Petteri Räty
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1714
75 peliä
8-pallo
1741
55 peliä
9-pallo
~1500
3 peliä
10-pallo
~1440
10 peliä
Ura
Pelit
75
Voitto-%
61 %
46–29
Erä-%
58 %
161–117
Vire (10 viimeisintä)
VVVHHHVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Habby Bull 2. divisioona |
3 | 100 % | 91 % | 1714 |
| 2022 Korona 2 3. divisioona |
10 | 60 % | 54 % | 1702 |
| 2019–20 korona 1 I-Divisioona |
2 | 0 % | 33 % | 1692 |
| 2018–19 Korona 2 III-Divisioona |
11 | 91 % | 79 % | 1692 |
| 2017–18 korona1 I-Divisioona |
17 | 76 % | 63 % | 1688 |
| 2016–17 KARADOGS Mestaruussarja |
12 | 25 % | 38 % | 1679 |
| 2015–16 Karadogs Mestaruussarja |
7 | 43 % | 52 % | ~1680 |
| 2014–15 D-klubi III-Divisioona |
6 | 83 % | 73 % | ~1680 |
| 2013–14 Pelimies Mestaruussarja |
7 | 43 % | 48 % | ~1680 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 43 % | 48 % | – |
| 8-pallo | 55 | 69 % | 62 % | 1741 |
| 9-pallo | 3 | 67 % | 57 % | ~1500 |
| 10-pallo | 10 | 30 % | 45 % | ~1440 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Mikko Heikniemi Cotton 1 |
~1300 | 8 | 3–0 | 89 % |
| 14.10.26 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1458 | 8 | 3–0 | 79 % |
| 23.09.26 | Mikko Jokinen Poimari |
1642 | 9 | 4–1 | 53 % |
| 22.04.23 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1463 | 9 | 1–3 | 79 % |
| 22.04.23 | Jonas Masalin Poimari |
2052 | 8 | 0–3 | 10 % |
| 22.04.23 | Jonas Masalin Poimari |
2052 | 8 | 1–3 | 10 % |
| 22.04.23 | Mikko Jokinen Poimari |
1625 | 8 | 3–1 | 63 % |
| 21.03.23 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1606 | 8 | 3–0 | 65 % |
| 15.03.23 | Eetu Oksanen Poimari |
1571 | 8 | 3–0 | 65 % |
| 30.11.22 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1466 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 23.11.22 | Eetu Oksanen Poimari |
1571 | 8 | 3–2 | 69 % |
| 16.11.22 | Jani Partanen OMG! |
~1400 | 9 | 3–2 | 89 % |
| 19.10.22 | Mikko Nissilä Eku |
1603 | 8 | 0–3 | 60 % |
| ~06.11.19 | Markus Kanervo Poimari 1 |
1568 | 8 | 2–3 | 70 % |
| ~23.10.19 | Markus Ylitalo Pocket X |
1663 | 8 | 1–3 | 65 % |
| ~20.03.19 | Marko Kallio Jaska 3 |
1300 | 8 | 3–1 | 93 % |
| ~13.03.19 | Niko Heinonen Eku |
1435 | 8 | 3–1 | 83 % |
| ~06.03.19 | Roope Palmu Iloinen Härkä 3 |
1497 | 8 | 3–2 | 76 % |
| ~13.02.19 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1544 | 8 | 3–0 | 92 % |
| ~06.02.19 | Ronny Korsmo Galaxie 3 |
~1450 | 8 | 3–1 | 85 % |
| ~30.01.19 | Jere Vähänikkilä Ihan Vaan Pubi |
1495 | 8 | 3–0 | 75 % |
| ~23.01.19 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1615 | 8 | 1–3 | 67 % |
| ~28.11.18 | Samuli Ruohonen Jaska 3 |
~1210 | 8 | 3–0 | 96 % |
| ~21.11.18 | Teijo Heikkinen Eku |
1605 | 8 | 3–0 | 68 % |
| ~07.11.18 | Jesse Heinonen Aura IV |
~1440 | 8 | 3–0 | 84 % |
| ~24.10.18 | Joni Salminen Galaxie 3 |
1460 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~11.04.18 | Sami Laitervo Iloinen Härkä 1 |
1552 | 8 | 3–0 | 55 % |
| ~04.04.18 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1784 | 8 | 3–2 | 30 % |
| ~28.03.18 | Pasi Haaslahti Iloinen Härkä 1 |
1553 | 8 | 1–3 | 62 % |
| ~21.03.18 | Ahti Sinisalo Bar Koivu2 |
1464 | 8 | 3–2 | 75 % |
| ~14.03.18 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1680 | 8 | 3–0 | 44 % |
| ~07.03.18 | Mikael Granholm Team Apaja |
1652 | 8 | 3–1 | 45 % |
| ~28.02.18 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1410 | 8 | 0–3 | 79 % |
| ~14.02.18 | Pasi Haaslahti Iloinen Härkä 1 |
1553 | 8 | 3–1 | 62 % |
| ~07.02.18 | Mika Malmlund GBilis |
1547 | 8 | 0–3 | 63 % |
| ~31.01.18 | Tero Honko Cotton |
1493 | 8 | 3–1 | 69 % |
| ~24.01.18 | Miika Kyynäräinen Tapper`s Inn |
1445 | 10 | 3–2 | 75 % |
| ~17.01.18 | Lauri Linden Pub Jaska 2 |
1766 | 8 | 3–1 | 36 % |
| ~29.11.17 | Arto Mustikkamaa Bar Koivu2 |
~1420 | 8 | 3–1 | 78 % |
| ~08.11.17 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 1 |
1366 | 8 | 3–0 | 83 % |
| ~01.11.17 | Jere Lehtilä Ihan Vaan Pubi 2 |
1460 | 8 | 3–1 | 83 % |
| ~01.11.17 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1784 | 8 | 1–3 | 28 % |
| ~25.10.17 | Sami Saksi Proffa 2 |
1400 | 8 | 3–0 | 69 % |
| ~01.03.17 | Tommi Laine Galaxie I |
1831 | 8 | 0–3 | 23 % |
| ~22.02.17 | Janne Valtonen Team Cassu |
1704 | 8 | 3–2 | 38 % |
| ~08.02.17 | Dennis Hellström Par Rocks |
1515 | 10 | 1–3 | 65 % |
| ~01.02.17 | Ville Aholainen Iloinen Härkä 2 |
1640 | 10 | 2–3 | 60 % |
| ~14.12.16 | Ville Rinkinen Pocket kakkonen |
1720 | 10 | 1–3 | 49 % |
| ~07.12.16 | Juha Bergius Pocket 1 |
1620 | 8 | 0–3 | 53 % |
| ~30.11.16 | Henri Tähtinen Pub Jaska 1 |
1723 | 8 | 0–3 | 40 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29