |
| ~22.01.20 | Miikka Härö Höveli2 |
~1439 | 8 | 2–3 | 52 % |
| ~15.01.20 | Teijo "Tepi" Holmsten Pocket Papat |
1446 | 8 | 3–2 | 63 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29